[WILDSTAR] Powrót lub rozpoczęcie od nowa

Witam, jak może niektórzy ostatnio na forum zauważyli, piszę w różnych tematach że rozpoczynam grę itp. Szukam, próbuje, wracam do starych gier itd...

Szukając cały czas w głowie siedział Wildstar. Obadałem dodatek do WoW'a, niby fajnie ale to już nie to.

Natomiast WS bardzo przypadł mi do gustu, walka jest bardzo dynamiczna, duży content na end-game, kilka eventów, bardzo ciężkie insty na veteran mode, tryb przygód dla zrelaksowania się, ciekawe pvp i świetny świat gdzie często podziwiałem widoki. Można zostać podeptanym przez stado "antylop" czy powalonym przez lawinę. Nic wielkiego ale dodaje smaczku grze.

Podczas lvlowania czy gry na end-game można odskoczyć w bok i powykonywać misje ze swojej ścieżki czyli np. naukowca, odkrywcy czy nie wiem jak odmienić setlera. Za wykonywanie są fajne ciuszki i dodatki do mountów.

Po osiągnięciu max lvl dostajemy pasek z punktami które zbieramy za questy, daily questy, dungeony itp. Czyli za wszystko co daje expa, po osiągnięciu limitu dostajemy więcej kasy za wszystko i zbieramy na subkę w grze :)

To co mnie odepchnęło od gry to mała ilość Polaków jaka była po dwóch miesiącach dlatego teraz chcę zebrać ekipę, jak nie wyjdzie to będę grał w gildii anglojęzycznej.

Teraz, sam mam espera pod heal na 50 lvl, mogę zacząć grę od end-game lub zrobić nową postać i grać z kimś wspólnie od początku. Wszystko mogę na bieżąco wyjaśniać co i jak.

Na serwerze Jabbit (PvE) istnieje mała polska gildia po stronie exile. Jeżeli byliby chętni aby grać po stronie dominion to możemy to rozważyć :) subka już zakupiona więc ja zaczynam grę.

Odzywać się na forum, na priv i w temacie lub w grze, nick: Kid Bloofire

Co do wymierania gry to podobno ludzie z dnia na dzień w jakimś stopniu wracają, tutaj link do kolejnego updatu który już za bodajże 2 tyg.:

http://www.wildstar-online.com/en/news/2014-12-16-a-look-at-our-first-major-update-of-2015/

A tutaj plany na 2015 rok:

http://www.wildstar-online.com/en/news/2015-01-15-wildstars-big-plans-for-2015/

Dodam jeszcze że gra wymaga robienia kluczy do raidów, zarówno raidy jak i sam klucz trzymają poziom.

Pierwszy dungeon z randomami zrobiłem tylko 1 raz, podejść było 8 lub więcej dlatego zależy mi na zgranej ekipie :P

Czekam w grze :)

Kid Bloofire

Jednak zagram.

Jak wrócę po pracy do domu to zacznę ściągać gierkę. Oby ludzie zaczęli grać w tą gierkę..., bo plany na 2015 mają naprawdę fajne.

Minimalne wymagania sprzętowe WildStar PC

  • Procesor: AMD Phenom™ X3 2.3 GHz lub lepszy

Karta grafiki: Radeon HD 3850 lub lepszy

RAM: 4 GB

Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca

System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 64-bit

Rekomendowane wymagania sprzętowe WildStar PC

  1. Procesor: AMD Phenom II X4 3GHz lub lepszy

Karta grafiki: ATI® Radeon HD 5830 lub lepszy

RAM: 8 GB

Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca

System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 64-bit

Tak podaję aby nie trzeba było szukać, niestety na moim dziadku nie pójdzie :)

Jeśli chcesz grać po stronie Dominion odezwij się. nick: Sokoren

raidowałem, wygearowany, także mogę pomóc( nawet nową postać mogę zrobić ^^ ) - mogę też zrobić nową postać po stronie exile, jeśli bardzo ci zależy na tej gildii, która jest po stronie exile.

Co do tego patcha "nibya za 2 tygodnie " nie wnosi on nic co przyciagnie "starych" grczy ktorzy zrezygnowali z WS ... instancja ktora z zalozenia ma byc turotialme przed dungami ... , shiphand misje ktorych nikt nie gra . Jedyne co to zmiana datascape z 40 na 20 na plus. Ale i tak 90 % tych co odeszlo czeka na patch ktory zmieni drop z rajdow . Obecny jest zalosny zeby itemy crafcone sa lepsze od rajdowych ... Rewamp itemow mial wyjsc w listopadzie pozniej przeniesli na styczen .... i jak dalej widac moze doczekamy sie go w maju ... Tu masz glowny powod dlaczego tyle ludiz odeszlo ... Po co meczyc sie z bosami na rajdach skoro item ktory wydropi nadaje sie do smieci .... Ludzie z gildi wpychali sobie itemy bo nikt ich nie chcial ... A carbine wie o tym od pazdziernika i ciagle obiecuja patche ktore to naprawia .... Pol roku mija nic ...

Jeśli chcesz grać po stronie Dominion odezwij się. nick: Sokorenraidowałem, wygearowany, także mogę pomóc( nawet nową postać mogę zrobić ^^ ) - mogę też zrobić nową postać po stronie exile, jeśli bardzo ci zależy na tej gildii, która jest po stronie exile.

Czyli po drugiej stronie też grają polacy:) Najbardziej zależy mi na tym żeby mieć z kim grać, a nie ze zacznę bulić kasę a w czerwcu ogłoszą ze od września zostaną zamknięte serwery.

Na pewno nie ogłoszą tego w tym roku, to nie jest niszowy mmorpg z chin który zaraz zamkną. Zbyt dużo pieniędzy gra pochłonęła żeby od razu spisywać ją na straty, będą próbowali ratować ją na wszelki możliwy sposób.

Ludzie podobno wracają a ma być jeszcze lepiej ale, jak będzie to się okaże. Nie mniej jednak chcę zebrać grupę i grać bo gra jest dla mnie mega.

Czekam na poprawę dropu z raidu i faktycznie, strasznie to dziwne że nie poprawili tego od razu tylko tak długo z tym zwlekają...

Nick w grze Kid Bloofire; strona exile, za pół godziny się loguję :P

Wpisujcie Nicki i stronę po której gracie.

Shaxu Heres Dominion serwer pvp, dopiero zaczynam. Moge stworzyc postać gdziekolwiek :P Gram ze 4 dni i zywej duszy nie spotkalem :(

Polecam ci zagrać na PVE, bo PVP poczujesz tylko na daily, gdy bijąc moba wejdzie ci stalker na plecy :P a na PVE więcej ludzi. Chętnie zagrałbym, jednak na moim stalkerze mam wszystkie repy i elder gemy(czyli AP/amp point) wymaksowane i trochę od nowa grać to mi sie nie chce, ale pomagać wam bym chciał jakbyście byli po stronie dominion na PVE.

Jak coś to ing: Sokoren Prime

ok to zaczynam na pve. Jaka klasa zagrac zeby byla uzyteczna? bo rozumiem ze stalkerow najwiecej.. :P

Każda klasa jest użyteczna i przy tak małej ilości graczy, dla każdego znajdzie się miejsce( pomijając fakt, że każda klasa może pełnić 2 role).

wysłałem invita do friends

My gramy na PvE po stronie exile, fajnie by było jakbyśmy sie wszyscy zgadali na jedna stronę. Exile ma taki plus że jest tam już mała polska gildia.

nick: Kid Bloofire

Mogę zrobić nową postać.

Odnośnie polskich gildii za dużo przerobiłem ich i w wildstarze nie ma ona sensu, oczywiście nic nie mam do nich, ale wszystkie stopniowo upadały i tyle nie liczne zasmakowały początkowych raidów.

jezeli ktos chce to mam jeszcze 2 klucze na 7 dni trialowe

Również mam 1 klucz

Kid_Bloofire_150126_135258.jpg

A to taki mały pokaz grafiki i podbicie tematu :P

Zapraszam Na stronę Dominion gdyż po stronie Exile gra mało rodaków.

Chyba że znalazło by się więcej chętnych na stronę exile :)

Na Exile posiadam 50 lvl Esper a po stronie Dominion stworzyłem warriora.

Odzywać się i rozkręcamy polską społeczność w WS! :)

Powiedzcie mi, czy przy zakupieniu podstawki ma się od razu te 30 dni, czy trzeba opłacić pierwszy miesiąc i wtedy się dostaje te dodatkowe 30 dni?

ma sie od razu 30 dni

mozna prosic o kluczyk na 7 dni ?