Darken Age - The Awakening of The Forgotten

darkenage4.jpg

Witam,
Chciałbym Was wszystkich zaprosić do rejestracji na Open Bete gry Darken Age - The Awakening of The Forgotten

Link do zapisów: http://darkenage.com/

Forum gry: http://darkenage.com/forum/

Facebook: https://www.facebook.com/DarkenAgePL

Promo gry:

Zajawki gameplaya (przed zmianą GUI i dynamiki rozgrywki):



Jesteśmy stosunkowo młodym studiem z Gdańska i wykonujemy przeglądarkowa (flash) gre RPG, która niebawem pojawi się na Facebook.

Jak by były jakieś pytania to chętnie odpowiem :)

Przyjmujecie do pracy? :DDD

Witaj Curenor,

Rekrutacje mamy otwartą właściwie cały czas. Aktualne ogłoszenia znajdują się pod adresami:

http://www.darkworkshop.com/

Hmmm... Zapowiada się nieźle, chętnie bym pograł. Tylko co ta gra ma oferować prócz tego, że jest z naszej ojczyzny? I czy będzie normalna wersja, tzn nie na fb?

Dzięki za zainteresowanie Azrael :)

Gra przede wszystkim oferować ma "epickie" przeżycia w rozbudowanym świecie fantasy :) Dużą uwagę skupiamy na różnorodności poszczególnych krain, ciekawej fabule jak i współpracy między przyjaciółmi.

Nie chcielibyśmy narazie zdradzać zbyt dużo szczegółów by nie psuć zabawy w poznawaniu świata, jak i całej mechaniki gry :)

Gra docelowo ma wyjść na fb, jednak planujemy również umieścić ją na innych platformach.

bocian piszesz epickie , czy będzie w grze jakis tryb hardkorowego pvp typu tibia,rotmg gdzie za deda traci sie dużo?

Epickie - nie znaczy, iż śmierć gracza musi być aż tak bardzo bolesna, jak w przytoczonym przykładzie z Tibi ;)

Tryb pvp mamy w planach, ale czy pojawi się już w pierwszej wersji gry? Tego jeszcze nie wiemy.

Mi się gra bardzo podoba po obejrzeniu zwiastuna, pod względem artystycznym, ładna estetyczna grafika 3d, macie też bardzo dobrego i pomysłowego rysownika, świetnie prezentują się te tapety i artworki, mam kilka pytań związanych z grą, jak ma wyglądać rozwój postaci, kiedy będzie można zagrać (np. w wersję beta), i jak ma wyglądać item shop w grze? Życzę wam sukcesu i pomyślności w realizacji gry.

Czekam cierpliwie aż wyjdzie gra na fb, z miła chęcią pogram :). Życzę sukcesów nad pracą Darken Age. Możecie się wybić z łatwością wśród innych gier FB ponieważ nie ma tam nic ciekawego, mam nadzieje że będzie fajna rywalizacja.

Dzięki wszystkim za pochlebne słowa :)

Niestety na tym etapie nie moge za dużo zdradzić z samej mechaniki gry. Rozwój postaci przede wszystkim opierał się będzie o afixy uzyskane ze znalezionych przedmiotów, jak i odpowiedni dobór umiejętności bohatera.

Pragne tu zaznaczyć, iż zakładane przedmioty na bohatera będą wpływały równiez na jego wygląd ;)

Co do pytania o item shop - wszystkie przedmioty w grze, którę będą do kupienia będzie można również zdobyć poprzez samą rozgrywkę. Oczywiście ciągle pracujemy nad szczegółami.

Wersję beta planujemy rozpocząć pod koniec września, jednak z uwagii na dość duży content graficzny w grze jak i prace nad silnikiem (autorskim) termin ten może ulec lekkiemu przesunięciu :)

ps. Bardzo dziękujemy za zapisy do Beta testów :) - przewidziana jest specjalna nagroda za udział :) - szczegóły dostaniecie w e-mailu potwierdzającym...

Wszytko ładnie, pięknie tylko 2 rzeczy mi się nie podobają.

-Gra przez Fb

-Pasek energii

No i tu pojawia się moje pytanie, za co będziemy ją w ogóle tracić? Czy będziemy mogli expić swoją postać bez utraty energii? ( jak widać na filmiku postać zabija potworki wykonując tym samym misje bez jej utraty)

- Gra będzie między innymi przez FB :) - dla wielu graczy to akurat ułatwienie i szybszy dostęp do gry :)

- Co do energii. Gracz będzie ją tracił za pokonanie przeciwnika (między innymi). Po utracie energii gracz nie zostanie w żaden sposób zablokowany tylko ... zobaczycie na beta testach (expic będzie mógł dalej) :);) Na filmiku energia nie spada gdyż nie wszystko jeszcze działa :)

Generalnie szczegóły gameplaya są jeszcze doszlifowywane i wiele może ulec zmianie. Oczywiście bardzo liczymy na owocne beta testy :)

Wow super się zapowiada, już zapisałem się do beta testów teraz tylko czekać. :P

Bocian omg co ty tu robisz??:P Z tej strony Fujiwar ja już dawno jestem zapisany czekam na klucz i aktywuj mi konto :P

Hehe siema :)

Zaproszenia do Beta testów zostaną rozesłane gdy już będzie co testować ;)

Powiem, że naprawdę jestem miło zaskoczony kolejną polską produkcją która moim zdaniem ma wielką szansę na sukces ;). Oczywiście zapisuję się na beta testy. Wielkim plusem jest przejrzysty interfejs który nie razi w oczy jak w innych browserówkach. System walki jest dynamiczny co można zauważyć chociażby z tego tresera. Mam nadzieję, że chłopaki odwalicie kawał dobrej roboty. Jeśli muzyka w grze będzie z serii "Epic Music" (Wpiszcie na YT a zobaczycie co mi chodzi po głowie) to na prawdę cud miód i bóstwo ;).

ps. Z niecierpliwością czekam na Betę ;).

Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się projektu z takim rozmachem.

Tak jak moi wcześniejsi przedmówcy, jestem naprawdę mile zaskoczony i już nie mogę doczekać się Bety (:

A ja nie mam fejbuka, ale też bym zagrał i co Wy nato?! Ha! ;]

Facebook dla jednych ułatwienie dla drugich utrapienie... Ale sama gra zapowiada się rewelacyjnie. Choć moglibyście rozważyć opcję stworzenia klienta

Tak jak pisałem wyżej - mamy również w planach osadzenie gry poza fb. Zostaje dużo opcji (np platforma Big Point'a). Zależy nam by gracze mogli tworzyć sieci znajomych do wspólnej rozgrywki.

Dziękujemy za wszystkie uwagi - bardzo poważnie podchodzimy do waszych sugestii :)