Gdzie expić

Gdzie najlepiej expić gdzie jest dużo spotów? Mam Dw 130 Lvl

Ale w jakiej grze??

Myślenie najwidoczniej boli...

W Mu Online...

Mu Online czy Mu Online Rebirth?

Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie któryś z LT (1-4) lub Atlans.

Pozdrawiam.

w mu online zwykłym

Zależy ile jest expa na tym privie... zazwyczaj się expi dev3>lt1-lt7>a2>tarkan>icarus

Zależy ile jest expa na tym privie... zazwyczaj się expi dev3>lt1-lt7>a2>tarkan>icarus

ibxk7o.jpg

Przecież napisał, że gra na Globalu, zresztą zobacz jaki to dział.

Tak jak wcześniej pisałem LT 1-4 lub Atlans wg. mnie najlepsze miejsce.

Pozdrawiam.

Witam. Obecnie wróciłem dla "sportu" do Mu i posiadam DW na 97 lvlu, secik wiadomo sklepowy Legendary+3, tylko buty i rękawice +8^^ Gdzie mogę expić? Powiedzcie coś o tym bocie, który niby jest wbudowany w grę :)

Witam. Obecnie wróciłem dla "sportu" do Mu i posiadam DW na 97 lvlu, secik wiadomo sklepowy Legendary+3, tylko buty i rękawice +8^^ Gdzie mogę expić? Powiedzcie coś o tym bocie, który niby jest wbudowany w grę

Myślę, że LT 1-4 lub Atlans.

Jak ja grałem jeszcze to bot był z lewej strony w górnym rogu. Łatwo się go obsługuje, wystarczy postać zostawić w miejscu, ustawić skill z którego ma bić, buffy, potki itd. a jak wpisujesz żeby coś Ci zbierał to nie trzeba całej nazwy, wystarczy początek.

Siemien, jak masz zamiar troszkę dłużej pograć w MU Online na globalu to chętnie się dołączę ;) Daj znać na PM nick i serwer.

Pozdrawiam.

Witam ponaglam pytanie ale co do Atlansu do expa. Czy wiecie w bżybkiżeniu jakieś cordy gdzie się respi tak 3/4 niby w bliskiej przestrzeni zeby nie trzeba było latać po mapie. Taki jak np w dewias 3 Góra nad zamkiem?

Gdzie najlepiej expić gdzie jest dużo spotów? Mam Dw 130 Lvl