Propozycja zestawów komputerowych

Po pierwsze ceny teraz są wyższe.

Po drugie po co tobie płyta jak niebędziesz miał procka?

Po pierwsze ceny teraz są wyższe.Po drugie po co tobie płyta jak niebędziesz miał procka?

Z prostej przyczyny - kupuję sobie kompa na części bo nie mam kasy na calaka na raz - tylko na 2-3 miesiące sobie rozkładam zakup. Uprzedzając Toje pytanie - tak, lepiej byłoby w takim razie sobie dozbierać i kupić wszystko razem, ale nie trzyma mnie się kasiora i wydaje dużo na komiksy i seriale SF w BluRay. A tak to jak z bieganiem czy karnetem na siłownie - jak już kupisz buty drogie albo karnet to żal nie skorzystać ;)

Tak że tak

A że ceny wyższe to fakt, ale biorąc pod uwagę przedział cenowy płyty i obudowy to nawet jak dolar stanieje o 20gr w przyszłości to dużej róznicy nie zrobi.

A i nie wiadomo jak z tymi kursami

Czemu widzę tu tylko karty graficzne od radka (Pomijając GTX970) ?

Też nie bardzo to rozumiem. GF w grach mniej znanych, jak BF, czy AC spisuje się zazwyczaj lepiej(PS2, Total War) - a przynajmniej tak czytałem. Tak samo promowany jest 4440, a nie 4460, który jest w tej samej cenie.

Nie wnikam w marketing autora. ^_^

Ceny się zmieniają?

CIĘŻKO WAM TO ZROZUMIEĆ?

JEST TO PROPOZYCJA ZESTAWÓW, jeśli macie z tym problem wymieniacie na nvidie i po problemie.

P.S. W lutym zestawów nie będzie... zresztą tak jak "obiecywałem".

Jaki sprzet polecacie do gier zeby mozna bylo spokojnie grac w nowsze gry za cene do 2,5k pln

To znowu ja. Chciałbym zapytać czy obecnie na marzec coś się zmienia (poza ceną która jest prawie 10% wyższa) w zestawach do 3,6-4k się zmieni czy raczej pozostaniemy przy tej samej konfiguracji?

No i drugie pytanie. Czy ten zasilacz z zestawu za 3.8k do komputerów bez oc podoła? Zwłaszcza jakbym dołożył kartę dźwiękową, więcej ramu i kartę sieciową? Czy szukać czegoś lepszego. Albo może Wy,drodzy userzy jesteście w stanie coś polecić?

1. Co im po tych pamieciach?

2. Jak juz brac lepsze pamieci to HCH9 a nie to coś…

3. Niech zgadne raz sie sparzyleś i masz problem do firmy?

W kwesti płyt pod SLI/CFX nie ma sensu o tym myślec lepiej miec jedna dobra karte.

4. Gdzie tu masz gigabyte?

5. Jasne ze brakuje… mozna by dodac mase innych.

A ostatnia kwestia to zestawy na styczen mamy kwiecien (niebawem maj), od tego czasu crny znaczaco sie zmienily wiec i zestaey ulegly zmianie. Najnowsze propozycje dostepne tutaj - http://forum.itpc.net.pl/topic/26182-propozycja-zestaw%C3%B3w-komputerowych-dla-graczy-kwiecie%C5%84-2015/

1. Co im po tych pamieciach?2. Jak juz brac lepsze pamieci to HCH9 a nie to coś…3. Niech zgadne raz sie sparzyleś i masz problem do firmy?W kwesti płyt pod SLI/CFX nie ma sensu o tym myślec lepiej miec jedna dobra karte.4. Gdzie tu masz gigabyte?5. Jasne ze brakuje… mozna by dodac mase innych.A ostatnia kwestia to zestawy na styczen mamy kwiecien (niebawem maj), od tego czasu crny znaczaco sie zmienily wiec i zestaey ulegly zmianie. Najnowsze propozycje dostepne tutaj - http://forum.itpc.net.pl/topic/26182-propozycja-zestaw%C3%B3w-komputerowych-dla-graczy-kwiecie%C5%84-2015/

1 znacznie poprawiają wydajność nawet w zestawach nie podkręcalnych potrafią zejść nawet do CL6 ( u mnie lecą na 6-8-6-24 )

2 produkty G.Skill to są najlepsze na dzień dzisiejszy pamięci , dla wyjaśnienia Tridenty są na kościach samsunga HYK0 a HCH9 są dopiero w ramach 2600+

3 jest to wiedza nabyta podczas konfigurowania większej ilości zestawów mojej i osób o wiedzy nieporównywalnej z naszą (nawet jeśli by ją zsumować)

4 Jest to ostrzeżenie ogólne dla Kolegów forumowiczów

5 jeden spokojnie wystarczy z opcjami

W kwesti SLI/CF to była tylko wytyczna dla osób które by się jednak decydowały na przyszłość gdy cena bliźniaczej karty spadnie dość radykalnie

a wymiana całej platformy nie jest opcją by podnieść wydajność posiadanej jednostki .

Z uszanowaniem Natalleos

Nastapila aktualizacja, zas sam temat bedzie ogolny (bez comiesiecznych aktualizacji).Bede mial checi i chwile bede aktualizowal :)

Pragnę zaznaczyć iż jest to propozycja zestawów nie żadna wyrocznia!

Natomiast same zestawy zostaly troche pociete na jakosci przez liczne skargi ze mozna wydajniej, oczywiscie mozna dac gorszy zasilacz i bude… lecz to sa elementy ktore wytrzymaja najwiecej warto wiec dolozyc grosza.

Dzięki, że układasz ciągle te zestawy :) Znalazłem mały błąd - w tym zestawie:

Zestaw komputerowy: 2400złPłyta: Asrock H81M HDSProcesor: Intel Core i5-4460Pamięć: GeilKarta: MSI R9 270Dysk: Seagate Barracuda 1TBZasilacz: SilentiumPC Vero L1 500WObudowa: SPC Brutus S20Suma: 2359,02


podałeś, że obudowa to Brutus, a na morelach w zestawie jest SilverStone SST-PS11B-Q (i to w sumie obudowa wpływa na różnicę w cenie).

@down:

chodziło mi w zasadzie o różnicę w cenie między zestawem za 2400 zł a tym za 2200 zł (różnią się one właśnie tą obudową).

Dzięki wielkie!

Zrobiłem błąd w linku, różnica w cenie to wpływ zmiany cen ogólnych (gdy robiłem zestaw była taka jak w nazwie).

Witam mam zamiar zakupić komputer taki do 2500 PLN i chodzi mi o to by ten komputer był zdolny do udźwignięcia dobry gier takich jak np: wiesiek 3 czy assasin unity oraz nowych tytuły które wyjdą za parę miesięcy np: black desert...

dobra to mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi i podam też przykład jaki znalazłem http://allegro.pl/komputer-amd-fx-8320e-8x4-0ghz-8gb-r9-280-3gb-i5442003137.html proszę ocenić i podzielić się z swoim doświadczeniem co do sprzętu...

Czekam na odpowiedź i dziękuje z góry...

Witam mam zamiar zakupić komputer taki do 2500 PLN i chodzi mi o to by ten komputer był zdolny do udźwignięcia dobry gier takich jak np: wiesiek 3 czy assasin unity oraz nowych tytuły które wyjdą za parę miesięcy np: black desert...dobra to mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi i podam też przykład jaki znalazłem http://allegro.pl/komputer-amd-fx-8320e-8x4-0ghz-8gb-r9-280-3gb-i5442003137.html proszę ocenić i podzielić się z swoim doświadczeniem co do sprzętu...Czekam na odpowiedź i dziękuje z góry...

NIE KUPUJ NIGDY ZESTAWÓW Z ALLEGRO, NIGDY.

Zalóż osobny temat, tutaj nie zaśmiecaj dla Xardunka.

NIE KUPUJ NIGDY ZESTAWÓW Z ALLEGRO, NIGDY.Zalóż osobny temat, tutaj nie zaśmiecaj dla Xardunka.

Dlaczego!? Proszę o wyjaśnienie...

Dlaczego!? Proszę o wyjaśnienie...

O tym radzę poczytać na internecie, za dużo pisania skoro tyle było o tym wałkowane. Od razu Ci napiszę, że na 'czymś' takim nie pograsz za długo i odpali Ci GTA V w 5 FPS'ach.

O tym radzę poczytać na internecie, za dużo pisania skoro tyle było o tym wałkowane. Od razu Ci napiszę, że na 'czymś' takim nie pograsz za długo i odpali Ci GTA V w 5 FPS'ach.

napisałem w PM do niego dlaczego nie :) tak na marginesie złożyłem identyczny zestaw ale przez morele i wyszło mi 100zł taniej :)

.

Jest ktos zainteresowany aktualizacja tematu?

Ja był bym tylko daj coś pod 2011v3 też