Skocz do zawartości

Welcome to Forum dyskusyjne o grach MMO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Tibia Offline

Nie możesz wyświetlić tego tematu!
Guest, wiek ostatniego postu z tego tematu przekroczył 60 dni - nowe posty nie będą akceptowane.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Dwarfar

Dwarfar

Banned

• Zbanowany
  • 961 postów
  • Twoje MMONeverWinter Online
  • Nick w MMOExtremist
Jako, że nikt nie potrafi mi pomóc ze znalezieniem gry o gladiatorach, to taka myśl mnie naszła o Tibii Offline. Czy da radę jakoś przekonwertować, albo przetentegować tak Tibie, by była tylko i wyłącznie dla mnie? Byłbym na niej adminem, miałbym nieograniczony dostęp do całej gry. Rozumiecie o co mi chodzi? Najlepiej jakby była to oryginalna mapa z oficjalnej gry. Bym mógł sobie też na życzenie ustawiać exp rate i takie tam. Jeśli byłaby taka możliwość, byłybym niezmiernie wdzięczny :)

Dołączona grafika

CzarnyDzik

CzarnyDzik

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 184 postów
  • Twoje MMOSzukam
  • Nick w MMONarazie brak
Postaw sobie OTSa i tyle.(OTS-Open Tibia Server)
Map i poradników jak to zrobić poszukaj w google.

Dwarfar

Dwarfar

Banned

• Zbanowany
  • 961 postów
  • Nick w MMOExtremist
Zielony jestem w sprawach OTSów. Znalazłem taką stronkę: http://www.tibiasoft.com/ Czy ona umożliwi mi postawienie sobie OTSa? Który z tych plików mam ściągnąć (o ile jakiś z tych to ten właściwy :P)

EDIT: Znalazłem na tej stronie chyba wszystko co potrzebne do postawienia serwera. Może jakiś samouczek aktualny by mi ktoś podesłał?

Dołączona grafika

Arathil

Arathil

Adept

• Użytkownicy
  • 44 postów
  • Twoje MMOLol, Tibia, Gw, Aion, Wow
  • Nick w MMOWzium
Dzis startuje dobra rl mapa - Zivera Click -

Jeden warn za refa, drugi za spam. - Cree

Mariska

Mariska

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 368 postów
  • Twoje MMOTibia
  • Nick w MMOMariska Pricila/Lady Mariiska
Założenie ots'a to nie jest problem, największym kłopotem jest znaleźć silnik servera bez wirusa... a takowych jest mało.
Załóżmy że masz już silnik(np. yourots albo yurots już nie pamiętam, evolution itp.) to one mają już mapę. I potem wystarczy tylko zmienić parę rzeczy w config.lua ale do tego jest masa poradników. Ściągasz map editora i tworzysz własną mapkę(jeśli chcesz oczywiście).
Zostaje jeszcze kupienie silnika na allegro koszt ok. 30zł tylko taki silnik nie crashuje się, nie ma wirusów jest doskonały ; )

http://forum.otserv....?showtopic=6907 - link do poradnika z config.lua

http://www.mpcforum....a-wersje-tibii/ - link do nowego yurots. PAMIĘTAJ!!! NIE SPRAWDZAŁEM TEGO SILNIKA WIĘC MOŻLIWE SĄ NA NIM WIRUSY, JA GO TYLKO ZNALAZŁEM W SIECI.

Instakill.png

Dwarfar

Dwarfar

Banned

• Zbanowany
  • 961 postów
  • Nick w MMOExtremist
Dzięki Rudi. Narazie gram w RODE, ale napewno zrobię sobie takiego OTS'a jak mi sie znudzi ten RODE (a znudzi napewno :))

Jeśli dam rade usunąć te wirusy z tego silnika, to on zadziała?

Dołączona grafika

Mariska

Mariska

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 368 postów
  • Twoje MMOTibia
  • Nick w MMOMariska Pricila/Lady Mariiska
Zakładam że przestanie działać bo np. będzie on w starterze i jak usuniesz starter to jak masz go odpalić?;D

Ale naprawdę jeśli masz jakiegoś innego kompa albo twój komp nie jest używany do banków itp. to śmiało szukaj i ściągaj silniki a na pewno któryś będzie bez wirusów(miałem już sporo ots'ów)

Instakill.png