PokeGra.pl - Polska przeglądarkowa gra Pokemon Online

Witajcie,

jestem administratorem pierwszej w kraju przeglądarkowej gry 2d osadzonej w uniwersum Pokemon.

Aktualnie mamy już ponad 50 000 graczy z całego kraju! Chętnie wysłucham Waszych pytań dotyczących gry. :-)

top.png

Kilka zrzutów ekranu:
2bAw8Ya.jpg

Specjalnie dla użytkowników mmorpg.org.pl został przygotowany kod podarunkowy aktywujący konto premium (brak reklam i mniejsze profity) na 14 dni.

W zakładce Arcany => Kody podarunkowe wystarczy wpisać:
MMORPG.ORG.PL

Wiki tworzone przez graczy.

Mały poradnik na start.

Kod przedłużony do 27.06.2015 (innych można szukać w postach ;>)

Takiej gry, szukałem. Nie mogłem znaleźć. Ale teraz... to cud. Już idę grać!

Takiej gry, szukałem. Nie mogłem znaleźć. Ale teraz... to cud. Już idę grać!

Dzięki za zainteresowanie.

Uzupełniając news - dzisiaj mamy dość spore problemy z wydajnością. Mam nadzieję, że nie zrazi to wielu osób. ;-)

Fajna gierka :) Tylko właśnie coś lagowało jak grałem , mam nadzieję że jutro będzie wszystko dobrze.

Już gram :D

PS. Jak by było fajnie gdyby ktoś zrobił pokemony MMO 3D :D

wolno ta gra chodzi jakby byly lagi

Są ataki DDOS i dlatego.

Dajcie sterowanie WASD i będzie dobrze

Dajcie sterowanie WASD i będzie dobrze

Gotowe.

Fajna gierka Tylko właśnie coś lagowało jak grałem , mam nadzieję że jutro będzie wszystko dobrze.
wolno ta gra chodzi jakby byly lagi

Aktualnie jest spory problem ze wspomnianymi DDOSami, jacyć hiszpanie się na nas uwzięli. Sam system chodzenia jest jednak również dość wolny, miało to na celu ułatwienie łapania pokemonów - jak widać każda kratka = inne stworzenia.

Hmm, razi mnie w oczy fakt, że można wybrać płeć postaci, ale dialogi itd są tylko dla rodzajników męskich :)

Ale będę grać dalej, zobaczymy, zapowiada się ciekawie.

P.S Fullscreen please <3.

Hmm, razi mnie w oczy fakt, że można wybrać płeć postaci, ale dialogi itd są tylko dla rodzajników męskich

Dialogi npc poprawione.

Fullscreen niestety póki co odpada przez budowę interfejsu - tj. zarówno chat jak i box z pokemonami znajduje się poza ekranem gry.

Ja bym poprosiła o zrobienie takiego czegoś jak usuń konto, gdyż dawno temu zrobiłam tam postać, a teraz chce zrobić inną i nie mogę, bo nick mam zajęty, a nie mogę skasować, a 2 kont ponoć nie mozna mieć :)

Zapisane. Skontaktuj się ze mną poprzez prywatną wiadomość w grze ( http://www.pokegra.pl/?x=wiadomosci&odbiorca=Administrator ). Konto zostanie usunięte bez dodatkowych formalności.

Dzięki :) Idę grać ze znajomym :) Jak natrafimy na jakieś problemy damy znać :)

A kiedy gra powstała ? :)

Łatwe i proste pytanie: Licencja na użycie pokemonów w waszej grze jest? Jeśli nie, to pierwszy lepszy kontakt z wydawcą sprawi że gra upadnie.

Łatwe i proste pytanie: Licencja na użycie pokemonów w waszej grze jest? Jeśli nie, to pierwszy lepszy kontakt z wydawcą sprawi że gra upadnie.

Owszem, posiadamy licencję na fanowskie wykorzystanie znaków handlowych do 1 marca od Nintendo EU. Aktualnie trwają rozmowy z polskim dystrybutorem.

A kiedy gra powstała ?

W aktualnym kształcie można przyjąć, że funkcjonuje od grudnia.

Ah i jedna rzecz jaką mogę zaproponować to zdjecie kary, gdyż walczyłam sobie nie wychodziłam z walki nigdzie, ale na 2 zakłądce miałam skrzynke pocztową otwartą, a po chwili bach blokada 1min, odświeżyłam i dało mi 1:30, a później sie zrobiły 2 min... To chyba normalnie ze na tego typu grze jest oczywiste ze bedzie sie na paru zakladkiach leciało...

Ah i jedna rzecz jaką mogę zaproponować to zdjecie kary, gdyż walczyłam sobie nie wychodziłam z walki nigdzie

Gotowe.

I jeszcze jedno jestem na poczatkowej lokalizacji na poziomie 21 bo zadania nie skoncyzlam gdyz mobkow danych jest tak malo, ze szok... To specjalnie jest, czy liczba 50 nie jest czasem zbyt wygórowana?