WitQ

Jakie MMORPG polecacie

4 posty w tym temacie

Cze Gralem w masse mmorpg-ow i najbardziej mi przypadly do gustu w klimacie fantasy i z dobra dynamika cos w stylu silkroad :D ale ile mozna grac w to samo wiec prosze o pomoc czy ktos zna jakies gry tego pokroju :]

Bardziej szczegolowo to chcialbym cos dynamicznego, efektownymi skillami osadzona swiecie fantasy nie z cukierkowa grafika typu flyf i jak sie uda to dobrym PVP a i zeby bylo F2P ;]

O sprzecie nie bede sie wypowiadal raczej kazde dzisiejsze mmo pojdzie, zeby nie zawracac wam zbytnio glowy nie musicie opisywac gry potrzeboje tylko nazwy z gory dzieki :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pier**le...(sory ale już nie wytrzymałem) Jest milion takich tematów , Dział3d,2d,fps,rts itd. więc rusz d*pę i poszukaj kur** !! a nie jak jakiś leniwy chłopak że napiszesz temat i robota za cb. (Warn mi się należy =.=)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

królik nie pisz po prostu w takich tematach olewaj je,admin i tak go zamknie może wcześniej lub później,

lub zamiast pisać i marnować czas na pisanie posta(tak jak ty i ja) naciśnij "raportuj" i problem z głowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat został zamknięty. Powód: Brak schematu, a poza tym, taki sam temat, jak milion innycj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.