[Ragnarok Online Europe] Ludzie do gry

Witam serdecznie. Nie wiem czy wiecie, ale istniejący kiedyś Europejski server oficjalny do Ragnaroka wznowił swoją działalność i jest w open becie. Chciałbym zgromadzić tutaj paru graczy chętnych do wspólnej zabawy razem ze mną. Dla nie znających gry Ragnarok to 2,5d mmorpg oferujący naprawdę świetne wrażenia, pełen akcji mmorpg w anime klimacie (lecz nie cukierkowym). Nie wiem cóż mógłbym jeszcze powiedzieć prócz : Zapraszam !!

http://www.ragnarokeurope.com/

mój nick : HydeStar

Dane do servera TeamSpeak 3 :

Adres : 37.59.39.226

Kanał : Ragnarok Online [mmorpg.org.pl]

Hasło : lolek

Gildia ruszyła. Nazwa Valkyrie Overall. Rekrutujemy wszystkich chętnych.

A jak z populacją ? Kiedyś dużo grałem w RO (jedno z pierwszych MMO w jakie grałem) i z chęcią bym wrócił, o ile tylko nie ma pustek na serwerze.

Nie narzekam na pustki czy coś. Dość aktywnie. Sporo gildii, miło, ciepło i ekscytująco xDDDD

Polecałbym bardziej serwer CookieRO, działa w pełni poprawnie na mechanice Renewala, wszystkie skille trzecich klas działają poprawnie. Co więcej serwer jest bardzo zbliżony do oficjalnego, a GMi stale go ulepszają.

Bez porównania. Gram w Ro już od jakichś 6 może 7 lat i nigdy prywatny server nie dawał mi tyle frajdy co oficjalny. Ten temat zaprasza ludzi do gry na globalu. Wstrzymajcie się od reklam privów (200 osóB) na których gracie.

To nie jest 200 osobowy priv, zacznijmy od tego, sam też gram sporo w Ro. Ponadto epizod na 'oficjalnym serwerze' to 13.2, gdzie na CookieRO to 14.1. Nie zamierzałem reklamować serwera, a jedynie polecić jeden z niewielu dobrych serwerów, na którym z resztą sam gram.

Ehh... polecasz priva chwaląc sie tym że działają tam wszystkie 3rd class. Cóż masz problem bo to do mnie nie trafia ponieważ 3rd class to badziew który jest niczym kolec w d*** i który psuje całą zabawę w RO.

A właśnie z innej beczki, próbowałem sie zarejestrowac na tym RO Europe, dostałem mail aktywacyjny, ale po kliknięciu w link potwierdzający rejestracje wywala mi wiadomość że nastąpił błąd i konto nie może zostać aktywowane.

@up. Nie przejmuj się konto będzie działać :P

@Yazstone Sooo??

Jak chcesz sobie reklamować granie na serverach pirackich, które podkreślam są niezgodne z prawem to rób co chcesz, ale nie propaguj tego w moim temacie.

Jeszcze tylko jedno drobne pytanie Siekanek. Epizod 13.2 to jest już reneval, czy to jeszcze pre-reneval ? Dawno nie grałem w RO i sie nie orientuje ;p

Jeszcze tylko jedno drobne pytanie Siekanek. Epizod 13.2 to jest już reneval, czy to jeszcze pre-reneval ? Dawno nie grałem w RO i sie nie orientuje ;p
Jeszcze tylko jedno drobne pytanie Siekanek. Epizod 13.2 to jest już reneval, czy to jeszcze pre-reneval ? Dawno nie grałem w RO i sie nie orientuje ;p

Pre-Renewal.

Po El dicastes nastąpiły znaczne zmiany w inferface + 3rd class

Może do was dołącze, nick w grze będzie: Thundermoon, klasa: Assassin+ ^^.

Macie zamiar używać jakiegoś speaker'a żeby grać razem :D ?

Ja też bym chętnie zagrał lecz kiedyś grałem na privach i w ogóle nie ogarniałem czy mógł by mi ktoś pomóc ? :c

Pierwszy raz spotkałem się z tak porąbanym systemem zakładania konta w grze. Właśnie skoro jest coraz więcej zainteresowanych to może założymy polską gildie, chyba ze taka już istnieje ?

W sumie nigdy nie grałem w Ro, teraz, gdy jest EU server, chętnie spróbuję, właśnie ściągam :)

Zapraszam.

@Legendary

Nie ma problemu odezwij się do mnie na gg (masz w profilu) odpowiem na wszystkie pytania ;]

@Tsukineko

Nie przewidywałem takiego zainteresowania, więc o tym nie pomyślałem, ale pewnie jakiś publiczny się znajdzie ^^

@Kasztelan

Nie ma problemu. Mogę nam nawet zdobyć Emperium, z tym, że ja nie zamierzam gildii prowadzić ^^

@Siekanek

A co za problem zdobyć Emperium? xP

Ja się podłączam z wielką chęcią zagram znowu ^___^

tylko niech ktoś mi jeszcze powie co w tym item shop'ie jest bo pomimo zarejestrowania konta nie mogę tam wbić, bo trzeba się zalogować a moim loginem i hasłem podanym przy rejestracji nie mogę...trochę weird ;/ i jeszcze jedno pre-renewal tzn, że nie ma 3rd?

Ehh mam 6 lat gry za soba :D no prawie:P

Miło bedzie wrocic do tej gry :P

Juz zasysam instalke.

Jak zrobicie gildie to piszcie w tym temacie to podam nick :D

Mam nadzieje ze bedzie z kim expic :D

@Igneel

A czy ktoś mówił, że to problem??

To znaczy, że nie ma 3rd class, zmienionego ułożenia respawnów mobków, oraz El Dicastes i Eden Group

@seiran95

Ja już koksuje mojego merchanta więc zapraszam XD

Zawsze chcialem zagrać w RO :) Jak coś pisze się na to.

Moge grac od jutra a jak tylko beda wakacje to sie bedzie nak**wiac.

Skoro jest open beta to po becie bedzie wipe?

Jak cos bede gral Teakwon'em :D