Skocz do zawartości

Welcome to Forum dyskusyjne o grach MMO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Postac za 6300

Nie możesz wyświetlić tego tematu!
Guest, wiek ostatniego postu z tego tematu przekroczył 60 dni - nowe posty nie będą akceptowane.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Szera

Szera

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 345 postów
  • SkądSuwałki
  • Twoje MMOLoL,Tibia Shadowcore
  • Nick w MMOSzera
Szukam postać za 6300. Słabo gram mam dopiero 19 lvl ale yi mi sie powoli nudzi chce kupić coś mocniejszego myślałem nad Kennenem :D

NoPainNoGain

NoPainNoGain

I ignore the pain 'cause the pain will never stop

• Użytkownicy
  • 1396 postów
  • SkądKnurów
  • Twoje MMOLeague of Legends, World of Warcraft, Guild Wars 2
  • Nick w MMOGrucA, Dejvu
  • Nr GG 38285255
Kolejny bezsensowny temat......
Weź to popraw i napisz jaką postacią ci się grało najlepiej wolisz magów czy attackerów itp.
"It's not because of that, and it's not because of money
Works in my blood 'cause I'm hungry
'cause I'm hungry
'Cause I'm hungry"

Szera

Szera

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 345 postów
  • SkądSuwałki
  • Nick w MMOSzera
No to tak lube attackerów
Podobają mi się Akali, Masterem Yi , Gp, Jax, xin Zhao

kamikadze112

kamikadze112

Cienia Bractwo

• Stały Bywalec
  • 1705 postów
  • SkądSzczecin
  • Twoje MMODofus, server Rosal
  • Nick w MMOParufa
  • Nr GG -
  • Steam:mam, nie dam
Irelia
Lee Sin
Nocturne
Renekton
Vayne
Wukong

To tyle, dla mnie najlepszy Renekton.

xyaz007

xyaz007

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 320 postów
  • Twoje MMODN SEA
  • Nick w MMOXyaz
  • Nr GG 5013453
Do jakiej gry ta postać ma być ??
Nie czaje xd

Warn za offtop, bezsensowny post. Przecież widać ,że jest w temacie o LOL. - crracked

Asterek

Asterek

Arcymag

• Użytkownicy
  • 588 postów
  • SkądPiła
  • Twoje MMOLeague of Legends i wiele, wiele innych
  • Nick w MMOAsterek, Only PL and ENG

Do jakiej gry ta postać ma być ??
Nie czaje xd

Człowieku, wszedłeś na ten temat, aby nabić bezsensownego posta? Wystarczy przewinąć do góry i masz "League of Legends" baranie...

Hmm, największy dmg z ad dealerów zadaje gangplank, raczej, a więc doradzam go Tobie, ponieważ jest łatwy do ogarnięcia, etc.

23.jpg

xyaz007

xyaz007

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 320 postów
  • Twoje MMODN SEA
  • Nick w MMOXyaz
  • Nr GG 5013453
A no rzeczywiście sorry ;d

n4zArh

n4zArh

Bradypus variegatus

• Junior Moderator
  • 1934 postów
  • Twoje MMOróżnie, różniście :)
  • Nick w MMOn4zArh/hitofuuki/naeri
  • Nr GG 19865401
A ja polecam tych dla bardziej doświadczonych. Irelia jest świetna :) do tego Olaf, Wukong, Skarner, Nocturne, Lee Sin i wielu innych.
Autor zastrzega sobie prawo do pisania głupot i - jeśli to robi - to przeprasza za nie z góry.
Autor prosi też o nieodczytywanie jego postów jako ataki na inne osoby, bo wbrew pozorom jest osobą pozytywnie nastawioną do innych. No, chyba że ma jakiś dość poważny powód, ale to rzadko kiedy się zdarza. Chyba.

Szera

Szera

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 345 postów
  • SkądSuwałki
  • Nick w MMOSzera
Hmm nie wiem co wybrać:D
Ajjj tak Troche Renekton tak korci ale Irelia też jest super :D

Baahl

Baahl

Engineer

• Użytkownicy
  • 157 postów
  • Twoje MMOGuild Wars 2
  • Nick w MMOLuisue
Ja polecam Nocturne. Dobry do jungli i do gankowania. Bardzo fajne ulti i super dmg, wyskoki life steal i attack speed. Jak dla mnie to jest to postac najlepsza przy walce 1 vs 1.

Szera

Szera

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 345 postów
  • SkądSuwałki
  • Nick w MMOSzera
Dobra jednak renektona kupuje :D

Ligus

Ligus

Adept

• Użytkownicy
  • 59 postów
  • Twoje MMOSzukam
  • Nick w MMOLigus
możesz sobie spróbować kog mawa. Fajna p[ostać szczególnie robiona na AD
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Ziomal167

Ziomal167

Lord of Masterpiece

• Użytkownicy
  • 372 postów
  • Skądmam to wiedzieć?
  • Twoje MMOZbanowany Tibijczyk
  • Nick w MMOAlexCzarodziej, Arbalista, Ziomal167, Dudecki
  • Nr GG 4772121
Teraz wybierz sobie jakiegoś fightera, potem może jakiegoś ranged carry

ale na razie offtanka - nasus, irelia, renekton

Odszedłbyś czasem od tego komputera, pożyłbyś trochę...

Kirei

Kirei

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 347 postów
  • SkądDublin
  • Twoje MMO...
  • Nick w MMO...
najlepszy 1 na 1 jest wilkołak, niestety zapomniałem jak się zwie, każdy jego atak wykrada % hp i dodaje % hp tobie, plus ulti w ktorym przeciwnik kompletnie nic nie moze zrobic, wykrywać graczy ktorzy mają połowe hp, ja bym ci go polecił, chociarz nie kosztuje 6300 ale jest bardzo dobry, każda postać jest dobra, nieważne ile kosztuje, ja jade wszystkich zjebaną nidale, kto by przypuszczał ? :D

"Jeśli nie budujesz swoich marzeń, to ktoś zatrudni Cię byś pomagał mu zbudować jego marzenia"

http://www.noadblock.pl/

SunSe

SunSe

Giermek

• Użytkownicy
  • 37 postów
  • Twoje MMOLeagueOfLegends
  • Nick w MMOBaluar
  • Nr GG 254020

najlepszy 1 na 1 jest wilkołak, niestety zapomniałem jak się zwie, każdy jego atak wykrada % hp i dodaje % hp tobie, plus ulti w ktorym przeciwnik kompletnie nic nie moze zrobic, wykrywać graczy ktorzy mają połowe hp, ja bym ci go polecił, chociarz nie kosztuje 6300 ale jest bardzo dobry, każda postać jest dobra, nieważne ile kosztuje, ja jade wszystkich zjebaną nidale, kto by przypuszczał ? :D

Nigdy nie oceniajcie postaci jeśli nie graliście przynajmniej 60 ;] 1na1 jest wiele dobrych postaci i po raz "setny" na tym forum mówię liczy się SKILL i (ilość uzbieranego golda czyt. EQ)
A co do postaci ja od zawsze wybierałem wyglądem i powiem szczerze
Akali- zaje>>> wygląda i do tego kosi
Nasus- Lubie pieski więc i on po parunastu grach zaczął w late kłaść innych na 2 strzały z jednym itemem na "dmg"(TF>trinity force>moc trójcy[wszystkie te itemy to jeden jak coś ;p])
Renek- bo miał fajne zęby kilka gier premade z kolegami i koleżankami i zabijać potrafi doskonale
Sona? - ładnie mówiła więc kupiłem robiona podobnie do AD carry+sheen i passyw daje na wielkiego kopa po 1.3speed ataku ;]
Ryze- pierwsza postać kiler spamer jakich mało ale jeden sailenc w enemy teamie i nie mamy co grać nie daje nam życ wgl ;/
powiem że każda postać jest "wyjątkowa" nie mam postaci nie do użytku każda postać może zabijać lub supportować co jest równe ważne jak zabijanie ;]

Co do postaci za 6.300 radzę pierwszą kupić Irelie pooglądać filmiki na yt.pl opanować last hit tą postacią rozsądnie używać ulti i bierzemy 5 na klate a team za nami pozwala nam robić pente :P

takise

takise

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 293 postów
  • SkądMam wiedzieć?:D
  • Twoje MMOLeague Of Legends
  • Nick w MMOPilasPL321
Nie będę sięrozpisywać , powiem tak:
Z ostatnich gier , które grałem karthusem (te co sie w tym suwaku zmisezcza) mam tylko 1 przegraną , staty zazwyczaj 25/5/xx ;]. Więc karthusa polecam , jak go wybierzesz moge ci polecic build na pw ;]

Baahl

Baahl

Engineer

• Użytkownicy
  • 157 postów
  • Twoje MMOGuild Wars 2
  • Nick w MMOLuisue
@up Karthus wedlug mnie jest postacia dla noobow. Nie trzeba nim nic robic tylko stac i rzucac op ulti.

Ja polecam Nocturne tak samo jak w poscie wyzej.

kamikadze112

kamikadze112

Cienia Bractwo

• Stały Bywalec
  • 1705 postów
  • SkądSzczecin
  • Twoje MMODofus, server Rosal
  • Nick w MMOParufa
  • Nr GG -
  • Steam:mam, nie dam
@UP
To żeś zablysnął.
Nocturne jest fajny nie powiem. Pewnie tak piszesz bo Cie JECHALI Karthusami jak chcieli ;)

Asterek

Asterek

Arcymag

• Użytkownicy
  • 588 postów
  • SkądPiła
  • Twoje MMOLeague of Legends i wiele, wiele innych
  • Nick w MMOAsterek, Only PL and ENG

-ciach- nidalee? Człowieku, zazwyczaj, gdy grałem na swoim koncie US, miałem staty 20+/5/x, wystarczy, że ogarniesz włócznie, pułapke, heala na teamie i masz supporta + ap dealera, nie mówię, że nie można jej robić pod ad, widziałem, że też niezła kosiara, nigdy nie próbowałem, ale gdy przy 6 lvlu, nawet jak jesteś na solo lane, oni mają oczywiście po 5 lvle, masz pewną wygraną, przecież jej forma cougara[kuguara] jest op, a przy jej włóczni możesz zabierać jakimś carry 3/4 hp, więc o co chodzi?

@W moim poście mogą być błędy językowe, źle postawione przecinki, a więc, gdy zobaczycie jakiś błąd nie próbujcie pisać bezsensownych postów, że jestem analfabetą, nie umiem pisać. To tyle, peace.

Za słownictwo. - Cree

23.jpg

Shinso

Shinso

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • Twoje MMOLoL, Dragonica
  • Nick w MMOShinsoxi
1 na 1 jest karthus q wymiata polowa ludzi mówi ze tylko ulti jest u niego dobre a tak naprawdę q robi największy dmg jeżeli jesteś 1 na 1. Właśnie go ci polecam choć już kosztuje tylko 3150. Nauka używania q zajmie ci z 15 gier ale nie ma się czym przejmować.