[The Elder Scrolls Online] Ostatnie Zlecenie [PvP/Non-CP]

Wcześniej temat dotyczył gildii Pradawny Legion. Utworzony został projekt nowej gildii pod nazwą Ostatnie Zlecenie.

Opis: Lubisz zabawę w małej, zorganizowanej grupie? Stawiasz jakość nad ilością? Wiedz, że gildia Ostatnie Zlecenie zaprasza w swoje grono! Gildia została utworzona w celu zrzeszenia nielicznej grupy polskiej społeczności, która lubuję się w rozgrywkach PvP. Gramy na Sotha Sil po stronie Ebonheart Pact.

Większość z nas gra od początku gry, dlatego chętnie dzielimy się doświadczeniem z nowymi graczami. Nie zamierzamy być masową gildią, która biega po Cyrodiil w 24 rajdach. Naszym celem są małe 6-8 osobowe grupy, gdzie każdy gracz posiada swój własny, dostosowany do jego potrzeb build. Bomb grupy (Mass AoE) niszczą zarówno wydajność serwerów jak i przyjemność grania kontentu PvP.

U nas nauczysz się jak przetrwać pojedynki:
- 1vX
- 1v1
- XvX

Zdobędziesz wiedzę o:

- możliwościach swojej klasy w kontencie PvP

- taktykach AvAvA

- ekwipunku, który jest aktualny pod względem obecnej "METY"

Oferujemy:

- wspólne wypady w nielicznych grupach

- dobrą zabawę na "wysokim poziomie"

- pomoc w zdobywaniu sprzętu


Korzystamy z komunikatorów takich jak:
- Discord
- Team Speak 3


Więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt w grze.

Kontakt: /whisper @Adeshal

Przed startem gry:
Według wstępnych ustaleń będziemy reprezentować Ebonheart Pact, więc dla osób posiadających tylko podstawową wersję ważne jest, aby wybrać rasę znajdującą się po stronie EP. [lub wykupienie usługi, która zawiera "All race in any alliance"]
Przyjmujemy graczy powyżej 16 roku życia, którzy nie wstydzą się wchodzić na TS i aktywnie będą brać udział w rozwijaniu gildii.
Nie ustanawiamy minimalnego czasu, jaki przeciętny gracz musi spędzić na grze pod naszym sztandarem, aczkolwiek przyjmuje się, że przynajmniej dwa razy w miesiącu każdy z graczy musi uczestniczyć w evencie PvP.

Wszystkich zainteresowanych zachęcam, do pozostawienia w poście podstawowych danych, takich jak:

- wiek
- główna klasa postaci
- rasa postaci
- możliwość wchodzenia na serwer Team Speak 3/Discord

Wszelkie informacje dodatkowe udostępniam poprzez rozmowę na TS/Discord ( dane podaję po złożeniu podania ).


Serdecznie polecam

Również polecam. Fajne kamraty i beboki.

- wiek:22
- płeć:Mężczyzna
- główna klasa postaci, którą zamierzasz grać:Tank
- rasa postaci:Jeszcze do premiey może się zmienić tak więc nie będę pisał
- ulubiony kontent:Ogólnie wszystko po troszku,jednak od zawszę bardziej interesowało mnie PvE tak więc głównym atutem będzie właśnie ten kierunek w moim przypadku

wiek :25

Płeć : M

główna klasa postaci: Assassin

rasa: Ojej nie wiem jeszcze, za wiele emocji przed pograniem :)

Ulubiony kontent: PvE i trochę PvP jak już mam ogarnięta postać

Wiek: 27
Płeć: M
główna klasa postaci: Tank (Mag opcjonalnie)
Rasa: Jeszcze nie dokonałem wyboru
Ulubiony kontent: Mass PvP

Wiek: 22
Płeć: M
główna klasa postaci: Jeszcze nie dokonałem wyboru. Zapewne jakiś dps/healer
Rasa: Jeszcze nie dokonałem wyboru
Ulubiony kontent: PVE

Wiek: 19
Płeć: M
Klasa:Nightblade
Rasa: Nord
Kontent:PvE

Osoby, które dostały się na betę ESO lub chciałyby dowiedzieć się więcej odnośnie społeczności zapraszam, na serwer Team Speak : 5.9.47.29

Zbiórka o godzinie 17:40.

Będę dostępny pod nickiem Adeshal.

Ja mogę oddać keya za cokolwiek, najchętniej za Cs;Go albo GW2

Ja mam dodatkowy klucz do oddania jakby ktoś nie miał.

Ja mogę oddać keya za cokolwiek, najchętniej za Cs;Go albo GW2

Haha chesz gry warte 35 i 100 zl, za darmowy klucz na 3 dni? xD

Zapraszam także do odwiedzania tematu, na forum: http://elder-scrolls-online.pl/forum/gildie-rekrutacja/pradawny-legion-spolecznosc/new/#new

Nowy kanał na ts juz przygotowany i czeka na chętnych :)

Beta właśnie się rozpoczęła! Zapraszamy, na serwer Team SPeak 3 ts3.pradawnylegion.pl

Potwierdzam, my juz gramy :)

Maintenance jest :( BTW. kim gracie? Jest jakiś healer?

Moja klasa, to Dragonknight używający wielkiego miecza. Główne drzewko umiejętności, to Ardent flame. :)

Ja normalnie gram cały czas.

No nie gadaj, u mnie pisze, że jest maintenance... ;(