Skocz do zawartości

Welcome to Forum dyskusyjne o grach MMO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

shakes&fidget (nowy) s26

Nie możesz wyświetlić tego tematu!
Guest, wiek ostatniego postu z tego tematu przekroczył 60 dni - nowe posty nie będą akceptowane.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

vilczy

vilczy

Bractwo Cienia

• Stały Bywalec
  • 1203 postów
  • SkądArdania
  • Twoje MMOTwoja S
  • Nick w MMOV
http://s26.sfgame.pl

Dzisiaj o godzinie 16 wystartował nowy serwer oznaczy cyfrą 26. Topki gildii już walczą o swoje pozycje, wzmacniają bonusy a sami gracze pożerają masę grzybów aby nie wypaść z pozycji najmocniejszych bohaterów.

http://forum.sfgame....ead.php?t=45900 Oryginalna zapowiedź i ogłoszenie eventu.

Ode mnie: jak zwykle kwestia najlepszych gildii ustabilizuje się po jakiś dwóch tygodniach, gdy zejdą pierwsze zakupione paczki grzybów, czyli pokaże to kto naprawdę zostanie na scenie i kto myśli o poważnej pozycji w rankingach tak gildii jak i samych bohaterów. Chcąc nie chcąc, to trzeba poświęcić na klikanie karczmy przynajmniej parę godzin dzinnie (z wykorzystaniem limitu kufli), plus ogarnianie wart o konkretnych godzinach.

Nie wiem czy akurat to będzie najpopularniejszy serwer, ale pewnie będzie podobnie co do innych, czyli najbardziej zażarte akcje tych najbardziej wytrwałych, będą praktykowane max dwa miesiące. Wielu graczy także gra i inwestuje w grzyby na paru serwerach na raz, więc grać zawsze będzie kto i może tak się stać, że na ten S26 wskoczy trochę więcej ludu. Mam taką nadzieję, bo to ostatni nowy serwer w tym roku.

Tak czy siak, sam dawno nie grałem, więc obadam co tam nowego oferuje S&F.
Pozdrawiam.

bolvaerk

bolvaerk

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 241 postów
  • Twoje MMOLeague of Legends
  • Nick w MMORadziu
  • Nr GG 2474731
no to lece ^^ to chyba to czego mi brakowało, czasami coś poklikać, a że nowy serwer to zaczne :)

O wszystkim i o niczym, co dotyczy naszej ukochanej gry. Dyskusja na temat zmian, poprawek, nowości, dodatków, a także samego Diablo 3. Pytania, wątpliwości.

Ta gra to syf, który nie potrafi przetrzymać gracza na dłużej, bo wszystko po pewnym czasie się nudzi.