Kogo Kupić?

Cześć mam problem a mianowicie nie wiem kogo kupić nazbierałem troszkę kasy i proszę powiedzcie mi kto jest najlepszy ,postacie do maks 3 tysięcy. pomóżcie

To może jeszcze powiedz jakim ci się najlepiej gra np jakims tankiem.

Nikt nie jest najlepszy. To zależy jaki typ postaci preferujesz ale tak od siebie do polecę ci 3 fajne postacie :

Alistar (na AP niszczy)

Sion (na AP niszczy)

Annie (na AP niszczy)

Ali i Sion za 1350 a Annie za 450 D:

Nikt nie jest najlepszy. To zależy jaki typ postaci preferujesz ale tak od siebie do polecę ci 3 fajne postacie :Alistar (na AP niszczy)Sion (na AP niszczy)Annie (na AP niszczy)Ali i Sion za 1350 a Annie za 450 D:

Are you kidding me?

Nic sie nie zgadza.Bez dobrego teamu to annie sion sa papierkami.Annie ma zawsze focus z obawy na misia, a sion? z jego cooldownami nic nie zdziala przeciwko dobremu carry lub ap.

Polecma Lee-Sina rżnie wszystko co popadnie mu w rece;)

wtf? sion na AP?? ja zawsze robie z niego tanka na AD. duzo hp i ten item co daje 2% hp do AD. +stun + zwiekszone obrazenia. Na Ap nie grałem ale zawsze sion wydawał mi sie za wolny żeby robic go słabym.

Polecam:

-Mordekaiser: Mój main. Najlepszy wybór za 3150, jeśli masz jeszcze low lvl to będziesz koksić wszystkie rundy dosłownie solo. Świetna, prosta i klimatyczna postać. Z łatwością robi się quadra/penta kill'e. Polecam build: Warmog, Sorci, Mejai, Rylai, Abysal, Sunfire. Summoners: Ghost/Exhaust+Ignite(obowiązkowo)

-Jax: najlepsza postać na 3v3, na 5v5 gra się nim troche trudniej, ale grając z lvlami 10-24 będziesz wymiatać

-Annie: Jeśli lubisz chodzić na mid to warto ją kupić tymbardziej, że kosztuje teraz 450 IP

-Ramuss: Świetny tank, dużo cc i dobry dmg. Warto też ogarnąć nim jungle, jak będziesz mieć runki.

lubie grać magami i assasinami :)

Niema to jak polecić jakiegoś mocnego championa z pośród 81 dostępnych w grze ^^

Od siebie polecam:

-Brand- super postać robiona pod AP dzięki swojemu combo rozwali wszystko.

-Jax- dobra postać coś podobna do Xina robiony pod hybrydę AD/AP i Dodge Chance. Atack speed zyskuje na swoim ulti.

-Xin Zhao- super kosiara na przeciwników. Robiony pod Atack Speed szybko rozwali swych przeciwników. Dobre skille a ulti uderza we wszystkich w około.

-Caitlyn- Super Babka z dobrym Deamage podstawowym robiona pod Atack Speed. Super ulti celowane na jednego wroga oraz dobre na tych uciekających z resztkami HP lecz 1vs1 lub 1vs2 to pada więc musi działać w grupie.

Wszelkie tego formatu pytania proszę kierować do tego podpiętego tematu:

Ludzie, posty dotyczące "Kim grać, kto jest najlepszy" sa irytujące.Nie ma najlepszej postaci. Każdy ma swój gust i sam lepiej wie kim lepiej danej osobie gra. Powiem tyle ze polecam gangplanka. Sam testuj postacie.

Are you kidding me?Nic sie nie zgadza.Bez dobrego teamu to annie sion sa papierkami.Annie ma zawsze focus z obawy na misia, a sion? z jego cooldownami nic nie zdziala przeciwko dobremu carry lub ap.Polecma Lee-Sina rżnie wszystko co popadnie mu w rece;)

Pani fortuno ;<

Skoro człek pyta się o postać która '' jest najlepsza '' czyli można wywnioskować, że ma low level ;< więc na tym levelu (1-20) nikt nie focusuje. Jeżeli wbije ostatni do teamfightu jako Ania (lol)to zniszczy ich wszystkich. To nie jest 30lvl 1500 elo gdzie zaczyna się ''prawdziwa gra''. Dlatego żeby nie odbiegać od tematu dodam jeszcze pare no skill postaci.

a tak jeszcze do misz fortjun dodam : Miała być postać do 3k ;>

@topic :

Polece jeszcze :

Jaxa(hajbrid)

Nasusa(tank/offtank/ad/ap)[lol]

Xina(AD/offtank)

Ryze(mana)

Według mnie wbij 6300 pkt i kup Malzahara -według mnie najlepsza postać . Poradnik klik http://leagueoflegends.pl/poradniki/242-malzaguide.html

Malzahar najlepszy? Wystarczy go zfocusować i pada na 2 hity.

Co do tematu to polecam ci Kassadina. Mag i do tego assasin. W late game robi bardzo duży dmg i może zawsze uciec za pomocą ultimate. W tym tygodniu jest free, więc radzę ci go przetestować.

PS. nauczcie się czytać, on chce championa do 3k

Polecam Ci Olafa, Akali, Xin Zhao, Lux

Olaf ma ulti podobne do Mastera i mozna nim sporo namieszac

Akali mozna zrobic nieziemskie combo

Xin Zhao bardzo latwa postac a mozna nia na prawde namieszac.

Lux jej ulti jest niszczace ile razy nim sie ubijalo pare osob

Dozbieraj na nich troche sa po 3150 (o ile sie nie myle)

Jezeli chodzi o postacie drozsze polecam Lee Sina. Malo osob nim gra ale nie znaja jego mocy.

a więc polecam tak :

lux - super połączenie supporta z magiem, ulti zmiata, dobra w grupie, na solo też może być

leblanc - świetna na 1vs1, w grupie może być problem, ze względu na skile które bardziej działają w solo, a na grupę słaba

malzahar - niezły na pushowanie, skile AoE, dobry w grupie

ashe - najprostsza postać do ogarnięcia, jak się ją dobrze nafiduje, to jest git

vayne - według mnie najlepszy carry z dystansu mało tego, stealth, super ulti, na swój sposób stun, mini flash z dodatkowym atakiem, skill procentowym z true damage, żyć nie umierac :D

brand - świetny w grupie, niezły harraser

@EDIT

dodam, iż vayne ma bonusowy movement speed kiedy się ściga graczy ;]

Cześć mam problem a mianowicie nie wiem kogo kupić nazbierałem troszkę kasy i proszę powiedzcie mi kto jest najlepszy ,postacie do maks 3 tysięcy. pomóżcie