Dołącz do Polskiej społeczności "najlepszej gry mmo"(ja tak uważam i nie obchodzi mnie twoje odmienne zdanie)

Alchemista konstruktor może tworzyć golemy i budować mury :D

takie coś :D

Sam nim grałem ale w późniejszej fazie gry zaczyna czuć się odstęp jego siły od innych klas(ograniczają go ulepszenia ekwipunku bo żadna statystyka nie jest mu potrzebna)

Zależy - craft jest drogi :D

Te słabsze rzeczy do craftu jeszcze łatwo zdobyć ale "fine/st leather" ciężko samemu dużo tego na początku zdobyć

warn_ico.png
Warn za Double Post. - crracked

Ale mamy Czyste Zuo, Trolla i Fanboya Mabinogi, który z chęcią będzie nam pomagał! :D

Nie!

MACIE CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ - Mabinogi.pl - początkujący i zaawansowani gracze służący pomocą

+

Ma powstać Polska gildia lecz są aktualnie wybory lidera i nazwy gildii

Chcę sobie ściągnąc - Pando media booster wywala mi błąd, a cała instalka(ta 3gb) nie działa...

Problem rozwiązany.

Click here - masz to pod tym kolorowym obrazkiem

http://mabinogi.nexo...t/ClientDrivers

Ten click here jest na niebiesko

Z launcherem są jakieś problemy i niewiadomo kiedy nexon coś z tym zrobi ;/ (od wczoraj tak chyba jest bo niektórzy bez problemu wczoraj pobrali)

Chcę sobie ściągnąc - Pando media booster wywala mi błąd, a cała instalka(ta 3gb) nie działa...

Odinstaluj pando media i zainstaluje Ci nową wraz ze ściąganiem Mabi. Powinien problem zniknąć.

Ja właśnie pobrałem, ale nie PMB tylko właśnie z tego Click Here. Poszło sprawnie, pełnym łączem sie pobierało. Teraz już się instaluje ^^

Kliknąłem START GAME!

Jestem elfem. Nick Budzioch. Do zobaczenia! ;)

Budzioch elf to crap ......

Hmmm, bo tygodniu przemyśleń stwierdziłem: Kurde, oglądam anime, lubie taką grafike, szukam fajnego mmo. Czemu by nie pograć w mabinogi.

I tak o to zacząłem pobieranie tylko nic o tej grze nie wiem. Czy jest tam IS i jeśli jest to daje duża przewage ?

Wystarcz znać podstawy angielskiego ?

Mam nadzieję, że przy tym mmo zostane na dłuzej

IS - pełno mountów i zwierzaków. Karty postaci(teraz nawet miku :3)

Premium dające lekkie bonusy(najbardziej boli miejsce w ekwipunku i handel) ale te pierwsze można przeżyć - zrobisz sobie kilka postaci lub o ile wybrałeś humana możesz otrzymać jedną darmową kartę postaci elfa lub giganta.

Jeżeli karty postaci pozwalające na rebirth po tygodniu tym samym pozwalając zdobyć więcej AP(Ale mało kto tego używa i z tego co mi ktoś pisał to jest to nudne bo nie można się nacieszyć większym poziomem) :D

Normalnie(biorąc wiek 17 lat) po trzech tygodniach można zrobić rebirtha

Angielski podstawowy powinien starczyć bo co jak co ale z Amerykańcami trzeba się dogadać :D

Rexin sam jesteś crap. Trzeba było doradzić mi wcześniej. ;X

Elf nie może ciężkich zbroi, ma więcej many(mniej hp) nie może dzierżyć dwóch mieczy jednocześnie. Ale za to może być niewidzialny.

Dziękuje za szybka odp. Widząc takich hmmm ładnie ujmując zapalencow to gra musi byc dobra :P

Zrobiłem se ludzia, ale musze pograć rano na świeżo, bo nie ogarniam nawet jak wejść w opcje(cicha prośba o pomoc).

lewa strona interfejsu :D

Na dniach powita was zielony ranger buffer i healer z zamiłowaniem do żonglowania

Chociaż nie oglądam anime ale grafika mi nie przeszkadza a wydaję się być przyjemna dla oka. Właśnie nie mam w jakie mmo grać to pewnie dziś pobiorę.