Skocz do zawartości

Welcome to Forum dyskusyjne o grach MMO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Pokemony !

Nie możesz wyświetlić tego tematu!
Guest, wiek ostatniego postu z tego tematu przekroczył 60 dni - nowe posty nie będą akceptowane.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Themaju112

Themaju112

Giermek

• Użytkownicy
  • 21 postów
  • Twoje MMOL2/Cs
  • Nick w MMOLars3n
  • Nr GG 6909002
Witam . ;) Poszukuje gry Pokemon na PC . Nie chce na konsolę , tylko konkretnie na PC. ;) Ile z Was gralo w taką gre w dziecinstwie ? ja napewno, wiec dlatego zatęskniłem za tym tytułem . Dlatego poszukuje wersji na pc'ta, może być jakaś stara ( chociaż nie z lat 98-99, bo te wersje jakoś do siebie nie przyciągają. ;)), a może być z lat 2010-2012. Najbardziej zależy mi na wersji " Pokemon Fire Red ", tylko , ze większość tych których ja znalazłem, to są na konsole. Więc prosze Was, o napisanie tytułu , jakiejś fajnej wersji ( było by miło jakbyście podali link do download'u, ewentualnie filmiku, lecz nie koniecznie ) , jestem otwarty na wszystko. ;]
Feel like a NINJA ! ;]

kamikadze112

kamikadze112

Cienia Bractwo

• Stały Bywalec
  • 1698 postów
  • SkądSzczecin
  • Twoje MMODofus, server Rosal
  • Nick w MMOParufa
  • Nr GG -
  • Steam:mam, nie dam
Nie ma chyba na kompa, jak już to możesz emulować GameCube albo Game Boy advance, albo NDS

blizzi

blizzi

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 7 postów
  • Twoje MMOGW2, WOT
  • Nick w MMOVentus,
Digimon Master Online próbowałeś? Nie są to co prawda 100% pokemony ale zasada ta sama. Na PC ciężko znaleźć jakieś pokemony a coś grywalnego to już całkiem niemożliwe. Jest trochę tytułów dosyć ciekawych ale to wszystko na emulatory.

blizzi

blizzi

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 7 postów
  • Twoje MMOGW2, WOT
  • Nick w MMOVentus,
Jest jedna gra na PC "Pokemon 3D" poszukaj w googlach na chomiku parę osób ją udostępnia.

Themaju112

Themaju112

Giermek

• Użytkownicy
  • 21 postów
  • Twoje MMOL2/Cs
  • Nick w MMOLars3n
  • Nr GG 6909002
napisaliście , że można emulować, i teraz na czym to polega ? ze sciagam gre dajmy na to : Pokemon Gold na gameboya, i co dalej mam zrobić ? wytlumaczył by mi to ktoś dokładnie, bo ja nie obeznany jesli chodzi o sprawy konsolo podobne. ;)
Feel like a NINJA ! ;]

zax454

zax454

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 392 postów
  • SkądGłubczyce
  • Twoje MMOGuild Wars 2
  • Nick w MMOróżnie
  • Nr GG 2402563
ściągasz emulator i w nim odpalasz romy (np. z gba, gbc lub nds), są nawet po polsku niektóre części, na pc stricte są jakieś gry tworzone w rpg makerze.

Themaju112

Themaju112

Giermek

• Użytkownicy
  • 21 postów
  • Twoje MMOL2/Cs
  • Nick w MMOLars3n
  • Nr GG 6909002
dziękuje wszystkim za pomoc, znalazłem bardzo fajną wersję, jeżeli ktoś chce to proszę, tu macie link . ;)
Link : http://chomikuj.pl/i...RE RED *5bPL*5d!
Feel like a NINJA ! ;]

NatsuPL

NatsuPL

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 254 postów
  • Twoje MMOOsu!, Final Fantasy XIV, Tera
  • Nick w MMORóżne :3
Przeszukałem cały internet od góry do dołu w poszukiwaniu gry pokemon na pc ale niestety nie udało się ponad tydzień szukałem. Więc zakupiłem konsole gameboy advence i NDSi i na tych konsolkach grałem. Jak chcesz na pc to co najwyżej emulatory dzięki którym możesz odpalać gry z np nds albo gamecube ;)

Mam 15 lat i uwielbiam pokemony ;p To jest coś o czym się nie da zapomnieć i odzwyczaić ;D

fs_overall.png

m8e904.jpg

Fichetta

Fichetta

ukryte polaczki sa wszedzie i zyja tylko dla pvp

• Użytkownicy
  • 416 postów
  • Twoje MMOjakieś
  • Nick w MMObez PL
Może to nie do końca co było na GB, ale na PC są Pok TD.

trampek

trampek

mentor doty

• Przyjaciel
  • 1110 postów
  • SkądToruń
  • Twoje MMOBrak
  • Nick w MMOco do łba przyjdzie
  • Steam:trampkowy01
Sciągasz emulator i odpalasz przez niego. Od siebie polecam jeszcze wersję Emerald (lub Ruby albo Saphire).

76561198043567735.png

Fichetta

Fichetta

ukryte polaczki sa wszedzie i zyja tylko dla pvp

• Użytkownicy
  • 416 postów
  • Twoje MMOjakieś
  • Nick w MMObez PL
A tak o Pokemonach to w filmie łapali prawie zdechłego Pokemona, a w grach trzeba ma zrobić 5% życia, tylko moje Poki zabijają to co chce złapać na 1 hita. Jest gra z innym systemem?

trampek

trampek

mentor doty

• Przyjaciel
  • 1110 postów
  • SkądToruń
  • Twoje MMOBrak
  • Nick w MMOco do łba przyjdzie
  • Steam:trampkowy01
Chyba takiej gierki nie ma. A jeśli masz kłopoty z łapaniem, to zawsze możesz zakupić większą ilość odpowiednich balli lub jeśli grasz na emulatorze robić quick save'y przed rzuceniem balla i po nieudanej próbie ładować save'a i próbować do skutku.

76561198043567735.png

n4zArh

n4zArh

Bradypus variegatus

• Junior Moderator
  • 1883 postów
  • Twoje MMOróżnie, różniście :)
  • Nick w MMOn4zArh/hitofuuki/naeri
  • Nr GG 19865401
Albo po prostu trzymać jakiegoś pokemona na niższym poziomie, tak do łapania. :)

Poza emulowaniem w jakimś piśmie lata temu (bodajże Play) pojawiła się jakaś uboga karcianka z Pokemonami - na tyle uboga, że była raczej wprowadzeniem w samą właściwą grę karcianą (ba, dało się chyba nawet drukować karty jeśli ktoś chciał). Ale to tyle jeśli chodzi o Pokemon na PC - Nintendo bardzo skutecznie strzeże swoich interesów... ;)
Autor zastrzega sobie prawo do pisania głupot i - jeśli to robi - to przeprasza za nie z góry.
Autor prosi też o nieodczytywanie jego postów jako ataki na inne osoby, bo wbrew pozorom jest osobą pozytywnie nastawioną do innych. No, chyba że ma jakiś dość poważny powód, ale to rzadko kiedy się zdarza. Chyba.

Demeo

Demeo

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 163 postów
  • Twoje MMOLiczne.
  • Nick w MMOAkodo (i jego różne odmiany)
Do łapania przydaje się False Swipe - zawsze zostawiasz pokowi 1hp. http://bulbapedia.bu...#By_leveling_up Lista.

Z tego co wiem oprócz romów i typowych hmm pseudo mmorpgów istnieje jedynie jedna wersja na pc - karcianka. Reszta są produktami amatorskimi gdyż Nintendo, które ma prawa do poków nie wydawało nic na PC, bo nie jest ich właścicielem ;P