Sign in to follow this  
Followers 0
Meemmento

Poszukuje gry typu Fallout /Skyrim :)

14 posts in this topic

Siemanko poszukuje gry single typu Fallout/Skyrim. Tzn gra musi mieć duża swobode w działaniu, nieliniową fabułe naprawde duże możliwości rozwoju ostaci :) I co myślicie o Falloucie ? :) Słyszałem że fajna produkcja :)

Fallout to zarypista produkcja. :D

Seria Gothic

W cholere dużo możesz robić w Far Cry'iu , polecam Ci osobiście część 3, jak dla mnie najlepszą. :)

Edit : Ale jako pierwszą grę i tak bym postawił gothica, 1, potem 2, potem 3. Wg. mnie najlepsza część Gothica to 2 z Nocą Kruka.

Ode mnie Fallout 2 i New Vegas na pierwszy ogień, później Two Worlds 2 : )

seria gothic to podstawa więc tylko brać i grać

Skyrim ma przecież fabułę liniową. Oblivion, Borderlands 1 i 2, Fallout 3 i NV (NV jak lubisz takie bardziej westernowe klimaty) bardzo polecam, oprócz tego seria STALKER, Fable 1 i 3 (jak masz konsolę to 2 tez), Two Worlds 1 i 2, Risen 1 i 2, Arcania (od biedy ujdzie), seria Mass Effect, Dragon Age 1 i 2, Wiedźmin 1 i 2 (obie obowiązkowo z modem FCR), Neverwinter Nights 1. Chyba tyle wystarczy.

Fallout 1 + 2 - obowiązkowy tytuł, fabuła ma bardzo duże przesłanie (zwłaszcza 2) - ale trzeba grać z głową a nie tylko patrząc jak krytyki rozbryzgują NPC ; )

Fallout Tactics - też ciekawy, późniejsze części to już nie ten sam kultowy Fallout.

I powtórzę innych :

Gothic 1 + 2 + dodatek - hm kwestia wieku, ja osobiście uwielbiałem tę grę gdy byłem w gim, teraz już mnie nie kręci ten typ (głownie dlatego że jest sinlge player), późniejsze Gothiki to już gnioty

Risen 1 + 2 - j.w w klimacie pierwszych gothików

Witcher 1 + 2 - by był naprawdę fajny (może to ze względu przez mój sentyment do książki i tej możliwości wirtualnego wcielenia sie w Geralta), ale liniowość (nie fabularna) jest tragedią, 1>2

Jeśli preferujesz FPS jak Fallout 3 to oczywiście Half Life 2.

Skoro padł Wiesiu,to ja może dorzucę Drakensang 1+2+ Philleason's Secret. Gierka boska,łoiłem w to w wakacje ostatnie i wsiąkłem w ten świat na dobre :). Hmmm coś z bardzo otwartym światem? GTA:SA bym polecił,osobiście nie lubię,ale duży świat jest i fajny erpegowy rozwój postaci też (Tak!Właśnie! GTA to RPG!)

Morrowind!

Jeżeli szukasz bardzo dużych możliwości rozwoju postaci, to znam grę która oferuje 6 klas i dla każdej mamy conajmniej setkę różnych buildów. Nie wiem, może ktoś o tym słyszał http://www.pathofexile.com/ i jest darmowa.

On szuka gry single player z nieliniową fabuła. PoE tutaj nie pasuje choć to bardzo dobra gra.

On szuka gry single player z nieliniową fabuła. PoE tutaj nie pasuje choć to bardzo dobra gra.

PoE nie jest typowym mmorpgiem, czyli można grać na zasadzie single player bez żadnych problemów. Chyba, że chodzi o dostęp do internetu to co innego.

Co nie zmienia faktu, ze sam temat jest tak slabo sprecyzowany, ze go zamykam. Szukam gry w stylu Fallout/Skyrim, no tak rzeczywiscie duzo to mowi, mozna w ten sposob podac polowe gier RPG, a i tak nikt nie bedzie pewien, czy trafil w to, czego oczekuje autor tematu. Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.