[ArcheAge EU] gildia Gondor PvP/PvE

logo.png


Jesteśmy gildią z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w grach MMORPG. Grywamy lub grywaliśmy w takie gry jak World of Warcraft, World of Tanks i Guidl Wars 2. Odkąd pojawił się ArcheAge z uwagą śledzimy rozwój gry i postanowiliśmy spróbować swoich sił w tej innowacyjnej grze. W tej chwili nabieramy doświadczenia na serwerze RU, jednak naszym docelowym serwerem będzie EU. Chcemy zbudować silną i szybko rozwijającą się gildię PvP/PvE.


Kogo szukamy?

- graczy pełnoletnich

- graczy nastawionych na "Mass PvP" (dostosowanie "skilli" do tego typu bitew)

- graczy, którzy potrafią i lubią grać zespołowo

- graczy szlachetnych i honorowych, którzy cenią kodeks rycerski


Co oferujemy?

- własną stronę i forum gildiagondor.pl

- własny komunikator TeamSpeak 3

- miłą atmosferę


Gramy po stronie Nuian i Elfów.

Zapraszam do składania podań: REKRUTACJA


Serwer: Eanna

Chętnie dołącze z tym że mumble odpada gdyż po załączeniu go wywala mi restart pc'eta więc zostaje vt.

Hej, mam kilka rozwiązań tego problemu. Napisz do mnie na gg: 1597549

Beta ArcheAge rusza prawdopodobnie już od czerwca, w tej chwili zebraliśmy już ponad 30 graczy czekających na europejskie serwery AA i ciągle nas przybywa. Zapraszamy.

Chetnie dolacze jak tylko bede mial keya :)

Ja tez moglbym dolaczyc, ale narazie wlasnie nie ma keyow, a znajac moje szczescie pewnie ja sie nie zalapie xD

Są dwa sposoby żeby dostać się do bety, jeden darmowy, rejestrując się TUTAJ i liczyć na odrobinę szczęścia, drugi wykupując sobie dostęp TUTAJ. Ja prawdopodobnie wykupię, ale dopiero jeśli się nie dostanę za free.

A da się jakoś zagrać na rosyjskim serwerze?

Na RU mozna grac , ale tylko po Rosyjsku , nie dziala juz Angielski patch . Co do dostania sie , trzeba czekac na giveway key od Triona , do Alphy raczej zaproszen nie beda wysylac. Trzeba czekac do BETY

Na betę EU oczekuje już u nas ok. 40 graczy. Zapraszamy.

Ja też chętnie z wami zagram ;) Nie mogę się doczekać.

ja tez dołączę jak uda mi się dostać do bety a jak nie to jak oficjalna już ruszy...z kupowanie się zastanowię bo jednak gra jest f2p wiec nie chciałbym lądować w kasę tylko po to by dostać się do bety

Takżę z chęcią dołączę ;)

Chętnie dołączę jeżeli nie przeszkadza Wam mój wiek (15 czerwiec 17 lat).

chętnie dołączę do waszej grupy tylko mam małe pytanie kiedy będzie premiera europejskiej wersji ??

Również jestem zainteresowany dołączeniem do Gildii

Na ten moment jedyne informacje jakie mam to, że w czerwcu ma ruszyć closed beta weekendowa. Klucze można wykupić, ale będą też losowo rozdawane. Po zakończeniu closed bety ma nastąpić wipe wszystkich serwerów za wyjątkiem serwera Alpha, który ma zostać do testowania nadchodzących patch'y. W tej chwili kilku z nas już gra na serwerze Alpha (dostęp można wykupić), gramy również na serwerze RU. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem, zapraszam do składania podań na naszej stronie lub kontakt na gg/mumble. My również nie możemy się doczekać startu.

czyli wychodzi na to , ze gra wystartuje conajmniej za Poltora do 3 miesiecy....

O ile nie pozniej:D , ja poczekam na oficjalny start nie chce mi sie grac 2 raz czy 3 od poczatku by pozniej zrobili wipe:d

Zapraszamy na naszego streama z Alphy EU: http://www.twitch.tv/chaospl