Początkowa pomoc

Witam ! Mam zamiar zacząć grać w Lineage 2. Ale ! kompletnie nic nie wiem o tej grze, więc szukam kogoś, kto wprowadzi mnie w ten cały Linegowy świat.

Najlepiej 15-19 lat.

Skype mile widziany

GG: 13091415

Jeśli masz zamiar grać na offie, to nikogo nie potrzebujesz, grę poznasz od podstaw, bo do 20 lvl jest można powiedzieć taki tutorial więc się nie zgubisz.

Gdzie lepiej zacząć, NCsoft, czy innova ?

Zdecydowanie Innova, chyba że lubisz Uber itemki w Item Shopie.

Uwielbiam jak ktoś mówi o czymś, o czym nie ma pojęcia. IS na obu serwerach jest taki sam, wersje różnią się szybkością wprowadzania patchy, eventami (na NCSoft są częstsze i szybciej niż na Innovie) oraz na Innovie jest śmieszne Premium, co by wydoić więcej kasy.

Ja polecam NCsoft, sam gram i jest ok.

Opcja repair, chyba, że nie działa to wtedy uninstall, czyszczenie systemu i instalujesz/ściągasz jeszcze raz.


Po ostatnim update wielu ma ten problem.

Na oficjalnym za rączkę jesteś prowadzony w sumie do 85 levela, a dalej wcale nic się jakoś specjalnie nie komplikuje.

Jak zaczniesz grać, to zapewniam, że po paru dniach znajdziesz gildię i mnóstwo osób chętnych do pomocy. W grze zawsze łatwiej o nawiązanie kontaktu.

Jakbyś chciał zagrać w prawdziwego Lineage 2, tego o którym wszyscy mówią, jaka to dobra gra była, to musisz poszukać dobrego serwera prywatnego, o ile jeszcze takie istnieją. Tzn. prywatne istnieją, ale czy dobre, to nie wiem. To co jest teraz na oficjalu, to już inna gra jest. Nie jest jakaś zła, zwłaszcza w porównaniu do innych syfiatych tytułów jakie wychodzą od paru lat, ale to nie jest ten Lineage 2.

Na początku gry prowadzą Cię za rękę, później szukasz na chacie pomocy ;)

Niestety ale masz całkowitą racje. C4 - interlude ewentualnie HellBound to były najlepsze czasy dla L2. Polecam znaleźć dobry server low-mid rate na kronikach które wymieniłem (prywatny najlepiej rosyjski) i tam się bawić w naprawdę dobrą grę!

Witam ! Mam zamiar zacząć grać w Lineage 2. Ale ! kompletnie nic nie wiem o tej grze, więc szukam kogoś, kto wprowadzi mnie w ten cały Linegowy świat.

Najlepiej 15-19 lat.

Skype mile widziany

GG: 13091415