Błąd maestro

Własnie chciałem zagrać w lola a tu błąd maestro. Wyłączyłem firewalla wszystko anty virusa i nadal mam zresetowałem komputer nic nie dało. Pomoże ktoś z tym błędem ?

Daj screena.

Ja tak mam zawsze po updacie i pomaga zazwyczaj reset kompa ale jezeli w twoim wypadku nie pomoglo to moze sprobujesz uzyc repaira w launcherze lola ?

Zawsze gdy mam ten blad przegladarka mi muli troche. Jednak gdy nie mam tego bledu przegladarka nie muli ani nic.


http://imageshack.us/photo/my-images/717/bladkd.png/

To znaczy że już nie możesz zagrać w lola - nigdy więcej.

mod_ico.png
Jakbyś mógł bez takich głupich odpowiedzi, bo to ani Jemu, ani nikomu innemu nie pomoże. A kolejny warn dla Ciebie to zawieszenie konta na 10dni więc uważaj. -Revolutio

Up Dlaczego kłamiesz ? Poczekaj jakiś czas i spróbuj ponownie..

Poszperałem troche i znalazłem takie coś:

-reinstal LoL'a

-reinstal Adobe Air

Jeśli to nie pomoże to znalazłem jeszcze takie coś:


Problem rozwiązany. Pomógł support z lola. Wina leżała albo w programie windows defender, którego musiałem wyłączyć, żeby działało, albo w nieużywanym firewallu, którego odinstalowałem.

nie pomoglo nic.

Up kolezka mial to samo format pomógl....niestety

Zrozum ze ten blad mam co miesiac, wystarczalo ze anty virusa wylaczalem teraz nawet usunelem i nic nie dalo.

to nie od antyvira poszukaj w zaporze

jaki win masz?

w7 64 bit

jezeli format cie nie pociąga zrób defragmentacje dysków, uzyj ccleaner na rejestr i oczyszczanie dysku. Jezeli to nie radzę zrobić format wszystkich dysków wtedy kazda niejasność jest naprawiana.

Skoro masz to co miesiąc to jak usuwasz to zeby grac i wyskakuje ci to za kolejny miesiąc?

Wtedy wystarczało ze wylaczylem anty virusa lub uzylem ccleaner itp a teraz nic;/

Jaki antyvirus?

Edit: Spróbuj zrobic jak w tym poradniku czyli wyłącz UAC: http://windows7.nius...c-w-w-windows-7

Edit2: eweuntualnie zmien region>wtedy reset pc>z powrotem region na którym grasz i spróbuj albo taka kombinacje: zmiana regionu>odmiana na ktorym grasz>reset pc> i spróbuj zalogowac

Antyvirusa usunelem. To tez nie pomogło przypomne znow ze jak mam ten blad maestro to gdy wlacze przegladarke to musze czekac 5s pozniej juz normalnie strony chodza.

Zrobiłeś to co pisałem? Jeżeli to nie pomogło format obu dysków i nic więcej. Po prostu zrób to 1h-1.5h roboty i po kłopocie....szybciej formata zrobisz niż będziesz lamentować nad tym na forum

Mam dosłownie identyczny problem co kolega. Gdy uruchamiam przeglądarkę (chrome) to przez jakieś 5 sekund mam tylko białe tło po czym się normalnie ładuję i śmiga. I od tego momentu zacząłem mieć problemy z LOLem, grałem rano kilka rankedów z kolegą i teraz jeszcze przed snem chciałem zagrać i d*pa Błąd maestro. Kalach od jakiego dostawcy masz internet?

usuńcie chrome i zainstalujcie firefoxa

Fermi możesz przestać dawać tą idiotyczną rade "FORMAT"?? Przejrzałem chyba ze 100 stron gdzie ludzie mieli z tym problem, niektórzy piszą że nawet format im nie pomagał.

a tutaj logi z maestro

Maestro-server

INFO: maestro [server] initializing...

INFO: New thread go!

INFO: Starting Process Thread Spinning

ERROR: Looking for air at LOLCLient.exe to fill in new proc info, but did not find it.

INFO: Using registered HWND: 0 to launch the air client.

INFO: StartProcess [MAESTROPROCESSTYPE_AIR] successful

Maestro-game_client

INFO: maestro [game_client] initializing...

INFO: SendMessage [MAESTROMESSAGETYPE_GAMECLIENT_LAUNCHED]

INFO: SendMessage [MAESTROMESSAGETYPE_GAMECLIENT_CONNECTED_TO_SERVER]

INFO: SendMessage [MAESTROMESSAGETYPE_CHATMESSAGE_FROM_GAME]

INFO: ReceiveMessage [MAESTROMESSAGETYPE_CHATMESSAGE_TO_GAME]

INFO: ReceiveMessage [MAESTROMESSAGETYPE_CHATMESSAGE_TO_GAME]

INFO: SendMessage [MAESTROMESSAGETYPE_GAMECLIENT_STOPPED]

INFO: [MaestroClient_Delete] Operacja ukończona pomyślnie.

WARNING: Unable to close the client socket.

INFO: maestro exiting...