Problem instalacją

Witam mam problem z zainstalowaniem gry Aion . Tzn ściągam to GameforgeLive instaluje go potem aiona i kiedy biorę "Graj teraz" coś mi się ładuję przez chwilę i nagle wyskakuje błąd . Pisze że nie powiodło się utworzenie tymczasowego folderu podczas instalacji. Zainstaluj Launcher na nowo. E03014 coś z NCLauncherem jakimś . Pare razy już instalowałem tego Launchera i nic. Wcześniej miałem go zainstalowanego i nie miałem takiego problemu. Proszę o pomoc . :)

Miałem podobny błąd i reinstal wystarczył.

mi za pierwszym razem jak instalowałem to też reinstal wystarczył a a niechcący go odinstalowałem i teraz kurde z 20 razy reinstal robiłem i d*pa. A ty to do dysku C ?

Na dysku E, ale to raczej nie ma znaczenia. Może sprawdź na forum aiona.

Uruchom instalator (albo GFL, whatever) jako administrator.

no właśnie próbowałem i d*pa

sciagnij starym luncherem nie przez gf luncher :)

To moze pobierz aiona za pomoca starszego launchera (na necie na pewno znajdziesz). Mialem podobny problem (z tym, ze nie identyczny) i wystarczylo pobrac starszego launchera, ktory rozwiazal wszystkie moje problemy (ofc. usunalem tego nowego).

A dałbyś do niego linka?

Witam mam problem z zainstalowaniem gry Aion . Tzn ściągam to GameforgeLive instaluje go potem aiona i kiedy biorę "Graj teraz" coś mi się ładuję przez chwilę i nagle wyskakuje błąd . Pisze że nie powiodło się utworzenie tymczasowego folderu podczas instalacji. Zainstaluj Launcher na nowo. E03014 coś z NCLauncherem jakimś . Pare razy już instalowałem tego Launchera i nic. Wcześniej miałem go zainstalowanego i nie miałem takiego problemu. Proszę o pomoc . :)