Tibia -Nowy Server

Witam was :) Słyszałem że na początku czerwca ma wystartować server tibii expx2 skillex2 i chciałbym wrócić.. Nie widziałem żadnego tematu dlatego zakładam ten... Za dużo nie wymagam mikrofon , ts.. W grę nie grałem z 3 lata ostatnio na rl chyba z 6 więc też będę miał problemy z odnalezieniem się wnowej tibią... Piszczie tutaj czy ktoś by w ogóle był zainteresowany stworzeniem jakiejś gildii i co za tym idzie grania tam.. Server będzie pvp więc wbijanie skillów nie będzie stanowiło problemu.

Nie ma co się napalać bo nikt nie wiem dokładnie kiedy te servery wystartują.

Jeżeli już jakas guildia, to najpierw wbij lvl, bo bez tego to się nawet nie opłaca zakładać.

Potem to najwyżej dołączysz do jakiejś, która będzie prowadzić prym pod względem PVP.

jak wyślesz mi konkret niusa na najlepiej oficjalnej stronie z datą wystartowania tego serwera to jestem chętny...

Też czekam na te serwery, więc jak wystartują to możemy się zgadać.

Ostatnio widziałem newsa na huntedzie że ma być na początku czerwca.. Czy to oficjalne info to nie wiem.. pitterek - Najlepiej mieć parę osób od początku bo samemu po 8 lvlu siedziec i wbijac te skille godzinami nudno

Więc grajcie magami :D, tam skille też chyba x2, więc nie będzie tak źle, na 8 lvl wystarczą skille 50 / 50, i spokojnie można już zaczynać exp. A najlepiej się pomęczyć, wbić 70 i mieć spokój.

Coś Ty zrobie 70/70 i będzie spokój bo zexpem skille będą same leciały.. Ale dzięki za odzew będę wiedział w razie czego do kogo się zwracać

No dokładnie. Pisz jak będziesz miał jakieś informacje i gramy, tylko ja nie wiem czy nie zostanę na Rookgaardzie, ale się jeszcze zastanowię.

Będzie sajgon na start ale mogę zagrać :D

Nigdy nie rozumiałem ludzi zostających na rookgardzie ;) Przecież to nie ma sensu :D

Sajgon będzie na stówe :P trzeba poczekac dzień, dwa .. Pewnie i tak aż tyle osób co każdy myśli nie będzie

Po prostu mam sentyment do tej wyspy ;). Myślę że jednak sporo osób przybędzie, na początku trudno będzie złapać jakiś spot.

Wszystko się zobaczy :) ważne żeby ten server wystartował na początku czerwca :) W wakacje ze skillami będzie można się juz bawić na poważnie

TIa mogę sie podłączyc...Można zrobic party (nie pamietam czy na rooku jest share) i wtedy ekipą isc na mino hell

Dobra, Ludzie piszcie mi na gg : 7338809 ja was zapisze w grupie i bede was informowal jak bede cos wiedzial kiedy server wychodzi itd i jakos sie zorganizujemy

Nie lepiej jakos na komunikatorze glosowym sie zbierac i gadac ? najlepiej skype

Wszystko będzie, musze mieć info o serverach

Zagram z Wami na 100%

Mam nadzieje, że wszystkie informacje znajdą się w tym temacie.

Ja też zagram / Jak coś to piszcie .

też bym zagrał :D ale nie ogarniam tej gry tak dobrze :( i nie wiem czy się nadaje...

Prosze o info jak ktoś będzie wiedział coś więcej na ten temat. Ja także wchodzę do gry ;)