[Coloring] Mangi - Naruto

Cześć wam!!!

Od już ponad roku zajmuje się kolorowaniem scen z mangi. W sumie nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Znalazłem ten dział na forum, więc postanowiłem się pochwalić. Jeśli się komuś to spodoba to się cieszę, a jeśli chcecie być na bierząco to zaglądajcie na mój profil na DeviantArt

http://ziuttmen.deviantart.com/ :)

A oto kilka z moich dotychczasowych prac :)

Po wiele więcej zapraszam na mój profil na DeviantArt :)

Jednym słowem : Epickie !

Pracuj dalej !

woooo kakashi miażdzy dupe

Za*****ste

Good job, nieźle ci to wychodzi.

Nowa pracka świeżutka i jeszcze ciepła ;)

Gdyby tak wyglądała Manga - marzenie :D (Oczywiście czarno-biel także trzyma klimat)

Robisz to wyśmienicie! Jaram się jak głupi :) Bardzo dobrze dobierasz kolory :P

Nowa pracka ;)

Bez nazwy-1.jpg

"Jestem w piekle" Super odcinek no i praca także trzyma poziom! Świetna robota ;)

Stary, szacun dla Ciebie. To chyba pierwszy temat o pracach graficznych, przy których opada mi kopara i prace nie są kradzione, naprawdę genialne, nie przestawaj! :D

Prace są świetne, ale mógłbyś mi powiedzieć, na czym ów 'coloring' polega?

Prace są świetne, ale mógłbyś mi powiedzieć, na czym ów 'coloring' polega?

Oczywiście! Otóż, dajmy na to, że mamy sobie mangę naruto (tytuł nie ma znaczenia, to może być każda inna manga), wychodzi ona w zeszytach w wersji czarno-białej. Ludzie tacy jak ja wybierają sobie jakiś dowolny obrazek z tego "komiksu" i tworzą na jego podstawie coś co się nazywa "lineart" (jeśli wpiszesz w google to zobaczysz jak to wygląda) a następnie wypełniają go kolorami, dodają różne efekty, tworzą tła... W taki oto sposób powstaje to co widzisz powyżej.

Właśnie ciekawiło mnie to, czy nakładasz kolory na gotowy lineart, czy tworzysz sam, własny lineart na podstawie mangi. Wszystko wyjaśnione. Dzięki :)

Mangaka płakał jak to oglądał. Płakał ze szczęścia.

Okej, nowa pracka. Prawdopodobnie ostatnia przez pewien okres czasu, bo kończy mi się wolne i trzeba będzie poświęcić czas na naukę do matury.

madara 656xx.jpg

http://ziuttmen.deviantart.com/art/Kakashi-vs-Obito-630913505

Ostatnia praca po prostu miażdży. Twórca mangi powinien nawiązać z Tobą współpracę i stworzyć specjalne wydanie serii w kolorze (chociaż podejrzewam, że takie kolorowanie zajmuje mnóstwo czasu). Ja bym kupiła, chociaż wielką miłośniczką "Naruto" nie jestem.

Czy potrafiłbyś stworzyć podobny art z innej mangi?

Naruto 629 - ...It's not working...

Jest szansa na zobaczenie coloringu jakiejś sceny z Konan (ta co się w origami bawi)? Byłbym w siódmym niebie.

Pytanko :P

Ile ci zajęło czasu aby dojść do takiej perfekcji? Sam chciałbym zacząć sobie coś bazgrać... Ale nie wiem czy nawet będę tak dobrze rysował jak ty @ZIUTmen w 50% po paru latach.