DungiWaleNiebywale rekrutuje [C9 i inne]

Gildia DungiWaleNiebywale zaprasza do wspólnej, lajtowej gry w Continent of the Ninth ;) Gramy od niedawna, ale kosimy niebywale, więc warto xD Z forumowej zgrai w poczet gildii dołączyli już broda, cree, salek, no i ja ;D

Jeżeli chodzi o nasze lvle, to sytuacja wygląda bardzo niestabilnie - dość szybko się zmienia, ale w chwili pisania tego postu to okolice 25 poziomu. Dysponujemy kanałem TS3, do którego dostęp użyczam już po przystąpieniu do gildii. Zawsze można wbić i z nami posiedzieć, a i ewentualnej pomocy nie odmówimy ;) W przerwach od C9 grywamy też w inne tytuły (DayZ, BF: Bad Company 2, War Inc.), więc nie jesteśmy na pewno ekipą monotematyczną :D

Nie oczekujemy niczego szczególnego - przyjmujemy wszystkie lvle, wszystkie klasy - słowem, ktokolwiek będzie miał ochotę z nami pograć ;)

Chęć przystąpienia do gildii najlepiej ogłosić poniżej, w tym temacie lub za pośrednictwem PW wysłanej do mnie. W wiadomości nie zapomnijcie dodać swojego nicku z C9, na który wyślę zaproszenie gildyjne. Opcjonalnie można też zgłosić się do któregoś z nas już w grze, nickname'y: CzaryWaleNiebywale, CiosyWaleNiebywale, BlokiWaleNiebywale, SzczalyWaleNiebywale, i cyknąć whispera odnośnie przyjęcia do gildii.

PIS

szukamy mudzynów do bicia Guild Pointsów!

Zapewniamy rewelacyjną atmosfere!

Zapewniamy rewelacyjną atmosfere!

tak

Polecam tych idiotów.

a miedzy jakimi godzinami jestescie online w C9?

różnie, ale zazwyczaj od południa wzwyż chociaż jedna osoba siedzi na tsie aż do wieczora, często późnego.

ja tak w dzien gram miedzy 13-20

a teraz jestes w c9?

tak, jestesmy w 3 na tsie i w grze.

polecam ta gildie ;p

polecam siebie

mod_ico.png
Jak sobie lajkują jeszcze cwaniaczki :> -Revolutio

Polecam Salka.

szamanka Komedia szuka gildii ;)

Gildia się rozwija.

Sam chętnie dołączę. Aktualnie 42(prawie 43)lvl guardian, więc się pisze :)

nick w grze?

nick : Chian

Aktualnie jestem w jakiejś zagranicznej gildii i muszę z niej wyjść.

---EDIT---

Server EU

Mam nadzieje że wy też ;d

---EDIT2--

Już wyszedłem z tej gildii i mogę dojść :)

serwer EU czy US?

Gildia się rozwija

Wiecie co moge pograć z wami dajcie inva Falini : )