Wspomóżcie projekt polskiego, darmowego mmo z klimatem crpg

Witam,

chciałbym zaprosić Was do wsparcia projektu grupy polskich programistów.

Chodzi o pełnoprawne, 3D mmorpg "Ballad of Dragons".

Będzie to gra darmowa i posiadająca klimat starych dobrych cRPG (mroczny, europejski klimat).

Ma być oparta o misje i fabułę, nie zaś o bezmyślne "expienie" (takie "cRPG w wersji online").

Jeśli chcecie wesprzeć nas finansowo (nawet niską kwotą), lub możecie gdzieś poinformować o tym projekcie (np. na facebooku):

http://www.pleasefund.us/projects/ballad-of-dragons-climate-mmorpg

Wszelkie pytania można kierować do administratora projektu:

polgraphic@interia.pl

Coś ala seria Gothic,jako mmorpg?;d

Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać , też jak Ajron czekam na taką grę .

bery god engles

Szczytny cel, idea fajna.. Tylko myślę, że mimo wszystko trudno wam będzie zebrać oczekiwaną kwotę. Trzymam bardzo mocno kciuki i w miarę możliwości, jak tylko coś wyskrobie, to dorzucę coś od siebie. ;-)

I to jest projekt na który z ręką na sercu mogę powiedzieć, że będę czekał. Ambitne przedsięwzięcie, polscy twórcy robią MMO w klimacie mrocznym i europejskim. Jak dla mnie to rewelacja, i dlatego chciałbym jednak więcej szczegółów.

Guru na portalu zauważył, że to już czwarte, zapowiedziane MMO w roli głównej z polskimi twórcami. Szczerze powiedziawszy, wolałbym jeden mocarny tytuł, niż kilka niszowych, których żywot może być krótki i niepewny, ale tak czy siak trzymam kciuki i będę odwiedział stronę projektu co kilka, kilkanaście dni.

milion komentarzy i zero grosza na koncie :D

anyway czemu nie kickstarter ?

Nie wiem czy to jest kwestia słabego rozpropagowania akcji, marnej reklamy czy czegoś zupełnie innego ale jak na razie jest tylko 120 z 19.000 po 8 dniach.W takim tempie jest to niewykonalne. Na facebook'u założono profil Ballad of Dragons, na którym jest tylko informacja,że nikt tego profilu prowadził z twórców nie będzie. Lubią go raptem 4 osoby. <_< Prawdopodobnie skończy się na ambitnych planach twórców i tych kilku obrazkach.

:unsure:

to pleasefound.us to jakiś bullshit jest , dlaczego nie kick starter?

Każdy czeka a dać nie ma komu xD można wam dać Pay Safe Card ??

@up good kłesztion

Bo żeby być na kick starterze trzeba spełnić określone wymagania;d

Witam,

chciałbym zaprosić Was do wsparcia projektu grupy polskich programistów.

Chodzi o pełnoprawne, 3D mmorpg "Ballad of Dragons".

Będzie to gra darmowa i posiadająca klimat starych dobrych cRPG (mroczny, europejski klimat).

Ma być oparta o misje i fabułę, nie zaś o bezmyślne "expienie" (takie "cRPG w wersji online").

Jeśli chcecie wesprzeć nas finansowo (nawet niską kwotą), lub możecie gdzieś poinformować o tym projekcie (np. na facebooku):

http://www.pleasefund.us/projects/ballad-of-dragons-climate-mmorpg

Wszelkie pytania można kierować do administratora projektu:

polgraphic@interia.pl