Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (PS4)

Szukam osób chętnych do gry w w/w tytuł ;) Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o info tu lub pw.

Nie ma znaczenia PS4/PS3/PC. Ważniejsze żebyś napisał, na którym serwerze grasz. :P

Ja się dostosuję, dopiero zaczynam więc dla mnie to bez znaczącej różnicy. Po prostu szukam kogoś do wspólnej gry.

Ja chętnie z tobą zagram , chcesz grać od nowa czy masz już jakąś postać ?

Co do serwera sporo polaków jest na moogle ale jesłi znasz angielski to każdy serwer jest dobry bo ludzie są wspaniali :).

Jak co dam ci skype i sie zgadamy .

Właśnie nie mam jeszcze postaći, dziś dopiero zaczynam :P aczkolwiek już sprecyzowałem wybór co do klasy etc. troche czytałem na ten temat, mam nadzieje że mi to pomoże ;) w takim razie może być moogle. możesz zapodac skypem na pw albo podam Ci adres to TS3 i się zgadamy :)

super podaj tsa wtedy na pw :)

Ja równiesz poszukuje graczy do wspólnej gry, przyłączenia się do kompani lub założenia własnej , obecnie jestem w kompani Oath- Anglojezyczna, Gram na PS4 serwer Cerberus. Nick PS4 Swarug.

Swarug - ja też gram na Cerberusie, jak chcesz to mnie dodaj to będziemy mogli kiedyś popykać razem. Nick postaci w grze: Alan Nightwalker

Szukam osób chętnych do gry w w/w tytuł ;) Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o info tu lub pw.