Skocz do zawartości

Welcome to Forum dyskusyjne o grach MMO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Szukam MMORPG!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

HappyGuy

HappyGuy

Początkujący Mag

• Użytkownicy
  • 106 postów
  • Twoje MMOLord of the Rings Online
  • Nick w MMOHappyGuy
  • Nr GG 5156742
Gatunek: MMORPG z naciskiem na RPG.
Sprzęt : Wszystko pójdzie.

Cechy: Duży wybór ras i klas. Odgrywanie swojej postaci. System mountów. Możliwość walczenia z kilkoma potworami jednocześnie. System non-target. Rozbudowane gildie. Oblężenia zamków. Jakieś instancje itd. Minimum realizmu! Broń ma nie być trzy razy większa od postaci. Item shop nie mający dużego wpływu na rozgrywkę. Poziomy nie są wyznacznikiem zaawansowania postaci tylko jej umiejętności. Otwarty świat. Ciekawe questy. Walka z moobami w stylu Mythosa. Ciekawe PvP. 3d,2d

Podobały mi się:

-WoW (Gra na privach mnie znudziała a nie będę wydawał kasy na grę)
-Mythos (Świetna gra niestety z niewiadomych przyczyn nie widzę tekstur)
-Archlord (Monotonia)

Nie podobały mi się:

Metin2,Tibia,Runes of Magic,4story,Airrivals,9dragons,Silkroad,Runescape. Jest tego więcej ale już nie pamiętam. Macie opis więc wiecie co mi się podoba a co nie.

Z góry dzięki za pomoc :)

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych