Ruszamy z Polskim community na UOGamers: Demise!

Witam!

Jako że jest jeszcze "paru" Polaków grających w UO, jednocześnie szukających ekipy do grania, wraz z jeszcze paroma osobami ruszyliśmy z graniem na serwerze UO: Demise. Jest to w tej chwili bardzo stabilny (w okolicach 300 online) serwer jednocześnie bardzo rozwinięty (SE + duża część ML). Także wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej gry. Na razie dopiero zaczynamy grać, więc trudno o jakąś gildie czy coś, ale warto na razie stworzyć takie małe community w tym temacie. Macie jakieś pytania? Też gracie na demise? Albo chcielibyście zacząć? Śmiało piszcie tutaj!

Żeby zagrać wystarczy zassać UO i zaktualizować do najnowszej wersji np:

http://www.uo.com/Client-Download (oczywiście classic client)

następnie razor:

http://www.runuo.com/products/razor

instalujemy wszystko, następnie z listy serwerów na dole wybieramy UOGamers: Demise (tak tak jest to 'oficjalny' shard od razora - stąd popularność i stabilność)

Pozdrawiam i do zobaczenia w Sosarii :)

Azanath

spróbuje zagrać 1 raz

Też chciałbym zagrać po raz pierwszy, ale mam pewien problem który strasznie mnie denerwuje. A więc nie mogę, lub nie wiem jak, zobaczyć info o przedmiocie(np. jakie zadaje obrażenia itp). Jeśli mi to wyjasnisz to z chęcią zagram, bo ogrom możliwości w tej grze jest niewyobrazalny ...

To zależy od serwera, pewnie grasz na UO Forever, albo UOGamers: Hybrid, to są serwery które wracają do korzeni UO i wtedy po prostu nie było widać parametrów broni i innych itemów w tak prosty sposób. Jeżeli odpalisz grę na UOGamers:Demise to tam wystarczy najechać na przedmiot i wszystkie informacje o nim pojawiają się :)

Pozdro!

Pogral bym ale calkowicie nie znam RunUO . To jest calkowicie inna ultima jaka znam . O ile znacie przykladowe buildy na RunUO i wyjasnicie pare spraw to moge z wami pograc .

wbijam , jakie macie nicki ??

Pogral bym ale calkowicie nie znam RunUO . To jest calkowicie inna ultima jaka znam . O ile znacie przykladowe buildy na RunUO i wyjasnicie pare spraw to moge z wami pograc .

Jeżeli chodzi o buildy, to do pvm z chęcią pomogę, niestety na pvp się średnio znam bo nigdy za tym nie przepadałem. Do tego dodatki SE i ML wprowadzają nieco innych skilli, także warto byłoby poczytać o tym w internetach. Osobiście uważam że dużo informacji o buildach ale także o innych rzeczach można znaleźć na stronkach:

http://uo2.stratics.com/

http://www.uoguide.com/Main_Page

Co do nicków to ja używam najczęściej Azanath. Niestety nie ma możliwości (tak mi sie przynajmniej wydaje) na Demise wysyłania prywatnych wiadomości. Do tego na razie i tak każdy "koksa na siebie" nie ma co biegać razem mając świeże postacie, trzeba najpierw samemu jakieś małe "zaplecze" zbudować żeby potem grać stadnie :) jak tylko uzbieramy dość ludzi i kasy w grze to wystartuje jakaś gildia. Na razie naszą formą komunikacji niech będzie ten temat :). Do tego ważna sprawa. Jeżeli ktoś nigdy nie grał w UO lub jest bardzo początkujący, to zachęcam do poczytania poradników w internecie jak zacząć i załapanie podstaw samemu. Bo jednak tłumaczenie wszystkiego od zera, nowym osobom jest dosyć męczące :) Natomiast na wszystkie pytania zadane w tym temacie postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam

powiedzcie prosze w ktorym miescie , lokacji itp znajdziemy moby dla poczatkujacych

eq mam , ale nie wiem gdzie bic

Dzięki wielkie Azanath ! Teraz pozostało nic innego jak zagrać :) BTW. To są jakieś eventy ma święta na tym serwie ? Lubię czuć klimat świat w grze...

powiedzcie prosze w ktorym miescie , lokacji itp znajdziemy moby dla poczatkujacycheq mam , ale nie wiem gdzie bic

Ja osobiście polecam bić ettiny w honesty, są dość ciężkie na początek, ale pojedynczo spokojnie można je utłuc a i drop jest całkiem niezły z nich :)

A co do eventów, to pewnie coś będzie, jakieś niespodzianki zapewne, upominki czy coś, ale szczerze nie wiem, krótko tu gram ;) warto poczytać forum:

http://www.uogamers....categories/124/

Może tam wyszukacie informacje, związane z eventami :)

Ponadto zawsze w okresie zimowym i przedświątecznym w świecie Sosarii zalega śnieg ;) także klimat jest :)

Pozdrawiam!

Właśnie o to mi głównie chodzi - snieg, może jakies choineczki :) Uwielbiam gry które w tym szczególnym okresie mają taki klimat :)

w tym okienku paperdoll jak nacisne na luk ktory mam zalozony to znika i nie ma go w tobie , nie moge wtedy zmienic broni ,dopiero po relogu wszystko wraca do normy ale ciagle nie moge zmienic broni , co jets grane ??

Mam podobny problem. Moj nick w grze to Kevrryn. Jestem totalnie zielony :D

Taki bug, trzeba wejść w moongate, przenieść się między kontynentami, wtedy wszystko wraca do normy :) (albo skorzystać z recal lub sacred journey)

Mam nadzieje, że poprawią to w przy najbliższych update'ach

tylko jak tu znalezc moonestone najblizszy hehe

edit : wszystko mam juz .

Na czym uzywac umiejetnosci picklocking i jak cos ukrasc ??

Aż zagram sobie pierwszy raz w tego klasyka :D Macie jakiegoś TS'a czy coś, czy kontakt w grze?

Na czym uzywac umiejetnosci picklocking i jak cos ukrasc ??

generalnie postacie złodzieja i tresure huntera są dość skomplikowanymi postaciami, warto poszukać informacji w internecie, na pewno na jakiś forach piszą ;)

Żeby trenować lockpicking należy mieć skrzynki zamykane na klucze, klucze (lub całe skrzynki) muszą zostać wyprodukowane przez tinkera o odpowiednim poziomie skilla tinkering

http://www.uoguide.com/Lockpicking

Jak już się wykoksa odpowiedni poziom, to można otwierać skrzynki porozrzucane w różnych dungonach oraz skrzynki ze skarbami wykopane przy pomocy map

Co do złodzieja, to trzeba też odpowiednie skille wytrenować, dołączyć do gildii złodzieji (takiej NPCkowej gildii) i potem można ludzi obrabiać, ale o ile się nie mylę, można to robić tylko w felucji, a tam trudno znaleźć w mieście kogoś kto da się opędzlować. Także postać złodzieja odradzam ;)

TSa żadnego nie mamy na razie, na dniach (dziś, jutro lub najpóźniej w piątek, ewentualnie w sobotę lub w niedzielę... xD) ruszamy z gildią, wtedy podam GG i będę was dodawał :) jak się jest w gildii to ma się własny 'czat', także będzie można się komunikować wewnątrz gry ;)

Pozdrawiam!

Siemasz Azanath z Zakonu Ciemnosci:D Ktos tam z Toba ze starej ekipy typu Sin, Siob,Nerull,Infinity gra?:D Ja zakonczylem przygode z ultima w 2009 roku:D

Wie ktos gdzie kupic tanio jakies ciuchy LRC ?

Dodatkowo gdzie kupie ksiegi pelne necro maga i runebuki moze juz ktos wie ?

A i jak sdobyc ksiege do spellweaving (pelna).

jak sie skillowac z mieczy np. itp ? Bardzo mozolnie to idzie na kosciotruprach..

Co ogolnie moze robic nowy gracz zeby nie marnowac czasu ? Szalas w lesie ?;p