Fps w Lolu

Mianowicie jak zwiekszyc fps w Lolu? Czy jest to mozliwe normalnie mam 60 i zeskakuje do 30 ;/

Zmniejsz detale, rozdzialke, itp.

Jakiego masz kompa?

Podaj specyfikacje.

mod_ico.png
Znowu Tobie dubluje Dzz :) - crracked

Rozdzialki nie zmniejszaj bo wtedy masz mniejsze pole widzenia i trudniej sie gra. ale detale jak najbardziej do zmniejszenia. niec wiecej nie zrobisz, zostaje podkrecanie karty graficznej albo kupno nowego kompa.

Kupiłem nową karte graficzną i z medium detali na max jadę

Hmm ustawie na medium. Co do kompa malo mowic 3,5gb ramu karta graficzna bardzo dobra. Jezeli koniecznie chcecie wzmianki o sys to prosze.

SP3

AMD Phenom 9650 Quad-Core

Processor

2.31GHz ,3.25GB RAM

karta graficzna bardzo dobra

bardzo dobra do czego ? do pasjansa ? sapera ?

podaj konkretną nazwę

Coś tu nie pasuje, ja 60fps normalnie a 30fps w walce, mialem na PC - core2duo 2GHz , 2Gb ram , Geforce GT8600 512Mb na detalach low. Teraz mam nowego lapka i w detalach high w porywach do 176fps skacze ;)

Geforce GT8600 512Mb

...chyba lekka pomyłka xD 256 jak coś

co do tematu to po co ci więcej ? 60 fps w zupełności starcza, 30 to też nie jest źle, gorzej gdyby ping był duży

...chyba lekka pomyłka xD 256 jak coś

Żadna pomyłka GT8600 występuje z pamięcią 256Mb i 512Mb.

Więc jak się nie orientujesz to nie zwracaj uwagi.

P.S Co do kart graficznych Nivida GeForce 9800 GT

EvilGirl proponuje formata i najnowsze stery do karty graficznej

Bo ja na 2gb wolnych ram,pentium d 2.80 (procek b. słaby)karta geforce 8600gt 512mb 128bit i mi działa na B.Wysokich ciągle 55 fps przy nexusie jak już koniec rundki spada do 30 fps a z twoim PC to nie ma innej opcji niż ciągle 60FPS to jest nierealne spadki do 30fps

Żadna pomyłka GT8600 występuje z pamięcią 256Mb i 512Mb.Więc jak się nie orientujesz to nie zwracaj uwagi.

wystarczy się lekko orientować, jak tak, to daj mi jakiś dowód, to wtedy się przekonam

wystarczy się lekko orientować, jak tak, to daj mi jakiś dowód, to wtedy się przekonam

Dowód masz post powyżej Twojego... Nauka czytania się kłania.

Co do fps w LOL to przy Twoim sprzęcie EvilGirl gra powinna śmigać. Najprościej format zrobić jak nie to antywirus, porządkowanie dysku, czyszczenie rejestru, zmniejszenie ilości programów uruchomionych w tle, instalacja sterowników karty grafiki, sprawdzenie HWMonitor lub innym programem czy nic Ci się nie grzeje.

Dowód masz post powyżej Twojego... Nauka czytania się kłania.Co do fps w LOL to przy Twoim sprzęcie EvilGirl gra powinna śmigać. Najprościej format zrobić jak nie to antywirus, porządkowanie dysku, czyszczenie rejestru, zmniejszenie ilości programów uruchomionych w tle, instalacja sterowników karty grafiki, sprawdzenie HWMonitor lub innym programem czy nic Ci się nie grzeje.

...chodziło mi o link

ehh nieważne już sam sprawdziłem ;p

Zawsze możesz wyłączyć dźwięk w grze i ci FPSy też podskoczą.

Mianowicie jak zwiekszyc fps w Lolu? Czy jest to mozliwe normalnie mam 60 i zeskakuje do 30 ;/