Skocz do zawartości

Welcome to Forum dyskusyjne o grach MMO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Gladiator - pytania dotyczące startu tą klasą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Xirion

Xirion

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 313 postów
  • Twoje MMOGuild Wars 2
  • Nick w MMOWruszka
  • Nr GG top secret
Hej! Mam zamiar zacząć grę tą postacią na globalnym serwerze. Dodam, że nigdy w Aiona nie grałem więc proszę o dokładne odpowiedzi :D.
1)Jaką bronią walczyć?
2)Słyszałem, że to dobra postać do pvp, lecz trzeba się nauczyć weavingu(?). Ktoś mógłby dokładnie opisać co to ten cały weaving? Jak to zrobić i co on daje?
3)Na co powinienem zwrócić uwagę grając tą klasą? Z jaką klasą ta postać najgorzej się spisuje?
Najlepiej prosiłbym o odpowiedź ludzi, którzy grali tą postacią, najlepiej na globalu.
Jakie itemy nosić, atrybuty etc. Od którego lvla i jakie manastony używać?

Z góry wielkie dzięki :D.

Apebek

Apebek

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 320 postów
  • Twoje MMOAion
  • Nick w MMOJasdek
  • Nr GG 36076248
Nie lepiej samemu poznać postać ?? gra robi się o wiele ciekawsza . Pozdrawiam

VampirX4

VampirX4

O, właśnie odkryłem, że można sobie wpisać tytuł.

• Użytkownicy
  • 1036 postów
  • Twoje MMO.
  • Nick w MMO.
1. PvP - Polearm, Wczesne PvE - Polearm, jak uzbierasz na stygmę i będzie mieć lvl 25, to gdzieś na 30 załóż sobie stygme na Dual Sword i lataj na PvE z 1h+1h, PvP bez zmian, dalej Polearm.
2. Weaving.. hmm... nie wiem, nigdy z niego nie korzystałem albo i korzystałem, ale nie wiedziałem. Być może chodzi o auto-attack? http://taugrim.com/2...acking-weaving/
Glad to dobra postać pod PvP i PvE. Jak każda ma jakieś minusy i plusy.
3. Na początku polecam ładować wszystkie manstony pod crit rate. Jak dobijesz 400, to będziesz mniej więcej widział o co chodzi i będziesz wiedział w co dalej ładować. Dużo ludzi ładuje jeszcze w attack i w accuracy (jest taki skill co obniża acc o 300, a bez dobrego acc będziesz ciągle miss'ował). Tak jak już napisałem, ładuj w crita na low lvl-ach). Itemy? Hm... Wszystkie ze statystykami o których pisałem. W Aionie nie ma czegoś takiego, że broń meele daje mane. Co do stygm *takie jakby dodatkowe, ważne skille*, na 20lvl dostaniesz questa na stigme. Później popatrz u lepszych gladów w czym chodzą.

@fetika41
A po co ma się męczyć i wszystko sam poznawać? Ludzie chyba m.in. po to wymyślili internet. Gdyby każdy myślał tak jak ty, to dalej bylibyśmy w epoce kamienia łupanego, bo po co mam komuś powiedzieć jak zrobić ogień? Niech sam na to wpadnie, będzie miał większy fun.

@Edit:
Polecam poczytać tematy na:
http://www.aiononlin...6359&board=26.0

kael

kael

Giermek

• Użytkownicy
  • 24 postów
  • Twoje MMOróżne
  • Nick w MMOj/w
2). To sposób mieszania AA ze skillami, polega mniej więcej na tym że przeplatasz każdego skilla AA - mniej więcej o to chodzi.
3). Na wyższych lvlach zaczniesz doceniać acc.
"...ale to gówno prawda. Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."

Ozonek

Ozonek

A cóż to?

• Redaktorzy
  • 362 postów
  • Twoje MMOA któż to wie
  • Nick w MMOOzonek albo i nie
  • Nr GG 3636929

Hej! Mam zamiar zacząć grę tą postacią na globalnym serwerze. Dodam, że nigdy w Aiona nie grałem więc proszę o dokładne odpowiedzi :D.
1)Jaką bronią walczyć?
2)Słyszałem, że to dobra postać do pvp, lecz trzeba się nauczyć weavingu(?). Ktoś mógłby dokładnie opisać co to ten cały weaving? Jak to zrobić i co on daje?
3)Na co powinienem zwrócić uwagę grając tą klasą? Z jaką klasą ta postać najgorzej się spisuje?
Najlepiej prosiłbym o odpowiedź ludzi, którzy grali tą postacią, najlepiej na globalu.
Jakie itemy nosić, atrybuty etc. Od którego lvla i jakie manastony używać?

Z góry wielkie dzięki :D.

1. Czym chcesz, można tyrać gladem zarówno z dual wieldingiem, greatsworda, jak i speara.
2. Weaving to cancellowanie animacji ataku animacją skilla, tak, że przeciwnik obrywa i atakiem i skillem, a animacja jest skrócona. Dla speara nie ma sensu tego używać, greatswordem ewentualnie można, a dla dual wielda jest to podstawa. Musisz to niestety wyczuć.
3. Największe problemy gladiator ma z magami i klerykiem, zarówno na lądzie, jak i w powietrzu.

Itemów nie chce mi się rozpisywać, generalnie gladiator ma dość wysoki bazowy atak ze spearem, którego będziesz używał do pvp i jedyny stat ofensywny, jakiego potrzebujesz, to crit strike. 500 to jest cap 50%, ale gracze mają strike resist, który go obniża. Wobec tego celujemy w około 600-650 crit strike ze scrollem i jedzonkiem. Reszta manastonów polecam w HP, ataku się nie opłaca za wyjątkiem buildu pod dual-wielda.

VampirX4

VampirX4

O, właśnie odkryłem, że można sobie wpisać tytuł.

• Użytkownicy
  • 1036 postów
  • Twoje MMO.
  • Nick w MMO.
Lolz. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest. Myślałem, że tylko ranger może przez jump kiting pominąć animację skilla. Ale tak czy siak, w Abyssie z tego nie skorzystasz. Chyba że na ziemi ;D

Inyenn

Inyenn

• Stały Bywalec
  • 1348 postów
  • Twoje MMOWildstar, GW2
  • Nick w MMOInyenn, Ezzra, Blinnt

Lolz. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest. Myślałem, że tylko ranger może przez jump kiting pominąć animację skilla. Ale tak czy siak, w Abyssie z tego nie skorzystasz. Chyba że na ziemi ;D

Tego już z tego co się orientuję dawno nie ma.
Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku.

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych