T4l4r kanał youtube

Siemanko :)

Chciałbym was zaprosić na mój nowy kanał YT , w całości po polsku . Głównym założeniem kanału jest , ukazywanie rozgrywki pvp w grach mmo. Nie skupiam się na jednym tytule ( przynajmniej na chwilę obecną , kto wie co będzie w przyszłości , może jakieś mmo mnie "wesssa") , uważam jednak że im więcej tytułów tym kanał będzie ciekawszy. Oczywiście domyślić się można , że "end game " own to nię będzie , gdyż nie mam tyle czasu ( przy normalnej pracy ) żeby ogarnąć pare mmo. Staram się ukazać wszystkie możliwe "mody pvp" w danej grze . Jeden z moich filmików

A tu link do kanału jeśli macie ochote dać suba lub skrytykować

http://www.youtube.com/user/BrodaGra

Już myślałem, że to ten Broda :P

@UP

Ja podobnie! :3TEN BRODA

@TOPIC

Zauważyłem, że używasz auto-ducka(dobrze to napisałem ?) Filmiki są spoko. Może jeszcze tu kiedyś zawitam.

Hehe nawet nie wiedziałem ze istnieje "ten" inny broda :P To teraz wyjdzie ze chciałem sie "podpisać" pod innego znanego użytkownika ... kurde...

Tak averdon auto-duck , według mnie jest to fajne rozwiązanie , bo czasami dzwięk gry zagłuszał by koment. A tak kiedy mówisz to gra automatycznie sie przycisza , jednak wiąże się to z osobnym nagrywaniem dźwięku z gry i komentarza :) Na początku próbowałem nagrywać dxtory który ma opcje nagrywania dwóch kanałów osobno, jednak po konwersji na yt okazuje się , że jeżeli w jakimkolwiek momencie gry , klatki spadły poniżej 30 , pojawia sie przycinka więc musiałem zrezygnować z tego programu na rzecz frapsa.

Wszystko ładnie pięknie,gameplay ze ScarletBlade spoko,tylko z Twojego biography mmo wynika,że grasz samymi magami,tu masz minusa he,he ;).

Wszedłem tutaj tylko dlatego, bo myślałem że to ten Broda.

Wszystko ładnie pięknie,gameplay ze ScarletBlade spoko,tylko z Twojego biography mmo wynika,że grasz samymi magami,tu masz minusa he,he .

A no lubie magic - range klasy :P cóż poradzić ale jeszcze + i będzie bateryjka ^^

@up

niestety nie wiedziałem ze "ten" broda istnieje wtedy pewnie nadał bym inna nazwe kanału :(

Witajcie.

Tym razem zagłębimy się w świat Terry Online . Ogólnie z tego co zauważyłem gra jest strasznei rozbudowana pod względem pve , jednak co nie co pvp też sie znajdzie . A więc mamy do wyboru open pvp , wojny gildii , battlegroundy 15 vs 15 oraz areany 3vs3 . Do pve jak i pvp musimy zbobyć osobny gear. W dzisiejszym odcinku chciałbym wam pokazać jak farmić 1 oraz 2 set pvp czyli fraywind . Za każdy battleground dostajemy pkt które możemy wymieniać na 2 rodzaje setów . Pierwszy podstawowy kosztuje nas marne grosze i jego wadą jest to że nie można go zrefinować ( ulepszyć ) . Drugi natomiast można wbić juz do +9 właśnie taki set posiadam :) Jeśli uda mi sie załapać na Arene 3 vs 3 napewno wam ją pokaże jednak jest strasznie ciężko , ponieważ mało kto gra w ten game mod :(

eh, juz myslalem, ze Broda :<

YA TESZ, UCIEKAM STOND

Ok, tak juz sobie wszyscy to pisza, to cholera nie bede gorszy i tez to zrobie:

Myslalem, ze to TEN Broda. Ale to nie jest TEN Broda.

A co do samych filmikow: masz przyjemny glos, ale mowisz malo starannie, a przez to dosyc niewyraznie, zrob cos z tym : ).

OO thx za info przyda sie napewno :) Wiesz to dopiero początki dlatego ciężki mi się przestawić z grania i "gadania" w miare sensownie . Przynajmniej wiem co poprawić . Będe starał się mówić wolniej ale bardziej rzeczowo , no i wyraźniej oczywiście .

Ajron thx za tego linka teraz chociaż wiem kto to TEN broda .

Nie o tego brodę chodzi. Tu chodzi o broda81, z naszego forum.

Bród jak "mrówków" widze :)

Witajcie.

Tym razem zabieramy się za mob-e , zwana PANZAR . Gra miała swój EU relase 2 dni temu . Wzorowana jest na smite ( widok z 3 osoby ) , jednak z tą różnicą , że zastosowano tu cry engine 3 . Dzięki czemu grafiki wygląda o wiele lepiej , niż w pozostałych tytułach. Na pierwszy ogień idzie przedstawienie grywalnych czempionów . Następnie samouczek , czyli co gdzie i jak . Na samym koncu filmiku przedstawiam wam wygląd menu i cash shopu oraz koszty premium acount. Next filmik czysty gameplay:)

Jak obiecałem 2 odcinek z gry panzar , przedstawiający battleground na zasadach ctp ( cap the point ) . Rozegrałem około 10 meczy i na żadnym z nich nie znalazłem innego game modu . Podejrzewam zatem że przejmowanie pkt na chwile obecną jest tylko jedyną dostępną opcją . Cóż by tu dużo pisać gamaplay pokazuje jak wygląda walka postacią magiczną . Niby jest ten non-target jednak i tak musimy stać w miejscu więc za bardzo dynamiczny system nie jest :) To tyle , next filmik klasa mele , aby każdy miał to co lubi.

Mimo , że nie broda to kanal fajny obejrzalem i troche mnie zacheciles do Panzar. Pozdrawiam

Fajnie dzięki za miły koment :)

Fajnie się Ciebie ogląda :>

:) cieszy mnie to bardzo