Ludzie do Town of Salem

Cześć szukam ludzi do wspólnej gry Town of Salem (przeglądarkowa gra w mafie) pisać kontakt do siebie w temacie gramy jutro o około 18

Ja się zgłaszam :)

Niestety sewei 2 osoby to mało ;P

Ja mogę :)

3 osoby jeszcze 12 i można grać :)

Chętny

4 osoby jeszcze 11 ;s

Jak juz wiesz nie musi byc pelna 15 aby grac :) lepiej miec 4 graczy niz 0 xD

Jak napiszecie mi czy darmowa czy płatna to bym mógł zagrac ale nie wiem o co w niej chodzi xD

gram juz od paru dni bardzo fajna gierka: ) chetnie z wami zagram

Jak napiszecie mi czy darmowa czy płatna to bym mógł zagrac ale nie wiem o co w niej chodzi xD

Jest to darmowa gra przegladarkowa, na podstawie gry: Mafia, w ktora dzieci sie bawily na podworku czy w domu xD 0 komputerów, przyjmujesz role i musisz wygrac, jest mafia, miasto i poboczni gracze :)

http://www.blankmediagames.com/TownOfSalem/

Link do gry :)

Aby nie pisać nowego tematu, napisze tutaj (post pod postem, aby sie ukazał na nowo).

Poszukuje ludzi do gry, do luźnych paru gierek pare razy w tygodniu, z kims zawsze fajneij sie gra niz samej :)

Nie wymagam tsa, wiek tez bez roznicy, aby tylko troche soba grajaca byla swiadoma swojej roli xD

Aby nie pisać nowego tematu, napisze tutaj (post pod postem, aby sie ukazał na nowo).Poszukuje ludzi do gry, do luźnych paru gierek pare razy w tygodniu, z kims zawsze fajneij sie gra niz samej Nie wymagam tsa, wiek tez bez roznicy, aby tylko troche soba grajaca byla swiadoma swojej roli xD

W przeglądarkową wersje mogę chętnie zagrać, pisz na pw/gg.

Gra ktoś? gg 9934323

a

Ja chetnie zagram :P

Właśnie zacząłem, mam za sobą jedną, przegraną grę, gra wydaje się jak najbardziej w porządku, jednakże czy znalazłaby się, jakaś dobra duszyczka, która pomogłaby mi ogarnąć, no nie wiem, "zasady" gry, myślę że to dobre słowo. =P

Nick: MistakeLord

Jak ktos chetny do gry dodawac : Azuuki

Serio.. robia tematy zglasza sie kilku ludzi chetnych do grania i jeszcze nikt nie napisal nic :x Skoro jestescie leniami to przynajmniej powinniscie podac swoje nazwy w grze to bym ja was pododawal

Ja z checia pogram. Z reszta.. gdyby byli wszyscy polacy.. lepiej by się blefowało :D
Login: Mimi1910