Szukasz ludzi do gry?[CZYTAJ]

Witam, zakładam ten temat jako odpowiedz na coraz częściej powstające tematy o szukaniu kompana do gry.Jak wiadomo, solo gra w tera jest nudna i tylko zniechęca do gry, co prawda na niższych poziomach tego się nie odczuwa ale im bliżej end game'u tym bardziej jest to czuć. Są osoby które już kiedyś grały w tere i osiągnęły cap lvl, ale z różnych powodów zaczynają od nowa i szukają kompana do gry.Być może tylko zmieniają serwer, kto wie powodów jest wiele z tego tytułu może powstawać bardzo wiele tematów które się powtarzają.

Powstają również tematy na jakim serwerze opłaca się grać.
A więc, temat ten posłuży do zgłaszania siebie jako chętnej osoby do gry na konkretnym serwerze.

Aby w miarę to usprawnić podam szablon który dla ułatwienia pomoże zidentyfikować kompana dla nas samych.

Piszcie pomogę :)

A skoro już powstała taka inicjatywa to z chęcią wrócę do TERY. Co prawda muszę ponownie ściągnąć tę kobyłę, ale mam nadzieję jeszcze dzisiaj zrobić postać.

Tera: Eu

Serwer: Ishara
Klasa: Slayer 60lvl

Nick: Robakk

Chociaż nie ukrywam, że pograłbym jakimś supportem i w zasadzie obojętne na którym serwerze - w poprzednim wątku pojawiło się hasło Fraya więc prawdopodobnie tutaj zagoszczę.

EDIT:

Zrobiłem nową postać na Fraya

Tera: Eu

Serwer: Fraya
Klasa: Cleric (narazie 18 lvl)

Nick: Robak

Tera: EU

Serwer: Fraya/Killian
Klasa: Archer/ Warrior 60
Nicka: Enkii
Jestem po godzinie 18 w tygodniu.

Tera: Eu

Serwer: Fraya
Klasa: jeszcze nie wiem
Data:
prawie zawsze

Jakaś gildia będzie, TeamSpeak czy coś?

Tera: EU

Serwer: Fraya
Klasa: Berserker
Nick: Lysu

Co do TS'a proponuję ten mmorpgowy (178.217.187.112:8474) H: mmorpg
na roomie Tery zawsze pusto.

nie lepiej zacząć grać na jakimś serwie z pvp? :)

Tera: Eu

Serwer: Fraya
Klasa: Slayer

Nick: Tyrgerion

Tera: Eu

Serwer: Killian / Fraya w ostateczności
Klasa: Mam 60 lvle na Killianie (lancer) i na Frayi (lancer i zerk). Ale zawsze jestem chętny pograć od nowa z jakąś grupką :) jak coś to: Kebes (obecnie killian)
Data: różnie, głównie wieczorami

Tera: Aktualnie US ale mogę ściągnąć EU

Serwer: Obojętnie
Klasa: Berserker lub Archer (będę dopiero wbijał poziomy więc od zera)
Data: Różnie, dużo zależy od tego czy będzie z kim grać

kto zaczyna do 00;30 jakoś na killianie grać? :D to piszcie na gg mi

Tera: I Eu i Na. Nigdzie nie będę miał lagów, zapewniam.

Serwer: Obojętne, wolałbym Pve jednakże.
Klasa: Zagram kim będzie trzeba.
Data: Pon-Pt od 14 do 23/24. Sobota odpada i w niedziele od 18.

Tera: EU

Serwer: Killian / Fraya (byleby była ekipa)
Klasa: Prawdopodobnie archer
Data: Różnie, głównie wieczory

proponowałbym, żeby już wybrać jakiś serwer i zebrać się na tsie, bo niewiadomo gdzie mamy expić, reszta nowych dochodzących po prostu dołączałaby do serwa na którym my gramy

Gramy na Fraya, wczoraj wieczorem siedziały trzy osoby na ts3(178.217.187.112:8474 H: mmorpg).

Gramy na Fraya, wczoraj wieczorem siedziały trzy osoby na ts3(178.217.187.112:8474 H: mmorpg).

nie lepiej na pvp? poza tym wiecej glosow na killin jest

Przecież nie powiedziałem, że wszyscy mają grać na Fraya, jeżeli chcecie to grajcie na PvP, powiedziałem tylko, że my od wczoraj już gramy na tym PvE, w ankiecie na PvE głosowało 6 osób a ogólnie grało wczoraj 3 bo jedna osoba była tylko na chwilę, a jeżeli na PvP głosowało 11 osób to super jeżeli w tylu będziecie grali.

Tera: EU

Serwer: Veritas
Klasa: Sorcerer 27 lvl.
Data: To zależy od zmiany w pracy, w tym tygodniu trzaskam nocki to popołudniami mogę pograć.

Za 2h mogę zacząć grać. Kto chętny cos popykać razem to pisać na gg. Na tsie można pogadać.

Chciałbym się przypomnieć tylko, właśnie zacząłem grać na EU Fraya, IGN: Dragus, jak ktoś chce pozabijać trochę mobów to zapraszam, jak macie już jakąś gildie to chętnie dołączę.

Tera: NA

Serwer: Mount Tyrannas
Klasa: Slayer lvl 16
Data: Głównie popołudniami byśmy się jeszcze ugadali :D

/Mam komunikator i potrzebuje jednej osoby ewentualnie dwie do gry :D

Ja z rzezuchem zamierzamy grać na Killianie, jako tank i heal. Chętnie przyjmiemy jeszcze jedną, dwie osoby :)

Start: Jutro ok. godziny 15