Glory Destiny Online - Gildia

6

proland1.png

Oficjalna strona: http://fromproland.tumblr.com/

TeamSpeak3: gentoin.pl:25565 hasło bula - ZAPRASZAMY

Nie muszę chyba dodawać, że zamierzamy (z pomocą mojej, skromnej osoby) podbić angielski serwer Glory Destiny Online. Szukamy równie ambitnych, wytrwałych, no i ogarniętych graczy, którzy mają taki sam cel. Zasada jest prosta: przede wszystkim zabawa... i jeszcze więcej grindu.

Wiek się nie liczy. Nie jestem(śmy) z tych osób, które zabraniają gry młodszym osobom. Musisz tylko wykazać chociaż ociopinkę "dorosłości".

Kandydatury proszę wpisywać w następującym szyku, przykład:

Nick: SKURVEL

Wiek: 23 lata

Klasa: Shaman

Rekrutacja będzie się odbywać na serwerze i TS3 zarazem. Najbardziej zaangażowane osoby i te, które będą obecne na komunikatorze będą miały pierwszeństwo w dołączeniu. Pozdrawiam.

Update:

Spotkanie przedpremierowo-organizacyjne: niedziela 15:00 na TS3

Ktoś może zapytać, po co? Odpowiadam: jeśli chcemy być najlepszą, polską gildią i jedną z liczących się na serwerze, to musimy od samego początku wystartować z pompą. Dlatego organizuję spotkanie, na którym załatwimy sprawy organizacyjne, a także odpowiemy na wszystkie pytania.

Uwaga! Osoby, które pojawią się na TS3 w niedzielę o 15:00 będą miały pierwszeństwo w dołączeniu.

Demokratycznie, wybierzemy też lidera gildii (tak dla formalności) i asystentów.

Dane TS3 macie, czekam(y) w niedzielę o 15:00.

Wiem, że nie każdemu taki termin będzie pasował, ale cóż, nie dogodzimy all.

Pozdrawiam.

Nick: PierreLuc

Wiek: 24 lata

Klasa: Shaman

Nazwa dla gildii ? No to może moja stare dobre Fatal Impact albo Zdupcaj na Lodowiec ?

Nick: Bambolini

Wiek: 25 lat

Klasa: Assasin

Nick: Metraya

Wiek: 21 (w tym roku 22)

Klasa: Shaman

Za nazwę gildii proponuję: Happy Friends, Red Peppers, Big Heads, Long Grass, Tricksters, albo DarkRiders.

W razie nowych pomysłów dodam kolejne propozycje.

Nick: Tassty

Wiek: 15 ;(

Klasa: Fighter

Czekam na OBT :)

A co do nazwy to moje propozycje :

-Husariaa

-EkipaRemontowa

-KebabMasters

xD

Nick: Imrahiell

Wiek: 20 lat

Klasa: Warrior :)

Nick:Serpi

Wiek: 23

Klasa: Fighter

Nick:ShadowStar

Wiek: 23

Klasa:Assasin

Co do nazwy kiedys za czasów Eden Eternal były Pierożki mi sie bardzo podobało :P moze? Anal Invaders! :P

Nick: GoldII

Wiek: 28 lata

Klasa: Archer

Nick: Kaloryfer

Wiek: 23lata

Klasa: Warrior/Fighter

Nick: Reknes

Wiek: 20 lat (za kilka dni 21 :P )

Klasa: Sorcerer

Nick: Bobiik

Wiek: 21 lata

Klasa: Warrior or Archer

Nick: Crocodile

Wiek: 24

Klasa: Assasin/Sorcerer

Nazwa gildii: Cthulhu, Oblivion, Disconected, Chronicles

Nazwa:Konsek

Wiek:11 lat

Klasa:Fighter lub Archer,zastanowie sie jeszcze.

Propozycję na nazwę gildii:Destiny Slayer's,Raiders of the flowers,Polish players with slayers.- moze byc po polsku :D

Nazwa gildii: Cthulhu, Oblivion, Disconected, Chronicles
Destiny Slayer's,Raiders of the battle

To ma być swojsko i oryginalnie?

Co do nazwy kiedys za czasów Eden Eternal były Pierożki mi sie bardzo podobało moze? Anal Invaders!

Byłem w Pierozkach. Problem był tylko z tym, że nie wyświetla polskich znaków. Anal Invaders? Ban gwarantowany.

Jedyny warty uwagi kandydat: EkipaRemontowa (nie wiem, czy można tak długie nazwy).

Moja propozycja: PROLAND lub P®OLAND lub PrOLAND.

Nick: Bankai

Wiek: 18 Lat

Klasa: Fighter

Gildia może (Ogniste pałki)

Mogłeś napisać jake gusta są proponowane odnośnie orginalnej nazwy gildii :D

WskakujPodŁawke, LubiePlacki, Zooplankton, TheFibrylators( moja dawna gildia w wow na privach, rangi w gildii ordynator, chirurg itp...), PolishPlumbers.

nick - Porczysyn/Porczydurk

Wiek - 22 lata

Klasa - sorc,szaman, na pewno coś magicznego.

Proland... to brzmi jak jacyś producenci bakalii. ale nie mam lepszego pomysłu. ;)

Nick:bladek

Wiek:21

Klasa:warior/fighter/archer? dostosuje sie :)

Mi by najbardziej pasowała właśnie nazwa EkipaRemontowa , ponieważ swojsko,Polsko , i śmiesznie :P