Skocz do zawartości

Welcome to Forum dyskusyjne o grach MMO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

cechy i umiejętności które można wpisac do CV

Nie możesz wyświetlić tego tematu!
Guest, wiek ostatniego postu z tego tematu przekroczył 60 dni - nowe posty nie będą akceptowane.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Dende

Dende

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 13 postów
  • Twoje MMOLoL
  • Nick w MMODendeshe
  • Nr GG 3035999
tak jak w temacie. Co moge jeszcze wpisać do CV by bardziej zachęcić potencjalnego pracodawcę?
ps. proszę bez odpowiedzi typu "znajomość wszystkich przedmiotów w LOL'u i ich bonusów"

narazie tylko to wpisałem:
- Obsługa komputera i urzadzen elektronicznych
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętnośc dostosowania zachowania do sytuacji
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Sprawność manualna
- Umiejętność organizacji pracy
- Komunikatywność
- Świadomość Reperkusji
- Umiejętność pracy w stresie
- Szybkie podejmowanie decyzji
- Umiejętność Improwizacji
- Szybkie przysfajanie wiedzy
- Automotywacaj
- Dyspozycyjność
- Sumienność
- Percepcja
- Pracowitość
- Rzetelność

z góry przepraszam ale niewiem czy w dobrym miejscu wrzuciłem temat

Kojack

Kojack

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 160 postów
  • Twoje MMO.
  • Nick w MMO.
Języki obce, osiągnięcia w nauce - bez tego ani rusz

Dende

Dende

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 13 postów
  • Twoje MMOLoL
  • Nick w MMODendeshe
  • Nr GG 3035999
języki już wpisałem w innej rubrce i szkoły ale chodzi mi o same cechy i umiejętności

Vorfeed

Vorfeed

Początkujący Mag

• Użytkownicy
  • 149 postów
  • Twoje MMOPath of Exile, Warframe, Wildstar
  • Nick w MMOVorf, Vorfeed
- Szybkie przysfajanie wiedzy - no z tym to chyba masz problem :) ortografia się kłania :P
wyrzuciłbym świadomość reperkusji i zamiast tego napisał odpowiedzialny.
Umiejętnośc dostosowania zachowania do sytuacji ( czy tylko mnie sie to kojarzy z byciem dwulicową mendą?)

Mudzin

Mudzin

Początkujący Mag

• Użytkownicy
  • 128 postów
  • SkądBydgoszcz
  • Twoje MMOCabal,Dota 2
  • Nick w MMODestroyer/Rothy
Ja to bym poprawił Automotywacaj na Automotywacja i przysfajanie na przyswajanie ;D
Dołączona grafika

Yanglegend

Yanglegend

Hrabia Kronenberg

• Przyjaciel
  • 1033 postów
  • Twoje MMOFonline, Rust
  • Nick w MMOMardock, Liquid

tak jak w temacie. Co moge jeszcze wpisać do CV by bardziej zachęcić potencjalnego pracodawcę?
ps. proszę bez odpowiedzi typu "znajomość wszystkich przedmiotów w LOL'u i ich bonusów"

narazie tylko to wpisałem:
- Obsługa komputera i urzadzen elektronicznych
- Umiejętnośc dostosowania zachowania do sytuacji
- Sprawność manualna
- Umiejętność organizacji pracy
- Komunikatywność
- Świadomość Reperkusji
- Umiejętność pracy w stresie
- Szybkie podejmowanie decyzji
- Umiejętność Improwizacji
- Szybkie przysfajanie wiedzy
- Automotywacaj
- Dyspozycyjność
- Sumienność
- Percepcja
- Pracowitość
- Rzetelność

z góry przepraszam ale niewiem czy w dobrym miejscu wrzuciłem temat

Za dużo wypisałeś, nikt nie będzie tego czytał. Skup się na kilku mocnych stronach.

- Obsługa komputera - tego bym nie pisał, nie w takiej formie, mamy takie czasy, że już takich rzeczy jak obsługa ms office się nie pisze. Jak umiesz coś konkretnego to wyszczególnij i odpowiednio opisz kilkoma słowami.

95% Cv zawiera:
- Komunikatywność

Dzz

Dzz

Electric Eye

• Stały Bywalec
  • 3697 postów
  • Twoje MMOGW
  • Nick w MMOKarza Kzad Stary
  • Nr GG 7452999
Yang ma racje. Nie podam ci tego, co powinienes wpisac, bo sie na tym nie znam, ale napisze ci moje subiektywne odczucie - wpisales tyle swych atrybutow, ze przeczytalem pierwsze trzy, a reszte sobie odpuscilem, bo jest tego za duzo, nie chce mi sie przebijac przez sciane tekstu. Liczy sie zwiezlosc, czyli trafnosc i uwypuklenie twych najlepszych cech. Nie wpisuj wszystkiego, co przyjdzie ci do glowy, poniewaz nie o to w tym chodzi. Masz byc jakis, a z tekstu wynika, ze jestes nijaki.
Musisz tańczyć. Pięknie, tak by wszystkich zachwycić.

Dende

Dende

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 13 postów
  • Twoje MMOLoL
  • Nick w MMODendeshe
  • Nr GG 3035999
dzięki. już poprawiłem większość błędów i racja za dużo tego wypisalem

Bladek

Bladek

Banned

• Zbanowany
  • 812 postów
  • Twoje MMO??
  • Nick w MMO^_^
  • Nr GG 4392189
Po tym cos napisales ktos pomysli -narcyz wszechowiedzacy jaja sobie robi chyba :D i poleci w kosz :)

QQi

QQi

Banned

• Zbanowany
  • 975 postów
  • Twoje MMOsteam
  • Nick w MMOcrycry
Zapytam się z ciekawości, pisał ktoś z Was CV i dostał jakąkolwiek prace, że się tak wymądrzacie? :) Kolega wypisuje bardzo ważne informacje dla pracodawcy, a Wy mu odradzacie żeby coś napisał. CV ma zachęcić do tego aby doszło do rozmowy kwalifikacyjnej, ma zainteresować pracodawcę. Wątpię, że jeśli wypisze 5 rzeczy dojdzie to do skutku. Jakby nie było ma się on "sam sprzedać" w taki sposób aby ktoś to kupił. Wątpię, że nudne oklepane CV z kilkoma umiejętnościami na krzyż przejdzie gdziekolwiek.

>> StarCraft 2 >> Counter-Strike: Global Offensive >> The War Z

Battletag: CryCry#2122
Steam: CryCry [klik]
mail: CryCry@mmo-life.pl

Yanglegend

Yanglegend

Hrabia Kronenberg

• Przyjaciel
  • 1033 postów
  • Twoje MMOFonline, Rust

Zapytam się z ciekawości, pisał ktoś z Was CV i dostał jakąkolwiek prace, że się tak wymądrzacie? :) Kolega wypisuje bardzo ważne informacje dla pracodawcy, a Wy mu odradzacie żeby coś napisał. CV ma zachęcić do tego aby doszło do rozmowy kwalifikacyjnej, ma zainteresować pracodawcę. Wątpię, że jeśli wypisze 5 rzeczy dojdzie to do skutku. Jakby nie było ma się on "sam sprzedać" w taki sposób aby ktoś to kupił. Wątpię, że nudne oklepane CV z kilkoma umiejętnościami na krzyż przejdzie gdziekolwiek.

Pisałem, dostałem, obecnie mam o tyle specyficzny zawód, że nie pytają o CV. Ale mniejsza o to, pierwza zasada jest taka, że piszemy CV pod konkretne stanowisko - jeżeli starasz się o pracę grabarza to nie pisz, że dobrze pracujesz w grupie. A jak starasz się o prace kontrolera lotów to nie piszesz, ze jesteś kreatywny i tryskasz pomysłami.

1.I teraz zależy właśnie o jaką prace się staramy, ale miejmy świadomość, że nasze CV nie jest jedynym jakie dostaje pracodawca, a jak jeszcze mówimy o pracy w koorporacji to nawet tych 5 cech i umiejętności nikomu się nie będzie chciało czytać.

2. I teraz QQi do tej kwestii, że trzeba się "sprzedać" - to dobrze Ci radze nie szukaj pracy w marketingu. :D
Dużo nie znaczy lepiej, nie w tym przypadku. Wyobraź sobie teraz taką sytuacje - banki teraz często reklamują swoje produkty, np. kredyt gotówkowy - wyobrażasz sobie, że w spocie reklamowym wymieniali by wszystkie parametry takiego kredytu ? (oprocentowanie, okres kredytowania, zabezpeiczenia, obowiazkowe ubezpieczenia, koszty manipulacyjne, wymogi względem Klienta, maksymalna kwota kredytu, etc...) Odpowiedź brzmi, oczywiście, że nie - dostaniesz tylko informacje możesz pożyczyć 50 tysięcy złoty już teraz ! A teraz spójrz na ponętną panią w kostiumie kompielowym, która się do Ciebie uśmiecha - tak to działa.

I na podobnej zasadzie powinny być wypisane w CV - krótko, zwięźle, możliwie orginalnie i bez powtarzania banałów, które wypisuje 95% społęczeństwa (Dobrze pracuje w zespole, bezkonfliktowy, łatwo nawiązuje kontakty, obsługa komputera, itp.)...

Dzz

Dzz

Electric Eye

• Stały Bywalec
  • 3697 postów
  • Twoje MMOGW
  • Nick w MMOKarza Kzad Stary
  • Nr GG 7452999
Yang, ale grabarz musi umiec pracowac w gupie, serio xD.
Musisz tańczyć. Pięknie, tak by wszystkich zachwycić.

Yanglegend

Yanglegend

Hrabia Kronenberg

• Przyjaciel
  • 1033 postów
  • Twoje MMOFonline, Rust

Yang, ale grabarz musi umiec pracowac w gupie, serio xD.

Zdaje się na Twoje doświadczenie w tej kwestii, widać uległem stereotypom. :D

zax454

zax454

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 395 postów
  • SkądGłubczyce
  • Twoje MMOGuild Wars 2
  • Nick w MMOróżnie
  • Nr GG 2402563
Moim zdaniem najlepiej pisać rzetelnie soje cechy, które mogą się w konkretnym zawodzie przydać i będą zaletą na danym stanowisku, np. możesz wpisać znajomość określonych programów. Uważam, że w CV najważniejsze jest podawanie doświadczenia zawodowego, odbytych kursów i szkoleń, gdyż głównie na to teraz patrzą pracodawcy (przynajmniej z mojego doświadczenia), a wpisywane cechy lepiej traktować jako wartość dodatkową.