[TESO] Gildia OUTLAWS Rekrutuje!

Gildia OUTLAWS zaprasza wszystkich graczy grający po stronie Daggerfall Covenant do wstąpienia w jej szeregi.




Reklama%20OUTLAWS%20B2P_najmniejszy%20ro


Witam mam pare pytan w sprawie gry TESO po pierwsze jak zakupie teraz gre to mam tylko miesiąc abonamentu i braknie mi pare dni do 17marca by grac bez płacenia abonamentu? Jest w grze tak zwany item shop który daje dużą przewage ( tzw. P2W) ??

Cześć. Tak jeśli kupisz grę przed 17 lutym to braknie Ci abonamentu na kilka dni. Item shop ma zostać dodany do gry 17 marca gdy gra zmieni model na B2P. Teraz można go zobaczyć jedynie na PTS. W Item shopie nie będzie sprzedawane nic co w jakikolwiek pozwoliłoby uzyskać przewagę nad graczami nie korzystającymi ze sklepu. Będą sprzedawane tylko kostiumy, pety, mounty czy poty które i tak są gorsze od tych które można wycraftować w grze.

I premium konto:) 13 dolarów?

Veteran Dragonstar Arena


Film przedstawia wszystkie areny, zawiera kilka wskazówek oraz porad dla każdej areny. Mamy nadzieje, że ten film nieco pomoże graczom progresującym na veteran arenie.


http://youtu.be/baGm9YU7RrA

Outlaws%20Spotlight%2050%20procent.png

Bez żadnych wątpliwości najlepsza gildia po stronie Daggerfall Covenant! Gorąco POLECAM :)

Urodziny%20OUTLAWS_mniejszy.png

Z okazji pierwszej rocznicy działalności gildii OUTLAWS w The Elder Scroll Online, krótkie podsumowanie tego co udało nam się dokonać przez ten rok.
Zaczęliśmy działalność równocześnie z oficjalnym startem Elder Scrolls Online (04.04.2015). Rozwijaliśmy się i rośliśmy w siłę razem z grą.
Ciągle trwamy na posterunku i nie zamierzamy z niego schodzić. Jeżeli przez ten rok zdarzały się momenty, w których się cofaliśmy, to tylko po to,
żeby wziąć rozpęd! Na ten moment nasza gildia liczy sobie około 150 aktywnych członków i ciągle się rozrasta. Niemalże każdego dnia rekrutujemy nowych graczy.
Jesteśmy najstarszą, największą i najsilniejszą polską gildią działającą po stronie Daggerfall Covenant. Aktywnie zaznaczamy swoją obecność we wszystkich aspektach gry,
nasz guild chat jest żywy, a TeamSpeak rzadko bywa pusty.
W ciągu tych dwunastu miesięcy wspólnego grania nasza gildia obrosła w wielu doświadczonych weteranów. Większość członków naszej gildii bez problemu pokonuje
wszystkie weterańskie instancje i ma na swoim koncie wszystkie achievementy możliwe do zdobycia w weterańskich dungach.
Regularnie, w każdym tygodniu trialujemy w ściśle gildiowym gronie. Pokonaliśmy wszystkie trialowe bossy w AA i HRC i zajmujemy dość wysokie
miejsca na leaderboardzie.Zaczynam progres na ostatnim najtrudniejszym trialu SO.
Szybko sprogresowalismy również Veteran Dragonstar Arenę. Jeszcze długo przed patchem 1.06 okupowaliśmy dość wysokie miejsce na leaderboardzie.
W tej chwili kilka grup z naszej gildii bez problemów pokonuje wszystkie poziomy Veteran Areny.
Niemal codziennie toczymy wytrwałe walki na polach Cyrodiil. Bronimy naszej ziemi, zdobywamy zamki, wytrwale i bezlitośnie zabijamy naszych przeciwników.
W czasie zaciętych walk wywalczyliśmy dla wielu naszych członków tytuł Emperora. Na ten moment mamy w gildii osiem aktywnie grających osób, mogących poszczycić się tym tytułem.
Gidlia OUTLAWS przez ten rok wykształciła również sporo doświadczonych i ambitnych crafterów. Każdy z naszych nowych graczy ma zapewniony dostęp do wszystkich możliwych
w grze craftowanych setów, we wszystkich dostępnych stylach. Ubieramy, dbamy o broń i zapewniamy strawę najwyższej jakości wszystkim potrzebującym gildiowiczom.
Umiemy się też dobrze bawić! Przez ostani rok zorganizowaliśmy kilka ciekawych i śmiesznych eventów, z fajnymi i cennymi nagrodami.
Podsumowując... OUTLAWS obchodzi pierwsze urodziny! Pomimo gorszych i lepszych momentów był to dla nas bardzo udany rok. Pozwolił się nam rozwinąć, urosnąć w siłę
i na dobre zapuścić korzenie w Elder Scrolls Online. Wchodzimy w następny rok z wielką nadzieją, że kolejne dwanaście miesięcy będzie równie owocne :)

Progres gildii OUTLAWS w najtrudniejszym wyzwaniu jakie oferuje nam TESO czyli w Sanctum Ophidia

MANTICORA%2012.04.2015_50%20poc.jpg

STONEBREAKER%2012.04.2015_50%20poc.jpg

OZARA%2012.04.2015_50%20poc.jpg

serpent_50%20poc.jpg

achievement_50%20poc.jpg

Outlaws%2013-07-2015_mniejsze_ramka.png

polecam :) i zapraszam nowych graczy jako że szkole sie w każdym rodzaju craftingu moge zrobić za darmo (robie to dla expa) pancerze bronie tarcze i potionki pisać do @polios3 (nazwa konta) albo tetrinator (postać)

jedynie za enchant będzie płacenie odpowiednio do poziomu enchantu ale nie będzie to dużo 1-2 questy albo i 0,5questa i macie gold na to bo krucho u mnie z runkami nie płacicie jeśli sami je dostarczycie (robie eq 1-14lvl od ręki a na lepsze potrzebuje troche czasu)

Witam.Mam pytanie,wczoraj kupiłem TESO i jestem w tej grze zagubiony trochę,nie jest to mmorpg jak wszystkie z którymi nie miałem problemu.Chciał bym dołączyć do gildi,ale moje pytanie,czy trzeba być bardzo aktywnym graczem ? Pytam się to bo nie jestem w stanie poświęcić pól dnia na granie w jedną grę,chodzi o to że gram tez w parę innych gierek oraz mam życie społeczne i towarzyskie,i nie jestem wstanie poświęcić bardzo dużo czasu grze,piszę to bo w wielu MMORPG w gildiach trzeba siedzieć wręcz 24/7 bo Cie wywalą.Mam nadzieję że nie pokręciłem i napisałem to co chciałem w czytelny sposób. Pozdrawiam

Witam.Mam pytanie,wczoraj kupiłem TESO i jestem w tej grze zagubiony trochę,nie jest to mmorpg jak wszystkie z którymi nie miałem problemu.Chciał bym dołączyć do gildi,ale moje pytanie,czy trzeba być bardzo aktywnym graczem ? Pytam się to bo nie jestem w stanie poświęcić pól dnia na granie w jedną grę,chodzi o to że gram tez w parę innych gierek oraz mam życie społeczne i towarzyskie,i nie jestem wstanie poświęcić bardzo dużo czasu grze,piszę to bo w wielu MMORPG w gildiach trzeba siedzieć wręcz 24/7 bo Cie wywalą.Mam nadzieję że nie pokręciłem i napisałem to co chciałem w czytelny sposób. Pozdrawiam

Witam

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem naszej gildii tam jest szerzej opisane czego oczekujemy od naszych graczy. Ważniejsze jest to jak grasz niż ile grasz. Hharkorowy gracz i nolife to dwa zupełnie inne profile :)

Witam także zakupiłem Teso i oczywiście granie samemu nie za bardzo mi odpowiada :)

Jeśli można zgłoszę się do was w weekend bo aktualnie praca nie pozwala mi na dogodne godziny kontaktu :P

Nowe DLC Imperial City coraz bliżej! Już 31 sierpnia do ESOTU zawita nowy dodatek wnoszący do gry sporo nowości i zamian. Gidlia OUTLAWS już zbadała teren na serwerze testowym i jest gotowa na nowe wyzwania by znów jako jedna z pierwszych gildii pokonać najbardziej wymagających bossów,

z którymi się zmierzymy tym razem w Imperial City.

Poniżej na przedsmak nadchodzących nowości film z dungeona White Gold Tower w wersji veteran, ale żeby za dużo nie spoliwać tylko pierwszy Boss.

https://youtu.be/oqPVKu8EkD0

Dołącz do nas Gildia OUTLAWS przymierze Daggerfall Covenant.

DLC Imperial City już za tydzień!


Imperial City Prison pierwszy Boss.

https://youtu.be/I6u5YAk1ZGE


Dołącz do nas Gildia OUTLAWS przymierze Daggerfall Covenant.

www.outlawseso.guildlaunch.com

DLC Imperial City już zawitało do ESO. Gildia OUTLAWS jak zawsze jako jedna z pierwszych gildii zmaga się z najtrudniejszymi wyzwaniami jakie oferuje nam ESO.

Poniżej link do filmu z dungeona White Gold Tower w wersji veteran, który jedni znienawidzili, a inni pokochali za jego wymagający poziom trudności.
https://www.youtube.com/watch?v=2wujqD6K9kE


Dołącz do nas Gildia OUTLAWS przymierze Daggerfall Covenant.
www.outlawseso.guildlaunch.com

Chciałam tylko dodać, że dostaliśmy naprawdę fajne DLC. W moim odczuciu ESO podąża w dobrym kierunku, end game jest coraz bardziej rozbudowany, a nowe instancje są ładne i ciekawe.

Filmik z White Gold Tower pokazuje jedną z nich. Co prawda na filmiku, jak to zwykle na filmiku, wszystko wydaje się łatwe i proste, ale do końca tak nie jest :) Co prawda w tej chwili ta instancja nie jest już dla nas specjalnym wyzwaniem, ale skłamałabym, gdybym nie powiedziała, że zanim doszliśmy do tego punktu, poświęcilismy naprawdę sporą chwilę, aby opanować wszystkie taktyki. Nieskromnie też dodam, że jako nielicznym udało się nam nawet zdobyć fajny achievement z trzeciego bossa (Planar Inhibitor). Przez całą walkę nie pozwoliliśmy żadnemu stworzeniu przejść przez portale :)


2n7ql2p.jpg


Powiem szczerze, że po dodatku Imperial City bardzo dobrze się bawię i naprawdę mam po co logować się do gry.

Niezdecydowanych co do ESO Polaków serdecznie zapraszam :) Koniecznie na stronę Daggerfall Covenant! Oczywiście do OUTLAWS :P

OUTLAWS nie zwalnia tempa Molag Kena w wersji Hard Mode zaliczona!

https://youtu.be/LkfuZEoXNDk



Dołącz do nas Gildia OUTLAWS przymierze Daggerfall Covenant

www.outlawseso.guildlaunch.com

czy można jakoś przetestować gre zanim dokona się zakupu?