Skocz do zawartości

Welcome to Forum dyskusyjne o grach MMO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Najstraszniejsza gra świata

Nie możesz wyświetlić tego tematu!
Guest, wiek ostatniego postu z tego tematu przekroczył 60 dni - nowe posty nie będą akceptowane.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Najstraszniejsza gra świata (64 użytkowników oddało głos)

Wybierz co według ciebie zasługuje na to miano

1. Amnesia (26 głosów [40.62%] - Zobacz)

Procent z głosów: 40.62%

2. Doom 2 (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Doom 3 (4 głosów [6.25%] - Zobacz)

Procent z głosów: 6.25%

4. F.E.A.R. (3 głosów [4.69%] - Zobacz)

Procent z głosów: 4.69%

5. F.E.A.R. 2 (4 głosów [6.25%] - Zobacz)

6. Penumbra (3 głosów [4.69%] - Zobacz)

7. Death Space (2 głosów [3.12%] - Zobacz)

Procent z głosów: 3.12%

8. Death Space 2 (3 głosów [4.69%] - Zobacz)

9. Resident Evil (Wszystkie części) (3 głosów [4.69%] - Zobacz)

10. Stalker: Cień Czarnobyla (3 głosów [4.69%] - Zobacz)

11. Metro 2033 (2 głosów [3.12%] - Zobacz)

Procent z głosów: 3.12%

12. Silent Hill (4 głosów [6.25%] - Zobacz)

13. Silent Hill 2 (7 głosów [10.94%] - Zobacz)

Procent z głosów: 10.94%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

HordaR

HordaR

Giermek

• Użytkownicy
  • 21 postów
  • Twoje MMOściągam RoM
  • Nick w MMOjeszcze nie wiem
  • Nr GG 7779558
Chcę zobaczyć co sądzicie o tych grach.
Jakie były pierwsze wrażenia, w które z przedstawiony tytułów graliście.
Czy krzyczeliście kiedyś w czasie grania i czy odważyliście się grać w te gry w nocy.
Najstraszniejsze momenty i miejsca.
I co się tylko da ;)

EDIT:
Zapomniałem napisać jaka gra mnie najbardziej przeraziła.
Amnestia czyli najstraszniejsza gra 2010 roku.
Tam wszystkiego można się bać xD
Najbardziej w takich grach podoba mi się to: "Iść czy nie iść hmmm. Drzwi się same otworzyły(bądź zamknęły), ehhh... może lepiej nie. Kurna idę (przymyka oczy) Nic się nie stało :D . (Chwila później) Aaaaaaaaaaaaaaa... Lepiej spierdzielać" xD

Jeżeli o jakiejś grze zapomniałem to powiedzcie a wstawię.

Zurek

Zurek

Czołgista

• Stały Bywalec
  • 206 postów
  • Twoje MMOBad Company 2, World of Tanks
  • Nick w MMOZurek0 / Zurek
Grałem w kilka gier z listy powyżej, ale nie były dla mnie zbyt straszne. Częściej grając w Stalkera Cień Czarnobyla "podskoczyłem" na krześle :D jak jakiś mutek wyskoczył, tym bardziej jak nie miałem noktowizora, a ciemne zakamarki rozświetlała mi tylko latarka.....

Dołączona grafika

War, war never changes.

Kruszyn99

Kruszyn99

Arcymag

• Użytkownicy
  • 496 postów
  • SkądKalisz
  • Twoje MMOBattlefield 4
  • Nick w MMOJestem_Pawianem
  • Nr GG 5631123
Brakuje Metro 2033 grałem w tą grę tylko jak brat ze mną w pokoju siedział i paliło się światło :D
Wave s8500 + a-jays three = <3 nie zamienię na nic innego !

raczek35

raczek35

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 210 postów
  • Twoje MMOWar Thunder , Smite , Lol
  • Nick w MMO^-^
  • Nr GG 2352655
Stalker ...Tia . Polece Ci Doom, a najlepiej PENUMBRA CZARNA PLAGA , cholernie straszna gra ,
Mocny jest też Cryostatis , całość dzieje sie na statku moocne :D

Cwieq

Cwieq

Oaklord

• Stały Bywalec
  • 604 postów
  • SkądWarszawa
  • Twoje MMO...
  • Nick w MMO...
Zdecydowanie F.E.A.R. Uhh ta muzyczka w tle...
89% graczy uważa,że grafika jest najważniejsza,wklej to do podpisu jeśli należysz do pozostałych 11%
Dołączona grafika

Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku.

HordaR

HordaR

Giermek

• Użytkownicy
  • 21 postów
  • Twoje MMOściągam RoM
  • Nr GG 7779558
A czy ktoś z was grał w Amnesie. F.E.A.R. przy niej to gra dla dzieci od 3 lat na poziomie Kubusia Puchatka xD.
Mój rekord grania w Amnesie to półgodziny bez przerwy. Psycholodzy radzą grać 15 min. i przerwa xD
F.E.A.R. przeszedłem w nocy xD też można się bać ale w Amnesie wole nie tykać gdy jest wieczór :blink:

Zurek

Zurek

Czołgista

• Stały Bywalec
  • 206 postów
W Amnesie nie grałem, ale widziałem filmiki i podobno nieźle pierze mózg. Jest demo, czy coś? :P

Dołączona grafika

War, war never changes.

LexLax

LexLax

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 427 postów
  • Twoje MMOWszyystko co ciekawe na FL.
  • Nick w MMOLexLax
  • Nr GG 37596724
Co ja mam powiedzieć z monitorem 27cali ? :P
Wtedy czuje się ten klimat :D

raczek35

raczek35

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 210 postów
  • Twoje MMOWar Thunder , Smite , Lol
  • Nick w MMO^-^
  • Nr GG 2352655
Wiadomo ...Fear ma swój klimat i troche surowo go oceniasz , potrawi wystraszyć nie tylko za 1razem

Darkllord

Darkllord

The Astral Walker

• Użytkownicy
  • 229 postów
  • Twoje MMOa
  • Nick w MMOb
  • Nr GG c
Nie wiem tytuł tematu ''Najstraszniejsza gra świata '' a w ankiecie są takie gry jak:Doom 2 wtf?,stalker , moim zdaniem te gry nie maja nic wspólnego z horrorem nie ma się czego bać:),co dziwne nie wymieniłeś takiej gry jak Silent Hill.

Diablo 3 - Online

EVE - Online

WoW offline
Rift - offline
Aion - offline
Sc2 - Forever Bronze^^
Battletag - Ryuzaki#1324

"Welcome to EVE Online. Here's a rubik's cube, go f*ck yourself." - CCP Soundwave
"All The people and friends that you have lost, or the dreams that have faded... Never forget them." - Yuna

WilQun

WilQun

White Knight

• Użytkownicy
  • 402 postów
  • SkądSłupsk
  • Twoje MMOLOTRO, Dekaron, WoW, WoT, RoM, Mu Online, Silkroad
  • Nick w MMOWilQun
Też garłem w Amniestie,pół godziny grania i wywaliłem tą grę z komputera przez 4 dni bałem się pójść do ubikacji po 20
Dołączona grafika
"Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy."

averdon

averdon

Kasztan

• Użytkownicy
  • 558 postów
  • Skądz hell elo
  • Twoje MMOIdiotyzm
  • Nick w MMOSię szerzy
  • Nr GG 2667254
Bo obejrzeniu kilku filmików z ''Amnezji'' oświadczam, że jak bym w nią grał 10min to bym się posrał ^^
Dołączona grafika

lasheen

lasheen

Początkujący Mag

• Użytkownicy
  • 128 postów
  • SkądStrzelce Op.
  • Twoje MMOGW / WoW / DC / SUN
  • Nick w MMOLasheen
  • Nr GG 1792803
Oprócz Amnesii i Penumbry, żadna z wymienionych gier nie jest typowym horrorem. Jak mogło zabraknąć w ankiecie najstraszniejszej serii w historii, czyli Silent Hilla? Przez SH2 nie mogłem spać w nocy :/
The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit. - Richard Pryor

Demeo

Demeo

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 163 postów
  • Twoje MMOLiczne.
  • Nick w MMOAkodo (i jego różne odmiany)
Mnie osobiście strasznie urzekły (pewnie z powodu wieku w jakim w nie grałem) obie cześci Phantasmagorii. Niby nie gra, a film interaktywny, ale mimo wszystko kawałek dobrej rozrywki (zwłaszcza biorąc pod uwagę jakie gry wtedy wychodziły).

majoonez

majoonez

Ps3 Naprawda!

• Użytkownicy
  • 62 postów
  • Twoje MMOGuild Wars 2
  • Nick w MMOPfujjj... ;D
  • Nr GG 15515918
Moim zdaniem to Resident Evil spekuluje w tematykach najstraszniejszych grach Świata.

Siquel

Siquel

Początkujący Mag

• Użytkownicy
  • 86 postów
  • SkądSię biorą M&MS'y?
  • Twoje MMOOgólnie to zrobiłem Cabal'a, Vindictusa i inne MMO ale wole sie nie przyznawać
  • Nick w MMOSaquel, Siquel
Ahhh Penumbra i spędzone z nią godziny (mówie tu o Penumbra Czarna Plaga) czasami dalej mam wrażenie jakby wujek Clarence do mnie mówił gdy siedze sam po ciemku w pokoju o.0. Wtedy jedyne co robię (nawet jesli gram xDD) to robię salto do włącznika światła, i jeszcze nigdy mnie nic nie skusiło by po 22 jak siedzę w pokoju wyjrzeć przez okno (mieszkam na takiej uliczce gdzie nie ma lamp 0.o)

mrDarkness

mrDarkness

Pяеy Foя Tне Нuηters

• Użytkownicy
  • 127 postów
  • Skądten fetor?
  • Twoje MMOOtwarteOkno ...
  • Nick w MMOмяDarkness™
Amnesia bezapelacyjnie moim zdaniem... to teraz taki wyznacznik dla Autorów następnych SH i RE. Które to gdzieś z latami utracili swoją mocną stronę survival horror'u.
Gra ma też dużo wad ale nadrabia z nawiązką.
Tu główną rolę gra Mrok i Strach, sposób narracji, świetna warstwa dźwiękowa, niebanalna (w pewnym stopniu) fabuła.I ten specyficzny dla tej gry lepki klimat, który wsiąka w ciebie i nie pozwala się oderwać.. dopóki sam nie zamkniesz oczu lub nie odwrócisz głowy.
To świetny przykład jak można z kilku dobrych pomysłów, niezależnych projektów stworzyć coś równie dobrego.. ba nawet lepszego od tego co tworzą komercyjne studia.

Dołączona grafika

" Wszyscy w Królestwie postrzegamy Cień jako zamierzchłą istotę wyrzuconą gdzieś poza granice Wszechświata. Zagrożenie spoza układu. To kłamstwo. Mrok jest czystym złem. Potężną, niszczącą, podstępną siłą, która wpływa na losy świata." - Siewcy

Zurek

Zurek

Czołgista

• Stały Bywalec
  • 206 postów
Grałem w Amnesie ok. godzinę. Drzwi, które się same otwierają? Lipa, jakieś dźwięki, krzyki itp. lipa. Czekam na te straszniejsze etapy , bo jak na razie fabuła jest ciekawa, ale nie ma nic naprawdę strasznego.

Dołączona grafika

War, war never changes.

HordaR

HordaR

Giermek

• Użytkownicy
  • 21 postów
  • Twoje MMOściągam RoM
  • Nr GG 7779558
A jednak @Siquel w Penumbre na luzie można było grać ponad godzinę a w Amnesi jest to niemożliwe. Grasz pół godziny i łeb ci dosłownie pęka. Grałem z 2 godziny temu a łeb ciągle boli. Ten kto przeszedł wszystkie części Penumbry ten powinien zagrać w Amnesie która na prawdę może ci zje*ać psychikę przez parę lat(może przesadziłem... ale nie dużo ;) ). Najlepiej z piątką kumpli grać... nagle wszyscy się przestraszą a za chwile w brech xD
Jak pojawił przy gruzach za moimi plecami duch... odwracam się i patrzę jak się rozpływa z przeraźliwymi dźwiękami... Jak odskoczyłem, tak niepozornie się pojawił, byłem w tym pokoju już na luzie bo no wiecie... już przeszukany a tu nagle niespodzianka i w tym samym momencie zgasła lampa bo olej się skończył. Kumpel aż się wywalił xD

EDIT:
Grasz w demo czy pełną wersję??
Jak w demo to niema ci się dziwić. I w późniejszych etapach jest strasznie. Drzwi robią huk, słychać kroki i nagle coś zaczyna rozwalać drzwi... chowasz się w szafie i nagle wchodzi... nikogo nie ma i wraca. Wychodzisz z szafy, odchylasz lekko drzwi, niema go... odwracasz się a ty kolejny ciebie zauważył, spierdzielasz i napotykasz kolejnego... nie wiesz co masz robić. Typowa sytuacja w gierce xD.
W grze są bardzo fajne efekty gdy psychika siada naszemu Danielowi czy jakoś tak :D

Siquel

Siquel

Początkujący Mag

• Użytkownicy
  • 86 postów
  • SkądSię biorą M&MS'y?
  • Twoje MMOOgólnie to zrobiłem Cabal'a, Vindictusa i inne MMO ale wole sie nie przyznawać
  • Nick w MMOSaquel, Siquel
HordaR w Amnesie zamierzam jeszcze dzisiaj zagrać ;} Jeśli jeszcze dzisiaj w nocy zagram to niestety pewnie będzie to moja ostatnia wizyta na forum XDDDD