Cos do postrzelania w potworki

Szukam Dobrego Fpsa lub Tpsa z róznej masci potworami(tyko nie zombie).

Ograne:
-Avp
-Bioshocki
- Feary
- Doomy
-Quake'i
- Wolfensteiny
- Areny 51
- Dead Space'y
- Dark Sector
- Rage
- Red Faction
- Resident Evil.

Serious Sam i Painkiller to serie, więc możesz spróbować.

Shadow Warrior.

Orion: Prelude? Gra gdzie strzelasz do Dinozaurów, jakiś wysokich lotów to ona nie jest ale kosztuje niecałe 1 euro, więc myślę, że warto się zaopatrzyć, mimo wszystko potrafi nawet wciągnąć i można spokojnie znaleźć ludzi do wspólnej gry(aczkolwiek nie ma co liczyć na jakieś wielkie tłumy)

Z mmo polecam warframe

Fallouciki :D

Od siebie polecam Turok'a świetna gra, choć krótka :)

Bulletstorm! Na 100% będziesz zadowolony. Genialna gra od People Can Fly, twórców Painkiller'a. Polecam :)

Również polecam Warframe

Może, Gears of War (PC) lub klasyczny Max Payne 1 i 2?

Polecam Killing Floor, świetny FPS z dość dużą bazą modów i liczbą graczy. Jak się zdecydujesz to daj znać, weteran udzieli Ci kilku lekcji :)

Szukam Dobrego Fpsa lub Tpsa z róznej masci potworami(tyko nie zombie).

UP Autor nie chce zombiaków

Interesują mnie singlowki. Warframe mi sie znudzilo na 15lvelu konta. Killing Floor gdzies tam mam. Kiedys kupilem w biedronce i ise wala, choc tam sie chyba strzela w zombiaki. Painkiller i Serius Sam to takie bardziej Aracade'owki bez fabuly. Buletstorm skonczony. Gearsy ograne na xklocku. Gdzie ty masz potwory w Max Paynie ? :D. Na 3 Falloucie zjadlem 2 tygodnie. Szkoda, ze Nowe Vegas tak mnie nie wkrecilo ;/. No i byl jeszcze swietny HellGate London. Gimby nieznajo ;D

UP Autor nie chce zombiaków

To nie są zombie tylko mutanty :P Od siebie również mogę polecić Killing Floor i Bulletstorm.

Jeszcze seria Lost Planet, Prey, Metro 2033 i Last Light, seria Borderlands, Singularity (osobiście nie grałem, ale słyszałem), może Warhammer 40,000: Space Marine Ci się spodoba, Clive Barker's Jericho

Skoro masz Xkloca to zagraj sobie w:

Shadows of the Damned, Destiny (ale niestety nie jest aż tak dobre, jak się zapowiadało, może z DLC będzie lepsze), The Darkness 1 i 2

Okay, jak na razie więcej mi do głowy nie przychodzi. Jeśli coś mi się przypomni, to dopiszę :)

Polecam Crysis, S.T.A.L.K.E.R., jak masz xboxa to Halo, a także przede wszystkim Half-Life i Mass Effect (najlepsze gry ever).

Myślę, że warto poczekać na EVOLVE.

Polecam serie Borderlands (lvle, wciągająca fabuła, misje, eq itp).

No i byl jeszcze swietny HellGate London. Gimby nieznajo ;D

Jak sie spodobal to polecam hellgate global ^^. Tym bardziej jak u nas wersja hellgate tokyo nie wyszla, wiec bedziesz mial jeszcze wiecej nowosci w stosunku do wersji london :D.

Duzo skilli nowych doszlo, stare sa w zmienionych miejscach w drzewku itd. Np cabalist jakis moze sie w demona zamieniac, a engi ma lepsze drony :D.

I nie zrazac sie odnosnie strony ze tam sa stare wpisy, oni wgle strone maja zwalona i nie uaktualniana, w grze co jakis czas dodaja eventy (obecnie jest event na 2x exp i na leveling - co 5 poziomow jakis tam item dostajesz z IS z czego jest pare wartosciowych - na 55 lvl dostajesz skill initiator ktory pozwala ci stworzyc drugi build na tej postaci miedzy ktorym mozesz sie przelaczac w stacjach. Wiec nie trzeba bedzie calego drzewka resetowac by zmienic taktyke :D. Tylko nwm do kiedy trwa wiec jak cie to interesuje to polecalbym sie pospieszyc ;).

Odnosnie graczy - jest wiecej osob niz bylo np pol roku temu. Bo byla ta "afera" z steam greenlight itd przez co duzo fanow hellgate london sie dopiero co dowiedzialo o grze, tym nie mniej dalej jest to niszowa gra wiec tlumow nie ma co sie spodziewac ;).

Co tu duzo mowic - generalnie grasz jak w single player, po za tym ze w stacjach spotykasz graczy i mozesz np pohandlowac (jest AH) czy przejsc sie z kims na wspolne polowanie na potwory (cos jak multi w hg:london) ;)

Ps - wiem ze miala byc single player ale moze cie to zainteresuje jak nie grales jeszcze w to bo sam lubilem od zawsze serie hellgate :D. A po za tym - tutaj az tak sie nie czuje tego ze to mmo ;)

Widzę że wolisz single ale może spodoba ci się firefall