Cechy i umiejętności które można wpisac do CV

tak jak w temacie. Co moge jeszcze wpisać do CV by bardziej zachęcić potencjalnego pracodawcę?

ps. proszę bez odpowiedzi typu "znajomość wszystkich przedmiotów w LOL'u i ich bonusów"

narazie tylko to wpisałem:

- Obsługa komputera i urzadzen elektronicznych

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętnośc dostosowania zachowania do sytuacji

- Łatwość nawiązywania kontaktów

- Sprawność manualna

- Umiejętność organizacji pracy

- Komunikatywność

- Świadomość Reperkusji

- Umiejętność pracy w stresie

- Szybkie podejmowanie decyzji

- Umiejętność Improwizacji

- Szybkie przysfajanie wiedzy

- Automotywacaj

- Dyspozycyjność

- Sumienność

- Percepcja

- Pracowitość

- Rzetelność

z góry przepraszam ale niewiem czy w dobrym miejscu wrzuciłem temat

Języki obce, osiągnięcia w nauce - bez tego ani rusz

języki już wpisałem w innej rubrce i szkoły ale chodzi mi o same cechy i umiejętności

- Szybkie przysfajanie wiedzy - no z tym to chyba masz problem :) ortografia się kłania :P

wyrzuciłbym świadomość reperkusji i zamiast tego napisał odpowiedzialny.

Umiejętnośc dostosowania zachowania do sytuacji ( czy tylko mnie sie to kojarzy z byciem dwulicową mendą?)

Ja to bym poprawił Automotywacaj na Automotywacja i przysfajanie na przyswajanie ;D

tak jak w temacie. Co moge jeszcze wpisać do CV by bardziej zachęcić potencjalnego pracodawcę?ps. proszę bez odpowiedzi typu "znajomość wszystkich przedmiotów w LOL'u i ich bonusów"narazie tylko to wpisałem: - Obsługa komputera i urzadzen elektronicznych - Umiejętność pracy w zespole - Umiejętnośc dostosowania zachowania do sytuacji - Łatwość nawiązywania kontaktów - Sprawność manualna - Umiejętność organizacji pracy - Komunikatywność - Świadomość Reperkusji - Umiejętność pracy w stresie - Szybkie podejmowanie decyzji - Umiejętność Improwizacji - Szybkie przysfajanie wiedzy - Automotywacaj - Dyspozycyjność - Sumienność - Percepcja - Pracowitość - Rzetelnośćz góry przepraszam ale niewiem czy w dobrym miejscu wrzuciłem temat

Za dużo wypisałeś, nikt nie będzie tego czytał. Skup się na kilku mocnych stronach.

- Obsługa komputera - tego bym nie pisał, nie w takiej formie, mamy takie czasy, że już takich rzeczy jak obsługa ms office się nie pisze. Jak umiesz coś konkretnego to wyszczególnij i odpowiednio opisz kilkoma słowami.

95% Cv zawiera:

- Umiejętność pracy w zespole

- Łatwość nawiązywania kontaktów

- Komunikatywność

Yang ma racje. Nie podam ci tego, co powinienes wpisac, bo sie na tym nie znam, ale napisze ci moje subiektywne odczucie - wpisales tyle swych atrybutow, ze przeczytalem pierwsze trzy, a reszte sobie odpuscilem, bo jest tego za duzo, nie chce mi sie przebijac przez sciane tekstu. Liczy sie zwiezlosc, czyli trafnosc i uwypuklenie twych najlepszych cech. Nie wpisuj wszystkiego, co przyjdzie ci do glowy, poniewaz nie o to w tym chodzi. Masz byc jakis, a z tekstu wynika, ze jestes nijaki.

dzięki. już poprawiłem większość błędów i racja za dużo tego wypisalem

Po tym cos napisales ktos pomysli -narcyz wszechowiedzacy jaja sobie robi chyba :D i poleci w kosz :)

Zapytam się z ciekawości, pisał ktoś z Was CV i dostał jakąkolwiek prace, że się tak wymądrzacie? :) Kolega wypisuje bardzo ważne informacje dla pracodawcy, a Wy mu odradzacie żeby coś napisał. CV ma zachęcić do tego aby doszło do rozmowy kwalifikacyjnej, ma zainteresować pracodawcę. Wątpię, że jeśli wypisze 5 rzeczy dojdzie to do skutku. Jakby nie było ma się on "sam sprzedać" w taki sposób aby ktoś to kupił. Wątpię, że nudne oklepane CV z kilkoma umiejętnościami na krzyż przejdzie gdziekolwiek.

Zapytam się z ciekawości, pisał ktoś z Was CV i dostał jakąkolwiek prace, że się tak wymądrzacie? Kolega wypisuje bardzo ważne informacje dla pracodawcy, a Wy mu odradzacie żeby coś napisał. CV ma zachęcić do tego aby doszło do rozmowy kwalifikacyjnej, ma zainteresować pracodawcę. Wątpię, że jeśli wypisze 5 rzeczy dojdzie to do skutku. Jakby nie było ma się on "sam sprzedać" w taki sposób aby ktoś to kupił. Wątpię, że nudne oklepane CV z kilkoma umiejętnościami na krzyż przejdzie gdziekolwiek.

Pisałem, dostałem, obecnie mam o tyle specyficzny zawód, że nie pytają o CV. Ale mniejsza o to, pierwza zasada jest taka, że piszemy CV pod konkretne stanowisko - jeżeli starasz się o pracę grabarza to nie pisz, że dobrze pracujesz w grupie. A jak starasz się o prace kontrolera lotów to nie piszesz, ze jesteś kreatywny i tryskasz pomysłami.

1.I teraz zależy właśnie o jaką prace się staramy, ale miejmy świadomość, że nasze CV nie jest jedynym jakie dostaje pracodawca, a jak jeszcze mówimy o pracy w koorporacji to nawet tych 5 cech i umiejętności nikomu się nie będzie chciało czytać.

2. I teraz QQi do tej kwestii, że trzeba się "sprzedać" - to dobrze Ci radze nie szukaj pracy w marketingu. :D

Dużo nie znaczy lepiej, nie w tym przypadku. Wyobraź sobie teraz taką sytuacje - banki teraz często reklamują swoje produkty, np. kredyt gotówkowy - wyobrażasz sobie, że w spocie reklamowym wymieniali by wszystkie parametry takiego kredytu ? (oprocentowanie, okres kredytowania, zabezpeiczenia, obowiazkowe ubezpieczenia, koszty manipulacyjne, wymogi względem Klienta, maksymalna kwota kredytu, etc...) Odpowiedź brzmi, oczywiście, że nie - dostaniesz tylko informacje możesz pożyczyć 50 tysięcy złoty już teraz ! A teraz spójrz na ponętną panią w kostiumie kompielowym, która się do Ciebie uśmiecha - tak to działa.

I na podobnej zasadzie powinny być wypisane w CV - krótko, zwięźle, możliwie orginalnie i bez powtarzania banałów, które wypisuje 95% społęczeństwa (Dobrze pracuje w zespole, bezkonfliktowy, łatwo nawiązuje kontakty, obsługa komputera, itp.)...

Yang, ale grabarz musi umiec pracowac w gupie, serio xD.

Yang, ale grabarz musi umiec pracowac w gupie, serio xD.

Zdaje się na Twoje doświadczenie w tej kwestii, widać uległem stereotypom. :D

Moim zdaniem najlepiej pisać rzetelnie soje cechy, które mogą się w konkretnym zawodzie przydać i będą zaletą na danym stanowisku, np. możesz wpisać znajomość określonych programów. Uważam, że w CV najważniejsze jest podawanie doświadczenia zawodowego, odbytych kursów i szkoleń, gdyż głównie na to teraz patrzą pracodawcy (przynajmniej z mojego doświadczenia), a wpisywane cechy lepiej traktować jako wartość dodatkową.

tak jak w temacie. Co moge jeszcze wpisać do CV by bardziej zachęcić potencjalnego pracodawcę?

ps. proszę bez odpowiedzi typu "znajomość wszystkich przedmiotów w LOL'u i ich bonusów"

narazie tylko to wpisałem:

- Obsługa komputera i urzadzen elektronicznych

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętnośc dostosowania zachowania do sytuacji

- Łatwość nawiązywania kontaktów

- Sprawność manualna

- Umiejętność organizacji pracy

- Komunikatywność

- Świadomość Reperkusji

- Umiejętność pracy w stresie

- Szybkie podejmowanie decyzji

- Umiejętność Improwizacji

- Szybkie przysfajanie wiedzy

- Automotywacaj

- Dyspozycyjność

- Sumienność

- Percepcja

- Pracowitość

- Rzetelność

z góry przepraszam ale niewiem czy w dobrym miejscu wrzuciłem temat