Powrót

witam mam zamiar wrócić do Cabala.
Pytanko:
-jak stoi tam populacja na jakim serwerze jest najwiecej ludzi i na jakim najwięcej polaków?

-czy ktoś jest chętny powrócić równiez ze mną do gry?

Populacja jest okej, nie ma pustek. Najwięcej zdaje się gra na Mercurym. Ja gram na jupku jak byś chciał dołączyć 59 level posiadam w tej chwili.

Ja z chęcią bym zagrał z kimś. Dużego doświadczenia nie mam w tej grze ale kiedys jakiś tam 60 wbiłem. Jeśli chcesz to odezwij sie na pw :P

wgl to czy są wersje tej gry bo ja mam tylko jeden serwer TITAN

Jest wersja NA (zdecydowanie większa populacja) i wersja EU

to na której lepiej grać ?

na eu :P nie ma lagow i zawsze mozesz selnac chara albo golda na allegro :D

EU lepszy pod względem np właśnie sellu chara czy alz na allegro. Ponadto na NA nie zrobisz combo przy niektórych klasach postaci. Jeżeli to cię też interesuje to jest sporo polskich gildii, nie ma problemu z dołączeniem, ogłaszają się na chacie również, ktoś powie że na NA również, ale bądź co bądź polecam EU.

postanowiłem zagrać na serwerze Mercury jeżeli chce ktoś dołączyć piszcie swoje nicki

Szkoda, to ja odpadam.

tak szybko się lvle bije ze to szok.... poświęciłbyś może z niecałe 2 dni i byś miał

Nie chce zakładać nowego tematu. Chcę pograć w Cabala ale czy to questówka czy grindówka?

Nie chce zakładać nowego tematu. Chcę pograć w Cabala ale czy to questówka czy grindówka?

Grindówka.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Do 100-110 lv jest to questówka pózniej zaczyna się grind aż do maksymalnego poziomu.

Tez zaczynam na Merkurym, jezeli ktos chce to zapraszam pod GG: 1652429

Jak szybko wbija się levele?

Tak mniej więcej ile czasu zajmie wbicie do 100 levela?

Sorki dawno nie zaglądałem, wiem że mógł bym zacząć na mercurym, ale na jupku mam już itemki i znajomych więc dlatego nie chce mi się przechodzić. 100 level to jest chwila moment dla kogoś kto potrafi grać i ogarnia gierę. Jak ci się chce grać i masz choć małe pojęcie o grze to 100 dobijesz w tydzień. W jeden dzień lekko na questach masz ten 40 lub trochę dobijania poziomu i masz 50 level.

Jest już 2015 i zbliża się Cabal 2, a co za tym idzie. Czy warto jest wrócić do Cabala?

To pytanie musisz sobie zadać samemu, ja jako stary gracz, nie przywiążę się do Cabala 2 ponieważ miałem okazję pograć na KR serwerze i ta część do mnie nie przemawia, lecz będę pykał od czasu do czasu, poza tym i tak bd grał w Cabala 1. Więc jak wyjdzie musisz sprawdzić i ocenić sytuację w obu produkcjach, wtedy sam sobie na to pytanie odpowiesz.

A gdzie teraz bardziej opłaca się grać ? EU czy US?