Skocz do zawartości

Welcome to Forum dyskusyjne o grach MMO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Jakie MMORPG polecacie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

WitQ

WitQ

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 2 postów
  • Twoje MMOSilkroad
  • Nick w MMOWitq
Cze Gralem w masse mmorpg-ow i najbardziej mi przypadly do gustu w klimacie fantasy i z dobra dynamika cos w stylu silkroad :D ale ile mozna grac w to samo wiec prosze o pomoc czy ktos zna jakies gry tego pokroju :]
Bardziej szczegolowo to chcialbym cos dynamicznego, efektownymi skillami osadzona swiecie fantasy nie z cukierkowa grafika typu flyf i jak sie uda to dobrym PVP a i zeby bylo F2P ;]
O sprzecie nie bede sie wypowiadal raczej kazde dzisiejsze mmo pojdzie, zeby nie zawracac wam zbytnio glowy nie musicie opisywac gry potrzeboje tylko nazwy z gory dzieki :D

Kr0likxD

Kr0likxD

Adept

• Użytkownicy
  • 76 postów
  • Twoje MMOWszystkie z serwisu :)
  • Nick w MMOSporo Ich XD
  • Nr GG Nie dam XD
Ja pier**le...(sory ale już nie wytrzymałem) Jest milion takich tematów , Dział3d,2d,fps,rts itd. więc rusz d*pę i poszukaj kur** !! a nie jak jakiś leniwy chłopak że napiszesz temat i robota za cb. (Warn mi się należy =.=)
ROFL

Kirei

Kirei

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 355 postów
  • SkądDublin
  • Twoje MMO...
  • Nick w MMO...
królik nie pisz po prostu w takich tematach olewaj je,admin i tak go zamknie może wcześniej lub później,
lub zamiast pisać i marnować czas na pisanie posta(tak jak ty i ja) naciśnij "raportuj" i problem z głowy

"Jeśli nie budujesz swoich marzeń, to ktoś zatrudni Cię byś pomagał mu zbudować jego marzenia"

http://www.noadblock.pl/

Dzz

Dzz

Electric Eye

• Stały Bywalec
  • 3703 postów
  • Twoje MMOGW
  • Nick w MMOKarza Kzad Stary
  • Nr GG 7452999
Temat został zamknięty. Powód: Brak schematu, a poza tym, taki sam temat, jak milion innycj.
Musisz tańczyć. Pięknie, tak by wszystkich zachwycić.

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych