Sign in to follow this  
Followers 0
Themaju112

Pokemony !

14 posts in this topic

Witam . ;) Poszukuje gry Pokemon na PC . Nie chce na konsolę , tylko konkretnie na PC. ;) Ile z Was gralo w taką gre w dziecinstwie ? ja napewno, wiec dlatego zatęskniłem za tym tytułem . Dlatego poszukuje wersji na pc'ta, może być jakaś stara ( chociaż nie z lat 98-99, bo te wersje jakoś do siebie nie przyciągają. ;)), a może być z lat 2010-2012. Najbardziej zależy mi na wersji " Pokemon Fire Red ", tylko , ze większość tych których ja znalazłem, to są na konsole. Więc prosze Was, o napisanie tytułu , jakiejś fajnej wersji ( było by miło jakbyście podali link do download'u, ewentualnie filmiku, lecz nie koniecznie ) , jestem otwarty na wszystko. ;]

Nie ma chyba na kompa, jak już to możesz emulować GameCube albo Game Boy advance, albo NDS

Digimon Master Online próbowałeś? Nie są to co prawda 100% pokemony ale zasada ta sama. Na PC ciężko znaleźć jakieś pokemony a coś grywalnego to już całkiem niemożliwe. Jest trochę tytułów dosyć ciekawych ale to wszystko na emulatory.

Jest jedna gra na PC "Pokemon 3D" poszukaj w googlach na chomiku parę osób ją udostępnia.

napisaliście , że można emulować, i teraz na czym to polega ? ze sciagam gre dajmy na to : Pokemon Gold na gameboya, i co dalej mam zrobić ? wytlumaczył by mi to ktoś dokładnie, bo ja nie obeznany jesli chodzi o sprawy konsolo podobne. ;)

ściągasz emulator i w nim odpalasz romy (np. z gba, gbc lub nds), są nawet po polsku niektóre części, na pc stricte są jakieś gry tworzone w rpg makerze.

Przeszukałem cały internet od góry do dołu w poszukiwaniu gry pokemon na pc ale niestety nie udało się ponad tydzień szukałem. Więc zakupiłem konsole gameboy advence i NDSi i na tych konsolkach grałem. Jak chcesz na pc to co najwyżej emulatory dzięki którym możesz odpalać gry z np nds albo gamecube ;)

Mam 15 lat i uwielbiam pokemony ;p To jest coś o czym się nie da zapomnieć i odzwyczaić ;D

Może to nie do końca co było na GB, ale na PC są Pok TD.

Sciągasz emulator i odpalasz przez niego. Od siebie polecam jeszcze wersję Emerald (lub Ruby albo Saphire).

A tak o Pokemonach to w filmie łapali prawie zdechłego Pokemona, a w grach trzeba ma zrobić 5% życia, tylko moje Poki zabijają to co chce złapać na 1 hita. Jest gra z innym systemem?

Chyba takiej gierki nie ma. A jeśli masz kłopoty z łapaniem, to zawsze możesz zakupić większą ilość odpowiednich balli lub jeśli grasz na emulatorze robić quick save'y przed rzuceniem balla i po nieudanej próbie ładować save'a i próbować do skutku.

Albo po prostu trzymać jakiegoś pokemona na niższym poziomie, tak do łapania. :)

Poza emulowaniem w jakimś piśmie lata temu (bodajże Play) pojawiła się jakaś uboga karcianka z Pokemonami - na tyle uboga, że była raczej wprowadzeniem w samą właściwą grę karcianą (ba, dało się chyba nawet drukować karty jeśli ktoś chciał). Ale to tyle jeśli chodzi o Pokemon na PC - Nintendo bardzo skutecznie strzeże swoich interesów... ;)

Do łapania przydaje się False Swipe - zawsze zostawiasz pokowi 1hp. http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/False_Swipe_%28move%29#By_leveling_up Lista.

Z tego co wiem oprócz romów i typowych hmm pseudo mmorpgów istnieje jedynie jedna wersja na pc - karcianka. Reszta są produktami amatorskimi gdyż Nintendo, które ma prawa do poków nie wydawało nic na PC, bo nie jest ich właścicielem ;P