Postac za 6300

super włócznia, tylko trzeba być idiotą żeby jej nie ominąć, myślę, że każdy kto trochę dłużej pogrywa nie ma problemu z jej "super dmg włóczni".

6300 to irelia, brand, caitlyn

to garen albo jarvan IV bez many są

@UP

Jarvan bez many? Człowieku pomyśl zanim coś napiszesz.

Co do czempionów bez many to polecam Renektrona Kennena i Lee Sina. (dwaj ostatni jadą na energii).

to garen albo jarvan IV bez many są

Jak nie wiesz to się nie wyrażaj jarvan IV ma mane :X

-Akali

-Kennen

-Mordekaiser

-Vladimir

-LeeSin

-Shyvana

-Renekton

To są postacie bez many

@up: do tego jeszcze Shen, Tryndamere, Katarina, Mundo. Możliwe że zapomnieliśmy o czymś jeszcze, ale to nie ma znaczenia.

Warto wspomnieć że każda z postaci które nie mają many ma inne problemy. Dla Garena czy Katariny są to cooldowny, dla Morde, Mundo i Vladka - tracenie HP przy korzystaniu ze skilli, zaś dla Akali, Shena, Kennena i Lee Sina - energy management, co też wymaga nieco uwagi (zwłaszcza w przypadku Shena).

O jezu Vampire Lord przestan naprawde O.o Autorze tematu jest tyle championow za 6300 , ktore spelniaja twoim wymaganiom ze nie wiem. Jak nie pasi to czekaj na ninefox-lady...

Za 6300 z magów polecam Fizza i Kennena, z carry to talon(melee) i graves(ranged), a z tanków to Leona i Skarner (chociaż jego się bardziej na ap buduje).

Tank to leona albo mudno przymusowo. Mundo z 6k HP jest niezniszczalny nawet jak Cie 5 napierdziela, a leona ogołem jest przyjamna w grze.

A ja Ci radzę Shyvanę. Do 6 poziomu jest może słaba, ale jej ulti jest mordercze, a dual att po prostu wymiata. Idziesz pod ap i at speed i wymiotka :P

Szukam postać za 6300. Słabo gram mam dopiero 19 lvl ale yi mi sie powoli nudzi chce kupić coś mocniejszego myślałem nad Kennenem :D