Załosne/Smieszne posty z forum/głównej

Jak w temacie, wstawiajcie screeny tych mniej inteligentnych postów co bardziej żałosnych userów. Potem edytne post.

http://zapodaj.net/images/f103423c5578.png

Nie rozumiem do czego ma służyć ten temat? Widzisz debilną odpowiedź? Pouczy jego twórcę co zrobił źle. Jeżeli się nie słucha = olej go...

Pare postów naszego mistrza trollingu

2 z "głównej"

v6516o.png

23vyzq1.png

i 2 z forum

Jest tego więcej, ale nie chciało mi się screenów robić :D

Pare postów naszego mistrza trollingu2 z "głównej"i 2 z forumJest tego więcej, ale nie chciało mi się screenów robić

Koleś napisał parę słów prawdy, a prawda w oczy kole.

Hmmm... Wasze mózgi nie są aż tak pojemne, by ogarnąć sens tego tematu? Niech ktos usunie offtop, albo ogólni temat zamknie

Hmmm... Wasze mózgi nie są aż tak pojemne, by ogarnąć sens tego tematu? Niech ktos usunie offtop, albo ogólni temat zamknie

Wstawiłbym zdjęcie tego posta, ale nie chce mi się robić screena, więc go zacytuję. :)

Jak w temacie, wstawiajcie screeny tych mniej inteligentnych postów co bardziej żałosnych userów. Potem edytne post.

ten post jest żałosny.

Wstawiłbym zdjęcie tego posta, ale nie chce mi się robić screena, więc go zacytuję.

No i co za sens to był? Narazie jedna osoba zrobiła screena i wstawiła, a 3 jebły offtop...

Edit. Teraz już cztery...

Temat jest bez sensu. Ja nie wiem, że ludziom takie debilne za przeproszeniem tematy do głowy przychodzą. Jedynym plusem tego tematu jest jego umieszczenie w Hydeparku. Jak chcesz sobie poczytać idiotyczne posty to wejdź... nie wiem.... na wiocha.pl ? To forum o grach a nie o debilach którzy tutaj coraz częściej się pojawiają.

No i co za sens to był? Narazie jedna osoba zrobiła screena i wstawiła, a 3 jebły offtop...Edit. Teraz już cztery...

Chodziło mi o to, że z chęcią wstawiłbym Twój post, ale, że nie chciało mi się robić jego screena to po prostu go zacytowałem.

Sam podpis Dixella rozwala system:

miriadel : (14 August 2011 - 19:36) Sam jesteś kurde wiocha cwaniak jeden i już miałem k**wa MUTACJE.

Ja w 100% popieram konesera bo krew mnie zalewa jak 99% osób chcę grać w super produkcję za darmo bez wydawania grosza takie wypowiedzi są tak tępe i idiotyczne że głowa boli chyba każdy chce zarobić w większym lub mniejszym stopniu a pasożytnictwo jest strasznie irytujące ...

to mnie rozwaliło ^^

Ahaha :D to wyżej jest moje ;p Zaje ze mnie ortograf :D Tyle że mnie ortografia nie interesuje i nie zwracam na nią zbytniej uwagi.

Ahaha to wyżej jest moje ;p Zaje ze mnie ortograf Tyle że mnie ortografia nie interesuje i nie zwracam na nią zbytniej uwagi.

No to mamy kolejny śmieszny post....

Ten post akurat wcale nie jest śmieszny -.-. Po prostu mam daleko w tyłku ortografię i zasady poprawnej pisowni. Nie jestem polonistą ani patriotą, żeby się takim czymś zajmować.

Ten post akurat wcale nie jest śmieszny -.-. Po prostu mam daleko w tyłku ortografię i zasady poprawnej pisowni. Nie jestem polonistą ani patriotą, żeby się takim czymś zajmować.

Co nie oznacza, że nie musisz umieć się wysławiać. :) Z takim podejściem zatrzymalibyśmy się w epoce kamienia łupanego, na szczęście mało jest takich ludzi.

Btw. napisałeś kolejny post pasujący do tematu, widać wcale nie trzeba wrzucać tutaj cytatów, te żałosne teksty same się tu tworzą. :D

Wolę bash.pl

Uklad pokarmowy : jeden troll karmi drugiego:)

Nie ma to jak zakładać temat, w którym mamy wklejać Żałosne/Śmieszne posty z forum/głównej i na 20 postów tylko 1 jest zgodny z tematem.

Tak, tak, wiem, sam właśnie zrobiłem offtop.