W co gracie?

Lubie takie gry jak tribal wars 2 albo Smite?

Ja gram na razie w to, a na inne gry mało czasu, ale chętnie przeczytam w co gracie.

CS GO :) CoD 4 :) Lineage 2 :)

WoT, Stronghold na PC, Islanderz, i kilka mało znanych.

COD 4, wczoraj zakupiony BFBC2 na PC, Cabal Online i katuje PSX'a oraz PS4 ;p

CS'GO, Robocraft, czasami LoL/Dota2 i niedługo HoTS (mam nadzieje).

Seria Diablo, The Elder Scrolls.

Planetside 2, Wildstar

WoW,Wildstar,Smite/hots i czasami WH40k soulstorm

@wondero

FiRqzS2.png

Wywiązuje się dyskusja, więc ostrzeżeń nie będzie, ale ostatnio masa archeologów na forum :v

@Yamiji ważne że coś się dzieje na forum ;)

Wiedźmin (w końcu kupiłem krew i wino), Overwatch, oraz wczoraj kupiłem jeszcze battlefronta za 66zł.

Moderator dostaje karnego ku...raka odemnie za offtop, pan nizej rowniez

Ja gram w gry

GAME_BANNER_TheDivision-1.jpg

A ja ostatnio gram glownie w Paladins - gierka podobna do overwatcha ale i diametralnie różna. Podobna bo to tez shooter sieciowy... a różna w każdym innym aspekcie - tworcy sluchaja graczy (dobre pomysly czy sugestie graczy wprowadzaja najczesciej w nastepnym patchu - nawet jesli przez to musza przebudowac systemy gry to to robia!), postac wybrana przed meczem zostaje do konca meczu, w druzynie nie moze byc nawet 2 razy ta sama postac (ktos kto gral w overwatcha ten wie ze swego czasu byl (nwm jak teraz) wysyp smug i 5x smuga w teamie to nic specjalnego)... No i najwazniejsza roznica - karty. W Overwatchu miales pewnosc ze dana postac umie to i to, wiec gra byla przewidywalna. A tutaj dzieki systemowi kart (ala hearthstone - tutaj wlasny, DOBRY deck jest dosc znaczaca przewaga) nawet jak bedziesz gral np Ying (iluzjonistka/mesmerka z gw2) a przeciwnik tez ma Ying to np ty masz karty tak dobrane by tworzyc i niszczyc iluzje co zadaje dmg, a przeciwnik moze miec tak ze iluzje tworza apteczki leczace sojusznikow. Albo tak dopakowac swoje lusterko (bron ala railgun) by po 1 strzale wrog byl trupem - dostaje spowolnienie 70% + zadajesz wiekszy dmg. Itd itp. Karty maja dodatkowo wlasne stopnie rzadkosci - podstawowe, rzadkie, epickie i legendarne. A tu kolejny bajer - jesli ktos mysli ze zrobi build z samych legend to go rozczaruje. Masz 5 slotow na karty (trzeba zapelnic... narazie, choc moze sie zmienic jak gracze beda tego chcieli) i 12 punktow. Kazdy stopien rzadkosci karty kosztuje odpowiednio 1,2,3,4 pkt.

No i najwazniejsze - malutkie porownanie, macie tutaj patch notes od overwatcha i paladins :

http://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20745235963

http://forums.paladins.com/showthread.php?8436-Closed-Beta-27-Patch-Notes-His-Royal-Majesty&p=46475#post46475

Co sie rzuca w oczy? Po pierwsze - nowa postac w paladins. Podczas gdy narazie o overwatchu wiadomo tylko tyle ze maja kiedys tam jakas tam postac dodac :P

Po drugie - nie boja sie zmian. I to jest dobre - dzieki temu gra sie tak szybko nie znudzi bo po patchu masz zmienione np punkty respawnu na mapie, czy nawet calkowite zmiany postaci (skye - dawniej PPM strzelalo beltami z trucizna ale zuzywalo podstawowa amunicje, teraz strzela tylko 3 beltami i ma 10 sec cd bodajze ale nie zuzywa ani grama ammo - smieszna zmiana? Raczej tragiczna - o ile dawniej ta postac po prostu trzymala ppm tak dlugo az nie nastackowala trutki tak teraz MUSI trafic tymi 3 beltami. Albo caly dmg idzie do piachu :P )

Po trzecie - widac ze sie staraja chlopaki i dziewczyny (jesli maja w zespole jakies). Czemu to wazne? Ktos kojarzy patche do np D3 od blizzarda? No wlasnie, tak myslalem. A tu jednak nie zostaniemy na lodzie z patchami. Co najwyzej powkurzamy sie ze nam build znerfili do 0... ale po paru grach wymyslimy nowy :D.

I to nie mialo miec na celu oczernienie overwatcha - bo to tez swietna gra. Po prostu chcialem pokazac rzeczy ktore mi sie podobaja w Paladins i dla ktorych porzucilem Overwatcha ktory tez jest swietna gra... jednak customizacja postaci (system kart) mnie kupil w 101%, a overwatch tylko 100% :)

A troche tego jest ale głównie w WoW'a. A tak to czasem przysiade na pare partyjek w Black Ops 2. Pofarmie levele w Diablo 3. Troche TESO z małą nutką Wildstara ;D Czasem jak mam kupe wolnego czasu to wbijam do mojego nowego nabytku o nazwie Stellaris. Lubie sie także raczyć takim cudem jak stary Baldur's Gate. Zadko ale czasem daje sie namowic na pare meczy w HotS. A tak to zazwyczaj jak nie mam w co grac to szukam na Steam'ie krotkiej zaczepki. No ale głownie to WoW ^^ :D

A ja już od 4 lat się bujam między EVE, Warframe oraz LoLem.


Klasyki. Chrono trigger i W3