Dołącz do Polskiej społeczności "najlepszej gry mmo"(ja tak uważam i nie obchodzi mnie twoje odmienne zdanie)

Jedno słowo.

Miku

Ciekawa gra, sprawdzę ją :D

Jako wysłannik Omegi mam napisać że gramy na serwerze Alexina . Omega nie może pisać bo ma bana :P

Możliwe że sprawdzę mimo iż wasza postawa mocno zniechęca.

@Vanziom- Żartobliwie można stwierdzić, że znalazłeś sposób na dobicie postów :D

Niewiara w naszej drużynie zostało miejsce jeszcze na różowego pałer rendżersa więc wiesz :D

Zacząłem grać i musze powiedziec ze gra naprawde wciąga jako spezjalizacje ( czy jak tam to sie zwie ) wybrałem bitewnego alchemika ( na polski ) :). Mam nadzieje ze dale bedzie jeszcze lepiej.

a ja dziś zostałem bardem :D

nom gra super tylko ten lancer jest jakiś suaby :(:(:(:(

Ten downloader mabinogi jest straszny. Ściągało 500kb a powinno 1.2mb ale już z innego mirrora jest ok. Za 42min będę mógł grać. Możecie mi powiedzieć czy z netem 10mb będę miał lagi?

Od czego jest leatrix ^^

http://www.wowinterface.com/downloads/info13581-LeatrixLatencyFix.html

Czyli jak szybko i sprawnie zminimalizować PING

POWSTAŁA JUŻ PIERWSZA POLSKA OFICJALNA GILDIA NA SERWERZE ALEXINA -

Fianna.

Strona gildii - Mabinogi.pl

Aktualnie ma mało miejsc ale to kwestia czasu

Gdyby nie fakt że gra mi sie crashuje za każdym razem jak próbuję się zalogować (i nie jest to wina przerw technicznych), to prawdopodobnie też bym grał...

edit: Zresztą teraz nawet zainstalować sie nie da. Chyba będę musiał sobie odpuścić.

Jest przerwa techniczna do 20:00^^

to przez omege ;__;

TIBIA NAJLEPRZA GRA SIWIATA, GURU TO POTWIERDŹi

warn_ico.png
Warn za Offtop. - crracked

Przerwa techniczna zakończona

Omega takze i mnie zachecil do gry i bardzo ja polecam.

Bende szybszy nić Omega :;) W gildii 5 wolnych miejsc. Więcej na mabinogi.pl

A ty kim jesteś? Miejsc w gildii będzie dużo ale trzeba GP na to :D

ZACHĘCAJĄCA PIOSENKA OD MIKU POPIPO w wykonaniu moim i Yeffena

Polecam grę, praktycznie brak szczyli, którzy to najpierw piszą jacy to super nie są a potem rage.

Mi się coś waliło z PMB i z tym klientem. Może jutro jeszcze raz sciągne.