Kanał Wawrzyna

Witam.

Gdy zobaczyłem na początku dział "Pochwal się" od razu chciałem wrzucić tutaj swoje "dzieła", jednakże wstrzymywałem się mając co do tego meiszane uczucia. Jednakże przemogłem się mając nadzieję, że nie zostanie to źle odebrane, ot chciałbym się podzielić moimi Let's Play'ami, które z tego co mi wiadomo, są przyjmowane w miarę ciepło i pokazują inną stronę mojego grania niż to co prezentuję tutaj. I żeby nie było, nie liczę na subówkę, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Chodzi o dobrą zabawę. Mi to wszystko sprawia przyjemność, a jeżeli jeszcze kogoś to bawi, to tym bardziej mam powód do bycia zadowolonym, ale nie należę do pazernej grupy, która liczy tylko na suche cyferki. Jeżeli chodzi o serie:

- Sherlock Holmes vs. Kuba Rozpruwacz - Zakończone.

- Minecraft - Zakończony

- Mafia - W trakcie

- Resident Evil 5 Co-op - Zawieszony przez moje problemy techniczne (jak ktoś ma radę na black screen po odpaleniu gry to zapraszam na PW)

- Nowa seria już dzisiaj - Jurrassic Park: The game

Liczę na krytykę, bo ta zawsze mile widziana.

http://www.youtube.com/user/Wawrzyn3?feature=mhee

jestem twoim 400 subskrybentem ;) robisz swietne filmiki, zapraszam takze na moj kanal :P

W celu odświeżenia tematu mam dla was konkurs, w którym aż 3 osoby moga wygrać... Tamtaramta! Po 4 symulatory. Warto? Wydaje mi się, że warto, bo zadanie jest banalnie proste. Dodatkowo pojawiło się sporo nowego materiału, dlatego szczerze zachęcam do odwiedzin ;)

Zapraszam do zapoznania się z moim krótkim zdaniem na temat gry, która powoduje wiele kontrowersji ostatnimi czasy, a mianowicie - The WarZ :)

Rzadko odświeżam tematy, więc raz na jakiś czas można. Na kanale prowadzone są aktualnie serie z Tomb Raidera, Alice: Madness Returns oraz Luciusa. W najbliższym czasie pojawi się pewnie prywatny film z Pyrkonu, a i w głowie mam parę pomysłów na vlogi oraz będę chciał spróbować czegoś nowego jeżeli chodzi o Szybkie Spojrzenia na gry single playerowe. Zapraszam ;)

Zakupiłem nowy mikrofon z którego na szczęście póki co jestem zadowolony, a poniżej przesyłam próbkę tego jak on działa. W tle Smite z nowego trybu Assault, który działa jak ARAM, ale powiedzmy, że jest to nieco poboczna sprawa, bo głównie chodzi o to jak od teraz będę brzmiał na filmach. Mam nadzieję, że lepiej ;)

Mikro spoko jest, moim zdaniem wart tej ceny. :)

Dałem tobie subskrypcje, bo widać że się starasz... Masz już partnera na Youtube ??

Zgadzam się, że jest wart swojej ceny, a przynajmniej tak myślę na ten moment, zobaczymy co przyniesie przyszłość ;p

Co do partnera YT jakiegoś tam mam, ale teraz partnerstwem nazywa się samo umożliwienie zarabiania, które ma 90% userów YT.

Jeżeli masz partnera, zawsze to są jakieś grosze, ale grosz do grosza i będzie kokosza. WIęc... Nie możesz na lepszy sprzęt komputerowy nazbierać ??

Komputer ostatnio miałem składany od podstaw, a za piniondz z YT kupiłem nowy mikrofon i wykupiłem nowy pakiet internetu, także... Taaaa.

Dodany nowy film o tematyce bliskiej graczom Guild Wars 2, a mianowicie materiał traktujący o easter eggach i sekretach w tej produkcji. Zachęcam do oglądania, bo część rzeczy jest naprawdę fajna ^^

Bardzo lubię Cię oglądać Wawrzyn i jesteś chyba jedynym redaktorem tego portalu, którego darzę sympatią (mam nadzieję, że to dwuznacznie nie zabrzmi). Nie wiem tylko, czy dobrze zapamiętałam, ale to Ty streamowałeś Arcane Saga?

Nie, Arcane Saga to był Pawlik i Xaorus. Cieszą mnie bardzo miłe słowa i nie martw się, nie dopatrują się dwuznaczności, taki już ze mnie prosty chłopak ;) Dziękuję za wsparcie!

Zapraszam was do spojrzenia na nowy film w którym pokazuję produkcję, która zapowiada się niesamowicie fajnie i jest to must see dla fanów Pokemonów, którzy cierpią na brak Pokemonowych tytułów na PC:

Dodatkowo na kanale pojawiać sie będą odcinki z najnowszego dodatku do The Walking Dead z polskimi napisami, tak więc zapraszam do oglądania! ^^

Te pokemony są świetne. Jeśli dopracują pare rzeczy to łooo :D

PokeFani, jeżeli macie wolną chwilę i chcecie mieć swój wkład w mój Let's play, który na kanale rozpoczniemy jakoś we wrześniu, to zapraszam do spojrzenia na ten film, który opublikowałem. Egglocke jest nieco zmodyfikowanym Nuzlocke, ale wydaje mi się być nieco bardziej ekscytujący do grania i do oglądania, tym bardziej, że może wylosowany zostanie właśnie wasz pokemon? Zachęcam do oglądania!

Hah Pokemony kiedys się w to grało całymi dniami :).

Streama byś zrobił z czegoś a nie -_-

Zapraszam na kanał gdzie po powrocie z wakacji ruszyła seria Egglocke z Pokemon White, a także powróciły przygody Alicji z Krainy Czarów w Alice: Madness returns. Krwawa zabawa gwarantowana. A to wszystko po to by zrobić miejsce na nowe serie, a także na te powracające takie jak Mafia, która zaliczy swój wielki powrót gdy tylko zakończymy przygody z Alicją. Jest co oglądać, a będzie jeszcze więcej!

Co do streamów, to gdy tylko wrócę do rytmu w pracy zacznę myśleć co by tu postreamować, więc miejcie rękę na pulsie i zachęcam do śledzenia mojego FB.

Kanał - https://www.youtube.com/user/Wawrzyn3

Facebook - https://www.facebook.com/WawrzynFanPage