Darmowe kody na złoto to WoT i nie tylko!

Hej,

chciałbym przekazać miłą nowinę wszystkim miłosnikom gry World of Tanks - w najnowszym numerze Komputer Świat 12/2012 (5 listopad w kioskach), pojawi się po raz kolejny masa dodatków do gry !

Zadowoleni będą zarówno stali gracze, oraz osoby które chcą na starcie otrzymać możliwość szybszej rozbudowy - kody na złoto to nie wszystko co będzie można otrzymać :D Oczywiście wartość dodatków w zupełności przewyższa cenę samego miesięcznika - naprawdę warto zainteresować się nowym wydaniem KŚ.

Na koniec dodam, że poprzednie akcje zakończyły się sukcesem - numer sprzedawał się bardzo szybko, dlatego tym razem informacja pojawia się równie wcześnie - aby każdy miał szansę zaopatrzenia się w wydanie.

Można o jakieś źródło poprosić, gdzie będzie dokładniej opisana zawartość?

wiadomo moze, czy bedzie mozna uzywac kilka kodow na jednym koncie?

Nie za darmo, bo gazeta kosztuje ok 20-30 zł, Więc kasę, i tak trzeba wydać ;). Taki mały szczegół ;).

Nie za darmo, bo gazeta kosztuje ok 20-30 zł, Więc kasę, i tak trzeba wydać . Taki mały szczegół .

Widze, ze znalazl sie Cpt.Obvious, gratulacje geniuszu!

Btw. zacytuje kolege "a i tak wartosc przewyzszy zawartosc jesli moge tak powiedziec"

Nie za darmo, bo gazeta kosztuje ok 20-30 zł, Więc kasę, i tak trzeba wydać . Taki mały szczegół .

gazeta kosztuje 12.99

Kiedyś KS, kosztował 20 zł :). Stwierdziłem jedynie fakt, tytuł : Darmowe kody na złoto to WoT i nie tylko ! , nie chciałem nikogo urazić :P. Kasę, i tak trzeba wydać :P. Teraz każdy będzie na mnie warczał ;). Przyjmę, to na klatę, nie będę się kłucił :P.

A wiadomo ile złota taki jeden kod będzie dawał?

Kiedyś KS, kosztował 20 zł

Od kiedy, lub kiedy Komputer Świat kosztował 20 zł - chyba koledze coś się pomyliło (być może z Komputer Świat Gry). Tutaj mówimy o miesięczniku Komputer Świat, który kosztuje 8,90zł - wszelkie informacje dostępne są na forum :

Pytanie.

Rejestrowaliscie swój numer telefonu?

Podobno mozna dostajesz 100 złotka za free

Pozdrawiam!

Krąży po sieci lista kodów premium do WOT'a. Jak by ktoś chciał obczaić czy mu działaja, podaję link: bit.ly/QfL1jz

@up hahhahah bardzo śmieszne normalnie boki zrywać

Odświeżam, tak pomyliło mi się z Komputer Świat gry, mój bład :). UP:

Pytanie.Rejestrowaliscie swój numer telefonu?Podobno mozna dostajesz 100 złotka za freePozdrawiam!

Tak zarejestrowałem. Golda dostaniesz momentalnie. Jest kilka teorii spiskowych na ten temat ale większość opinii community ma pozytywny ton.

Kupilem przed chwila gazetke i dostaje sie kod ktory albo jest kodem zaproszeniowym z 3 dniowym kontem premium i z 1500 zlotem lub ten sam kod moze byc dla ludzi ktorzy maja konta i wtedy dostaje sie 500 zlota

lipa

Kupilem przed chwila gazetke i dostaje sie kod ktory albo jest kodem zaproszeniowym z 3 dniowym kontem premium i z 1500 zlotem lub ten sam kod moze byc dla ludzi ktorzy maja konta i wtedy dostaje sie 500 zlotalipa

Albo można zrobić taki trik że robisz nowe konto i wpisujesz sobie też kod na 500 golda, w rezultacie mamy 2000 golda i 3 dni premki na nowe konto. Wcale nie taka lipa.

Fajnie a przeniesiesz mi E100, IS 7 ?

Jeżeli ktoś chciałby zdobyć dodatkowy kod, to może wziąć udział w konkursie ;)

http://pcfaq.pl/informacje/konkurs-komputerowy-z-nagrodami-zgarnij-kod-do-gry-world-of-tanks-i-konto-premium-rapideo/

przecie to pay2win jak dadzą już kod za darmo to i tak ci prawie na nic starczy tak samo jak kody w ROMIE

WoT nie jest p2w. Czołgi premium nie są wiele lepsze od darmowych, a konto premium nie daje przewagi w bitwach, a do RoMa to nawet nie porównuj.