Skocz do zawartości

Welcome to Forum dyskusyjne o grach MMO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

World Of Tanks - Jak grać by wygrać

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

WildChild

WildChild

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 162 postów
  • Twoje MMOConquer Online
  • Nick w MMOWildChild,EvilGuy
Zobaczcie sobie na Fejsie konto "World Of Tanks - Jak grać by wygrać".Jest tam opisane jak Wargaming pomaga noobom i newbie a za przeproszeniem udupia ogarniętych graczy.Wraz z kilkoma kumplami sprawdziliśmy czy jest to prawda i niestety faktycznie za pomocą ilości oddanych strzałów i obrażeń można zmanipulować cala grę...Zresztą poczytajcie to się dowiecie o co mi chodzi:)

Bimbrownik

Bimbrownik

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 314 postów
  • SkądStary Majdan
  • Twoje MMODota2 Rift <3
  • Nick w MMOketiow, Ketix, mietek ket4 matrixowykot,lexter
  • Steam:ketiow
Do wota nic prawie nie mam ale denerwowało mnie to ,że na 4tierze wybierało mi czołgi z 6,7,8 tierem .Co daje małe szanse ,że kogoś ubijesz . :/

Pomogłem to kliknij w taki mały, niepozorny guziczek po prawej stronie postu ;)

misiek1784

misiek1784

Arcymag

• Użytkownicy
  • 646 postów
  • Twoje MMODragon Nest
  • Nick w MMOXXXXXX
  • Nr GG 35644545
Up dokładnie, dlatego przestałem grać...

TheStarvingOne

TheStarvingOne

Ten, który zakończy Twój nędzny żywot

• Użytkownicy
  • 452 postów
  • Skądzewsząd
  • Twoje MMOLeague Of Legends
  • Nick w MMOStarvingDragon
Gdyby nie to, że nie mam w co grać i mój kumpel w to gra to bym dał tankowcom spokój. To na prawdę doprowadza do białej gorączki. Mam ELC AMX (lekkiego francuza na V) i w co poniektórych meczach dostaję za przeciwników IX tier. Pomijając działa samobieżne to już VII (np sowiecki IS) może udupić takiego malucha na 1 shot. Jeżeli by ktoś mógł to poda link? Nie chce mi się tego szukać, rozleniwiam się straszliwie :>

EDIT: Ktoś niech wytłumaczy mi, jak dokładnie nastawiać się kolejnymi czołgami? Wiem, że metoda może być dobra, tylko dla mnie jest napisane trochę zbyt nieprzejrzyście. Mamy tłuc po 3-5 czołgów na mecz MS-1 ale przegrywać... O co chodzi?

ptd2.png

Porada co do dobrego samopoczucia i nienagannego zdrowia?
TheStarvingOne dzień w dzień dba o odpowiedni poziom pierwiastka ciężkiego w organizmie i jest z tego dumny.
Ty też bądź! <klik!>

Nareszcie Gold V kappa ;)

Jeżeli piszę z poziomu swojego telefonu, to w postach mogą wyskakiwać mi różne kwiatki w postaci np. zamienionych słów, za co przepraszam ;]

WildChild

WildChild

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 162 postów
  • Twoje MMOConquer Online
  • Nick w MMOWildChild,EvilGuy
no własnie i jeżeli twoje ogolne win ratio jest poniżej 45% to takim ELC AMX spokojnie Lowe'a ubijesz jak będziesz go dobrze okrążał a jeżeli masz ogólne win ratio powyżej 50% i MatchMaker przydzieli Cie od przegranej drużyny to takim Lowe'm co najwyżej zabijesz kogoś z załogi takiego ELC.Wracając do tematu to co myślicie konkretnie o tym co napisał ten koleś na fejsie??Bo jak już wspomniałem gada wcale nie głupio sprawdziliśmy jego teorie z kumplami i albo to jest placebo albo rzeczywiscie od patha 7.3 ekipie Wargaming coś odwala.

TheStarvingOne

TheStarvingOne

• Użytkownicy
  • 452 postów
  • Skądzewsząd
Moje win ratio = 48%
Win ratio kolegi z którym grywam = 46%
Jeżeli przydział zależałby od konkretnych czołgów to na ELC miałbym przepie...lone, mam na nim 57% win ;d Jednak to dobrze, bo jest prawidłowość. Miałem czołg M6, który powoli zarasta kurzem. Prawie cały czas miałem na nim wtopy. 35% win i 11% przetrwanych. (A) Więc wszystko pasuje, bo gdy dostałem w część odbytową na M6 tłukłem ELC, ew niszczycielem również francuzem i na V tierze. Na destroyerze mam 55% win. Ogólnie więc mam już pewność co do tego, że to, co tam piszą to nie spekulacje a fakt.

Swoją drogą dostałem na wigilię (jak każdy) T1E6 na II tier to nim będę się rozbijał i mam jeszcze wolne miejsce w garaży, to też mi nie zaszkodzi lamić z większą premedytacją niż zazwyczaj ;p

ptd2.png

TheStarvingOne dzień w dzień dba o odpowiedni poziom pierwiastka ciężkiego w organizmie i jest z tego dumny.
Ty też bądź! <klik!>

Jeżeli piszę z poziomu swojego telefonu, to w postach mogą wyskakiwać mi różne kwiatki w postaci np. zamienionych słów, za co przepraszam ;]

Durendal

Durendal

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 430 postów
  • Twoje MMObrak
  • Nick w MMObrak
O tym już było głośno w zeszłym roku. Przez to przestałem grać. Nigdy 60% WR się nie udało mi przekroczyć, bo zawsze w okolicach 57-58% seria 20-30 porażek z rzędu padała.
Nie używajmy wyrazów, których znaczenia nie znamy. Głupio to wygląda...

TheStarvingOne

TheStarvingOne

• Użytkownicy
  • 452 postów
  • Skądzewsząd
Powiem tak: to już działa. Moje ogólne win ratio procentowo jeszcze nie spadło, jednak porozbijałem się już nieco i strzeliłem moim ELC (przebijając się przez gradobicie pocisków) obok innego ELC. Tylko tak myślałem, że obok innego, bo choć strzeliłem tak od niechcenia to trafiłem i o mało by nie spłonął ;d Na szczęście zgasił się na 6% i mnie utłukł, gdy mu stanąłem tuż przed lufą. Jak spotkacie gościa, który szarżuje na wroga pisząc po angielsku, że jest nie do ubicia, to to pewnie będę ja :)
Potem się zacznie grać na poważnie i miejmy nadzieję, że raz będę mógł się cieszyć rzeźnią na M6

ptd2.png

Ty też bądź! <klik!>

Devanzo

Devanzo

Usztywniacz Mlecza

• Użytkownicy
  • 230 postów
  • SkądAnglia/Hostynne
  • Twoje MMODota2
  • Nick w MMODevanzo
  • Nr GG 13078113
mogę powiedzieć o sobie jako stały gracz wota prawie rok już będzie a 2 z przerwami :).. mam tam prawie 4k bitew no i co hmm ten match maker rzeczywiście wkurza. np jak grałem Churchillem I to non stop bylem pierwszy w tabele ale taki VI tier czołg już powinien dać sobie rade z VII tierem. a z tym ELC to jego minus jest taki ze niema wieżyczki obracanej i mały pancerz, lecz + to takie ze ma bardzo dobre działko 88mm podajże i jest strasznie niski co powoduje ze ciezko jest go trafic,
Dołączona grafika

Durendal

Durendal

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 430 postów
  • Twoje MMObrak
  • Nick w MMObrak
Omg, ELC to light V tieru więc siłą rzeczy będzie go wrzucać do bitew z IX, tak samo jak t-50.
Nie używajmy wyrazów, których znaczenia nie znamy. Głupio to wygląda...

TheStarvingOne

TheStarvingOne

• Użytkownicy
  • 452 postów
  • Skądzewsząd
Siłą rzeczy są wrzucane do IX tierów choć nikt, pewnie nawet w WargamingNet nie wie na czym ta siła rzeczy polega.
Tymczasem ja już dochodzę do pewnego rodzaju psychozy. Jakieś 40% walk które chcę zmaścić to win, więc zacząłem niszczyć własną artylerię: wszystko dla zbicia win ratio ;d

Hmm... Konto zablokowane do 1 stycznia za team kill. Po prostu mam już konto z 1000+ walk, jednak w moim przypadku stosowanie tej metody to po prostu wyzwanie godne miszczów. Nie stłukę win ratio, bo zwyczajnie z resztą teamu się nie da pod tym względem pracować ;p

ptd2.png

Ty też bądź! <klik!>

Bimbrownik

Bimbrownik

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 314 postów
  • SkądStary Majdan
  • Twoje MMODota2 Rift <3
To jest biznes wrzucą takiego biedaczka na duże tiery 10-20 porażek ,a potem kupuje za kase czołgi .

TheStarvingOne

TheStarvingOne

• Użytkownicy
  • 452 postów
  • Skądzewsząd
A ten, który się zniechęcił i nagle mu przyjdzie dobra passa zostanie i w końcu też wybuli na małe co nieco. Ludzie z Wargamingu są genialni i za to kij im w oko :)

ptd2.png

Ty też bądź! <klik!>

Devanzo

Devanzo

Usztywniacz Mlecza

• Użytkownicy
  • 230 postów
  • SkądAnglia/Hostynne
  • Twoje MMODota2
  • Nick w MMODevanzo
  • Nr GG 13078113
z ta passa to cos jest, czasami gram cale dnie i wygrywam walkę za walka z czym co jakiś czas sam zabije pól drożyny przeciwnika, a w niektóry dzień to przegrywam wszystkie gry ze aż się grac odechciewa :D
Dołączona grafika

Sephior

Sephior

Adept

• Użytkownicy
  • 62 postów
  • Twoje MMOAion/League Of Legends
  • Nick w MMOSephior
Ehhh... Nie rozumiecie jednej zasadniczej rzeczy. Niezależnie jak dobrzy w WoT byśmy nie byli, i tak nie rozwalimy sami dwóch czołgów które są na tym samym tierze. Porównując do CS'a gdzie jesteś w stanie sam wyczyścić cały team (jeśli oczywiście jesteś dobry), powinniście dojść do wniosku że jeden dobry grasz gry nie wygra, tylko 10+

TheStarvingOne

TheStarvingOne

• Użytkownicy
  • 452 postów
  • Skądzewsząd
A spójrzmy na to z innej strony: jakikolwiek by mecz nie był to zawsze Match Maker jest zwycięzcą. Głupie oprogramowanie gra za nas^^

ptd2.png

Ty też bądź! <klik!>

Bimbrownik

Bimbrownik

Mistrz sztuki tajemnej

• Użytkownicy
  • 314 postów
  • SkądStary Majdan
  • Twoje MMODota2 Rift <3
Gra jest fajna na początku, później przychodzi monotonnia. Ciągle te same walki, mapy .

Yanglegend

Yanglegend

Hrabia Kronenberg

• Przyjaciel
  • 1032 postów
  • Twoje MMOFonline, Rust
  • Nick w MMOMardock, Liquid

Ehhh... Nie rozumiecie jednej zasadniczej rzeczy. Niezależnie jak dobrzy w WoT byśmy nie byli, i tak nie rozwalimy sami dwóch czołgów które są na tym samym tierze.

LOL

Magar

Magar

Ten który sieje zamęt !

• Użytkownicy
  • 2042 postów
  • SkądBiałystok
  • Twoje MMOArcheage
  • Nick w MMO-
  • Nr GG 9501862

Ehhh... Nie rozumiecie jednej zasadniczej rzeczy. Niezależnie jak dobrzy w WoT byśmy nie byli, i tak nie rozwalimy sami dwóch czołgów które są na tym samym tierze. Porównując do CS'a gdzie jesteś w stanie sam wyczyścić cały team (jeśli oczywiście jesteś dobry), powinniście dojść do wniosku że jeden dobry grasz gry nie wygra, tylko 10+

jezu... co za hejt w dodatku bledny... ja swoim 1S albo byle jakim TD niszcze po 3-5 czolgow i niektore tier wyrzej odemnie
wystarczy umiec grac znalesc pozycje, umiec sie ustawic i nie leciec na pale...

A we mnie samym wilki dwa
Oblicze dobra, oblicze zła
Walczą ze sobą nieustannie
Wygrywa ten którego karmię

DrMagister

DrMagister

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 290 postów
  • SkądJa mam swój świat.
  • Twoje MMOCounter Strike Globla Offensive
  • Nick w MMOSzef Wszystkich Szefów
  • Nr GG 24990841
@MagarPL

Akurat gra TDkiem jest banalna (przynajmniej dla mnie).
Wjechać w miare dobrą pozycje, krzaki i tylko czekać na fraga. (W)Ot! filozofia

Najtrudniej jest grać medami na 5-6 tier, to jest poprostu masakra!

Swoim pz III/IV zagrałem około 80 bitew i mi się odechciało, bo wrzucało mnie na VIII i IX tiery, którym mogłem tylko gąsienice porozwalać, bo ciężko takiego zajechać od tyłu. Doświadczenie robi swoje.

Najlepiej mi się gra: Panzerjagerem, Marderem, M8A1 (chociaż początek to męczarnia) i najlepszym czołgiem jaki posiadam T29 (USA, Heavy).

Pod koniec najgorsze jest to że, od VII tieru ciężko jest wyjść na 0, nawet przy w miare dobrej bitwie, a co dopiero na +.
Musisz mieć kilka zastępczych czołgów, bo inaczej kasa się skończy. Chodzi o to że wchodzą w gre armaty +100mm, w których jeden pocisk kosztuje min. 1000.

Gra jest (a raczej była) dla cierpliwych, myślących i często mających dużego farta graczy.

Prawda jest taka- Wargaming są cholernie mądrymi Ruskami. Zarabiać to oni potrafią na wszystkim!

"Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija."

Gram:

Counter Strike Global Offensive - Szef Wszystkich Szefów

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych