[GW2] Next Rebel

2GvGDb4_zps7wpqsqbg.png
Tryb: WvWvW
Serwer: GANDARA
Nasza oferta: Na pewno czasami zastanawiasz się czy nie marnujesz czasu przy tej grze. My staramy się tak zorganizować zabawę przez współzawodnictwo, że te myśli odejdą precz. Szanujemy czas każdego, więc efektywnie wykorzystamy ten, który razem spędzimy do budowania imperium, a nie "czekania na wszystkich". Oferujemy podejście, które postawi przed tobą wyzwania, chwaląc Cię, kiedy to tylko możliwe, ale też bez ogródek wytykając błędy. Jeżeli jesteś osobą dojrzałą, to trafisz właśnie do takiego środowiska, gdzie wszelkie konflikty ludzie potrafią załatwić miedzy sobą, bez latania do "przełożonych". Na pewno chciałbyś być rozpoznawanym graczem pvp, więc zacznij razem z nami budować swoją markę, bo ponad wszystko szukamy ludzi, którzy mają ambicje.
Adres: nextrebel.pl
VoIP: 512 slotów, TS3
Cele: Jeżeli chciałbyś razem z nami poznawać wvwvw stawiając sobie coraz to trudniejsze wyzwania, to zapraszamy.
Rekrutacja: Otwarta, poprzez stronę, kontakt w grze, rozmowę na ts3.
Kontakt: Marych.6097, Lord Fastred.5712, Sakulos.7963, palencio 1670

Gdzie?
Gra: GW2
Serwer: GANDARA
Tryb: WvWvW + SPVP

O nas!
Next Please powinieneś skojarzyć z PvP. Jesteśmy grupą ludzi dla, których rywalizacja jest formą hobby, a obraliśmy MMO ze względu na to, że to właśnie ten gatunek gier wystawia na najcięższe próby organizację wewnątrz grupy, jej strukturę, zgranie i nastawienie. Mamy dystans do siebie, nie mamy d*py wyżej jak sramy ale nie będziemy ukrywać radości gdy na coś zapracujemy. Nie odpuszczamy chociażby sprawa była już stracona tak jak na tym filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=hSHmu3Afs7w
Gdy gramy o najwyższą stawkę, używamy zaawansowanych programów graficznych do stworzenia wizualizacji pola walki:
makietagrouppvp_zpsfb36d82c.jpg
Przyświeca nam powiedzenie, które sprawdza się chyba na prawie każdej dziedzinie życia w której można odnieść sukces:
http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/105424
Nie lubimy dram i ludzi z natury szukających konfliktów, chociaż i u nas przy odpowiedniej koniunkcji gwiazd mogą wybuchnąć jakieś nieporozumienia, ale to mogę szczerze zapewnić, że każdy załatwi to miedzy sobą po dorosłemu, a jak nie to gildia się rozpadnie. W archeage przetrwaliśmy kilka drama queen i idziemy dalej.
Ekipe mamy mocną, 99% pvpholików może kilku krypto pve, którzy się z tym ukrywają. Wszystko nie jest perfekcyjne ale chcemy sięgnąć po osoby, które pomogą rozwinąć skrzydła. W AA przybyło nam wielu świetnych ludzi i jak znajdziemy w GW2 chociaż jednego gracza pvp to nie będę żałował ja ani gildia tej wycieczki.
Next Please teraz jako gildia uczy się chodzić, przed aa raczkowaliśmy także każdego kto chce stworzyć z nami zgrany skład ozłocimy.
Struktura wewnątrz gildii to wspólnota, razem zarządzamy, razem się podporządkowujemy, w AA mieliśmy np. skarbnika,(...) , mentora do inst dla świeżaków, każdy jakoś pomagał i pchał machinę wojenną do przodu. Podzieliliśmy obowiązki i tak to śmiga i działa.

Osiągnięcia:
Next Please powstało w tym roku i żyje, a nasz skład urodził się co najmniej 18 lat temu.
W ARCHEAGE graliśmy na serwerze Dahuta (M>X Conflict)
*Zdobyliśmy zamek z sojusznikami
First Blood Alliance: DSD, KOS, VELOCITY, AGAMEK, IRON, NEXT PLEASE, EMPHERIUM & PUBLIC ENEM
FB_zps8f4a7b0a.jpg
*walczyliśmy z najlepszymi gildiami pvp
Royal Legion, INC(VoTF), Circle of Nine, Second Law, War Legend (...)
*doświadczenie zdobyte na głębokiej wodzie zabieramy dalej
Tyle, reszta na naszej stronie czy w internetach.


Moje filmy/screeny z prowadzenia pvp na małą i masową skalę w innej gildii.
vs Team Curse
Starcie naszego zespołu ze sponsorowanym przez Curse składu. Fajna jest końcówka, jak nie grał w GW2 to wytłumaczę, że zrobiliśmy zagrywkę taktyczno tzw "Lord Rush" czyli zabiliśmy bossa w zamku przeciwnika aby dostać 150 pkt.
http://pl.twitch.tv/sakulos2/c/1759182

W czasie gdy prowadziłem sekcje spvp, przyświecało nam motto "porażka nawozem sukcesu" i to działało. Nigdy nie graliśmy jako no-life, ale udało się pokonać każdy zespół w tej gierce. Mam tez multum screenów jako pamiątki, ale nie będę zasypywał forum.
Jeden taki dowód wrzucę:
gw049sas_zps2eadb371.jpg

Mój nick : Carebear Sss
Ze wszystkimi osobami na screenie grałem w jednym zespole, odnosząc sukcesy.
Każdy często kładł mnie w 1 vs 1, ale czegoś im brakowało.
Jaki z tego morał?
Widać, że zanim zmienili strony, byli mocni jako jednostki, ale nie stanowili siły jako zespół. Pozwól mi, że i Ciebie wykorzystamy aby zbudować siłę pvp w GW2 i w przyszłych tytułach, :D

Tutaj przeprowadzenie scrolla na nieoficjalnie polskim serwerze pvp Dawnbreaker w TESO pod moim dowództwem:
Screenshot_20140603_220712_zpsba2ef7d6.j

Oczywiście to zawsze każde osiągnięcie było osiągnięte dzięki pracy zespołowej i teraz mamy nadzieję znaleźć nowych ludzi, którzy chcą pisać historię. :D


Co oferujemy:
* Są u nas osoby które chętnie pomogą ludziom z dobrym nastawieniem (ang. mind set), dobrze reagujacym na krytykę i wyciągającym wnioski wycisnąć z siebie absolutne maksimum, które zawsze było blokowane przez zawistne świnie, które wmawiały Ci, że nie możesz czegoś zrobić bo masz za mało RAMu.
* Oferujemy bycie przy narodzinach i pierwszych krokach przyszłej potęgi. Jak pisałem w AA raczkowaliśmy teraz w GW2 będą te pierwsze kroczki.
* Nie osiądziemy razem na laurach gdy wygramy i nie odpuścimy gdy przegramy.
* Serwer Teamspeak 3 z licencją non profit 512 slotów,
* Stronę www, forum i fajne emotki jak Kappa:
kappa.png


Czego wymagamy:
*Zaangażowania, zaufania, lojalności, determinacji.
*Dobrego ogarnięcia, bądź chęci do doskonalenia umiejętności,
*Dojrzałości.
*Chęci stworzenia czegoś wspólnie i odwagi.

Nasze Cele:
GW2 część z nas zna, część poznaje i trochę pomagamy ale nie mówimy nowym w GW2 wszystkiego bo grę fajnie "odkrywa" się samemu i tego nikomu kto startuje dopiero przygodę z gildłarsami nie zabierzemy.
Dla tych co już mają zaparkowane postacie czekające na odkurzenie, mogę tylko napisać, że szanujemy czas jaki wszyscy poświęcamy dlatego każdy stara się dać 110% by chciało się znowu przyjść na to pvp. :)
GW2 ma już metę, ma już buildy i planujemy najpierw poznać przeciwnika wchodząc w jego skórę, potem zaczniemy coś kombinować. Nie będziemy wywarzać też drzwi, które ktoś już raz otworzył, bo szkoda i darmo.


Jeżeli zauważyłeś gdzieś w tym poście coś co każe Ci dać się porwać i zaufać żółtodziobom to zapraszam:
http://nextrebel.pl


Zastrzegam sobie prawo do edytowania tego posta jak wyczytam jakieś babole, lub jakaś dobra dusza zwróci mi uwagę. :)

gw2rekrutacja_zpsd1zxoxbc.png

UPDATE REKRUTACJI 19 KWIETNIA 2015

Tak wygląda mniej więcej na dzień dzisiejszy rekrutacja w GW2, jak ktoś się zastanawia nad zmianą serwera lub nie ma już z kim ciupać, a pvp/wvwvw jest tym co go trzyma przy grze to zapraszam do nas. :)

Ciągle rekrutujemy, klasa nie ma dla mnie osobiście większego znaczenia bo grupa jest elastyczna i możemy się rolami pozmieniać.
Jeżeli ktoś koniecznie chce grać engim lub rangerem to może wbić z jakimś pomysłem na zagospodarowanie tej klasy to dostanie swoje 5 minut.
Niech to nie przestraszy ortodyksyjnych wvwvw'cow, nadal trzymamy się planu - uczymy się mety.

Osobiście uważam, że z każdego kto ma dobry mindset da się zrobić wyjadacza. :)
giphy.gif

Dlatego wystarczy nam, że Ci zależy na lepszej grze i nie przeszkadza Ci krytyka z dobrymi intencjami. :D

Dalej szukamy miłośników pvp. :)

W coraz grubszej grupie biegamy, także śpiesz się bo może miejsca zabraknąć. :D

Przypominam, że serwer to Gandara, a tryb na którym się skupiamy to wvwvw.

Tutaj nasze ostatnie wejścia w przeciwnika:

nextplease%20bomba_zpsxeuoovpj.gif


Zapraszam każdego śmiałka. :D

Tutaj unofficial anthem (nieoficjalny hymn) gildiowy "di di dali domba dzika dzika bomba", taka dziką bombę będziemy w przeciwnika wbijać.



Panowie w czarnym - Meele train
Panie - Necrosy i Elki i Mesmerki (pani w różowym)
Gość po środku - prowadzący cheesy.gif

No i pozycja obowiązkowa dla miłośników dueli na pvp. kappa.png
franklinsakulos_zpsyewerqai.jpg

Zapraszamy wszystkich chętnych, aktualnie mówiąc szczerze mamy ludzi w widełkach 10-15 osób na eventach. Chcemy dobić do 20, część osób koksi postacie, część będzie przenosić, także ekipa się wzmocni za niedługo i zacznie się fala sukcesów.
Ostatnia szansa, żeby być w ekipie, która na to ciężko zapracuje, potem już tylko będzie można nam kibicować. :D

Pozdrawiam.
Sakulos

Gildia aktualnie liczy jakieś 35 osób w GW2.

Będziemy brać udział w turnieju spvp, dla gildii na poziomie poniżej top 3 ESL:
http://battlefy.com/denied-gw2/tournament-of-the-gods-cup-3/54f243d67f53df48006b9ba3/teams
2k golda na łepa do wygrania. :D

Oraz w tą niedzielę odbędzie się pierwsze mecze nieoficjalnej ligi GvG 8 vs 8 organizowanej przez gildie wvwvw.
Nie udało się chyba organizatorom zebrać 16 zespołów no ale my będziemy reprezentować Polskę. B|
http://gvgleague.shivtr.com/pages/Fixtures

Co do wvwvw, to zostało zawieszone na 2 tygodnie do dnia kobiet włącznie.
Po turnieju zdecydujemy w jakim kierunku będziemy gildię rozwijać ale raczej będzie to stała reprezentacja pod gvg.
Ostatnim elementem gildii są przyjaciele grający bez spiny, którzy z nami nie pograją niczego poważnego ale są by nam kibicować. <3




Rekrutacja nadal otwarta. Skupiamy się cały czas na sPvP oraz WvWvW (tymczasowo zawieszone na czas przygotowań do turnieju sPvP) :)

Strona: www.nextplease.pl

Kontakt: Marych.6097, Sakulos.7963 ew. PW :)

Za tydzień ruszamy z GvG, a tu rozgrzeweczka. :D
YOUTUBE

Jeżeli ktoś zastanawia się co takiego wyróżnia GW2 na tle innych tytułów pod względem pvp, to zapraszam do obejrzenia filmów jakie będę zamieszczał w tym temacie.

Dwa filmy na początek:

"Bombić te ciała!"

"Dance Dance Dance~"

mod_ico.png
Dołączyłam do istniejącego już tematu ~ NS

Graliśmy już pierwsze GvG, wynik 3:2. :D

Zapraszamy ambitnych graczy!

Widać, że zgrana ekipa i ogarniacie temat :D

a jak to może być odpowiedni dział skoro to nie pasuje tutaj i jest podwójnym tematem

Temat miał być na filmy z gildiowego grania wvwvw w gw2 i nie rozumiem przenosin do działu gildii, a tym bardziej mergu tematów...

Nie widzę, żeby ktoś wrzucając filmy z grania pvp w gildii X w grze Y został potraktowany w ten niezrozumiały sposób.

obstawiam że mod przeniósł przez nazwę tematu

Temat był nazwany gildiowe granie wvwvw :S

z tego co pamiętam jak go przenieśli do gildii był nazwany prawie identycznie jak ten topik

Co tam u was gracze GW2? B)

Oczekują wszyscy na dodatek, dlatego cisza. :o