C9 - Charakterystyka klas + pomoc

Cześć!

Powoli dobiega koniec sezonu u mnie w pracy i zamierzam popykać w jakąś gierkę.

Zawsze bawiło mnie PvE i wybrałem C9 (dobrze zrobiłem?)

Mam kilka pytań odnośnie gry.

1. Czy nadal grają w Nią ludzie?

2. Robiąc postać, chciałbym być potrzebny w grupie. Czy istnieje tutaj podział na tzw: "świętą trójce"? Jeżeli tak to jaką klasą zagrać? W gre wchodzą tylko wojownik, lub łucznik. Czy tank jest odpowiednią opcją? Czy bez tanka również da rade zrobić misje? Jeżeli tak to może jakiś dobry DPS? Ogólnie chciałbym, aby zawsze znalazło się miejsce dla mnie w party.

3. Wybrałem server EU. Czy istnieje jakaś dobra gildia, która pomoże mi wdrożyć się w temat gry?

To takie podstawowe pytania. Jeżeli znajdzie się gildia to tam będę Was bardziej męczył;)

Pozdrawiam Was serdecznie.

PS dla moderatora: Jeżeli jest już taki temat (chodzi mi o dośc świeży temat. Każdy update nerfi klasy i opisy mogą się nie zgadzać) to proszę o usunięcie mojego. Będzie to znak, że na pewno coś znajdę na forum. Póki co jestem dość zapracowany i nie miałem super czasu na przejżenie. Z góry sorry;)

1.Grają

2,Shaman a potem poczytaj która z podklas najbardziej ci pasuje

3.Outbreak(nie jestem pewny czy tak się pisze)- Mili gracze

C9 skupia sie glownie na Pve czy pvp sory za pytanie w tym poscie ale mnie zaciekawilo i tez z checia bym zagral

Głównie PVP do lvl capa lecisz szybko a potem tylko pvp na zmiane z extrimkami(nie jestem pewny czy tak to się nazywa dawno nie grałem) są to najtrudniejsze instancje. Najlepiej będzie gdy dołączysz do jakieś gildii i oni ci resztę wytłumaczą.

1. Tak, grają.


2. Skoro interesuje Cię klasa huntera to polecam Gunslinger, Ranger lub Scout.


3. Zakon Feniksa (miejsca wolne :) )



Pozdrawiam.



Breakeven (C9)


Na dobrą sprawę możesz grać kim chcesz. Każdy coś robi na instancji, a jako tako nie ma podziału na osoby tankujace i nie. I tak starasz się unikać wszystkiego.

Z klasy fightera ja polecę blademastera

Graja i to dosc sporo osob, nawet na mniejszych levelach ;). Co do gry - to padla tylko jedna poprawna wskazowka a mianowicie taka ze nie ma klas bardziej lub mniej potrzbnych w grupie. Dla przykladu taki guardian - typowy tank? Niekoniecznie gdyz ma dosc duzy dmg, obszarowki, do tego niezle survi, pare szarzy i to nam daje niezlego, uniwersalnego wojownika ;). A odnosnie healera - nie ma tu takiej klasy xd. Zadna klasa nie moze leczyc innych (chyba tylko bladedancer ale to w lekkim stopniu) ;). Generalnie co do pomocy w wyborze klasy - za malo danych mamy od ciebie by cos ci doradzic jednoczesnie nie zniechecajac cie do gry podajac zla klase przez przypadek ;). Z lucznikow masz do wyboru - asasyna (pare skilli dla luku, wiekszosc dla sztyletu), scouta (zwiadowca, pare do luku, pare do sztyletu a wiekszosc do pulapek opartych na madrosci), gunslinger - to bardziej strzelec niz lucznik ale na jedno wychodzi :D. Z wojownikow - blademaster (nosi tarcze ale jej nie uzywa bo trzyma półtoraręczny miecz w obu dloniach), warrior - walczy tarcza i mieczem, do tego ma skille oparte na ogniu i chwytach/rzutach, guardian (opisany wczesniej), oraz berserker - wielki dwureczny miecz, powolny ale duzo hp, niezly pancerz i mocny atak nadrabiaja to (z tym ze tutaj bersi na serio jest wolny, nie jak w niektorych grach gdzie z mieczem dwurecznym postac biega, fika koziolki itd) ;)

Graja i to dosc sporo osob, nawet na mniejszych levelach . Co do gry - to padla tylko jedna poprawna wskazowka a mianowicie taka ze nie ma klas bardziej lub mniej potrzbnych w grupie. Dla przykladu taki guardian - typowy tank? Niekoniecznie gdyz ma dosc duzy dmg, obszarowki, do tego niezle survi, pare szarzy i to nam daje niezlego, uniwersalnego wojownika . A odnosnie healera - nie ma tu takiej klasy xd. Zadna klasa nie moze leczyc innych (chyba tylko bladedancer ale to w lekkim stopniu) . Generalnie co do pomocy w wyborze klasy - za malo danych mamy od ciebie by cos ci doradzic jednoczesnie nie zniechecajac cie do gry podajac zla klase przez przypadek . Z lucznikow masz do wyboru - asasyna (pare skilli dla luku, wiekszosc dla sztyletu), scouta (zwiadowca, pare do luku, pare do sztyletu a wiekszosc do pulapek opartych na madrosci), gunslinger - to bardziej strzelec niz lucznik ale na jedno wychodzi . Z wojownikow - blademaster (nosi tarcze ale jej nie uzywa bo trzyma półtoraręczny miecz w obu dloniach), warrior - walczy tarcza i mieczem, do tego ma skille oparte na ogniu i chwytach/rzutach, guardian (opisany wczesniej), oraz berserker - wielki dwureczny miecz, powolny ale duzo hp, niezly pancerz i mocny atak nadrabiaja to (z tym ze tutaj bersi na serio jest wolny, nie jak w niektorych grach gdzie z mieczem dwurecznym postac biega, fika koziolki itd)

Oczekuje od gry dobrej zabawy. W takich produkcjach najlepiej dobrej, zgranej ekipy, która wytłumaczy mi wszystko i będzie grała razem ze mną. Zawsze grałem DPS'em, bądź takiem. Myślałem nad jakimś dobrym magiem, albo właśnie ktoś od damage. Blademaster podobno bardzo OP i nie wiem czy to dobrze zaczynać taką klasą. Chciałbym troche się wysilić, żeby być dobrym graczem.

Spróbuj zatem Shadow z huntera. Bardzo fajna, ale wymagająca klasa. Moja ulubiona to reapress od shamanki. Walczy kosą i jest świetną.

Dobrze, to teraz kolejne pytanie (ostatnie juz chyba ode mnie) - przeszkadza ci jak twojej klasy jest dosc duzo? ;D Jak tak to polecam scouta, asasina, jak nie przeszkadza to moze bersiego ktorego jedynym minusem jest wolna predkosc, po za tym typowy owner ;D. Ewentualnie shadow z huntera jak kolega wyzej radzi, tez popularny ale troche bardziej wymagajacy niz blademaster ;)

Do dungow/pve i farmienia jaka klasa będzie najlepsza aby nie padać i na lajcie sobie dawać rade Gunslieger Elementalist czy moze jakąś inna polecacie?

Kazda klasa daje rade. Gra jest zbalansowana dosc.

wybralem tego z lukiem i mieczem nwm jaka ta profke teraz na 20 wybierać oraz mam pytanie czy te itemki co dropią to oplaca sie all zbierać te jakies materialy/roslinki etc

Wiem ze po czasie i to sporo ale niech bedzie - jak nie pomoze mrówie to pomoze moze komuś innemu :D. Oplaca sie zainteresowac tutaj craftingiem, z kazdej profki sa dosc duze dochody... choc oczywiscie na poczatku to droga przez meke - nic tylko doplacasz i doplacasz.... A pozniej nagle przychodzi ten moment gdy sie przebijasz i zaczynasz zarabiac okrągłe sumy :P. Wobec tego, tak, oplaca sie zbierac roslinki, kamyczki itd. Po za tym polecam juz za wczasu zbierac srebro, zloto i zen szen bodajze. Pozniej do questa jest potrzebne rowno 100 z kazdego, co kosztuje majatek podczas expienia :D

Cześć!

Powoli dobiega koniec sezonu u mnie w pracy i zamierzam popykać w jakąś gierkę.

Zawsze bawiło mnie PvE i wybrałem C9 (dobrze zrobiłem?)

Mam kilka pytań odnośnie gry.

1. Czy nadal grają w Nią ludzie?

2. Robiąc postać, chciałbym być potrzebny w grupie. Czy istnieje tutaj podział na tzw: "świętą trójce"? Jeżeli tak to jaką klasą zagrać? W gre wchodzą tylko wojownik, lub łucznik. Czy tank jest odpowiednią opcją? Czy bez tanka również da rade zrobić misje? Jeżeli tak to może jakiś dobry DPS? Ogólnie chciałbym, aby zawsze znalazło się miejsce dla mnie w party.

3. Wybrałem server EU. Czy istnieje jakaś dobra gildia, która pomoże mi wdrożyć się w temat gry?

To takie podstawowe pytania. Jeżeli znajdzie się gildia to tam będę Was bardziej męczył;)

Pozdrawiam Was serdecznie.

PS dla moderatora: Jeżeli jest już taki temat (chodzi mi o dośc świeży temat. Każdy update nerfi klasy i opisy mogą się nie zgadzać) to proszę o usunięcie mojego. Będzie to znak, że na pewno coś znajdę na forum. Póki co jestem dość zapracowany i nie miałem super czasu na przejżenie. Z góry sorry;)