Mała prośba przesłuchania i oceny:)

Z góry zaznaczam, że nie jest to gatunek muzyczny, który każdy lubi :). Po prostu proszę bez hejtu, ale o szczerą opinię:).

Jest to utwór do którego tworzyłem podkład.

Grupa dopiero startuje, więc mamy nadzieję, że będzie się podobać:).

Polajkować można na:

https://www.facebook.com/pages/BAxXx_Official/894216960630984

Widzę, że BAxXx pochodzi od legendy tego forum - Baxa.

Nie wiem co ja tu robię, ale jeśli już jestem to powiem tak. Kolega musi popracować trochę nad wokalem bo trochę nieciekawie to brzmi. :D

Me gusta ^^ Czekam na wiecej. Bd miał muze do auta ^^

edit. wokal podgłośnić lekko, a muzyke lekko ściszyć i bedzie landryna :)

Me gusta ^^ Czekam na wiecej. Bd miał muze do auta ^^edit. wokal podgłośnić lekko, a muzyke lekko ściszyć i bedzie landryna

Mi się właśnie wydaje, że wokal za głośno, ale w sumie wiem gdzie tkwi haczyk, żeby wokal zabrzmiał wyraźniej i głośniej, a i żeby nie sprawiał wrażenie za głośnego.

Niemniej jednak wokal nie jest moją działką, więc chcąc nie chcąc nic tam nie zrobię. Mogę jedynie wskazówki podesłać do studia:).

Nie wiem co ja tu robię, ale jeśli już jestem to powiem tak. Kolega musi popracować trochę nad wokalem bo trochę nieciekawie to brzmi.

Nie widzę zastrzeżeń jeśli chodzi o refren :P "nie zostanę twym wybrańcem" można było zaśpiewać mniej na krtani. Nie ma się co przyczepiać aż tak bardzo do wokalu przy takim typie muzyki. "Zwrotki" nie są śpiewane.

Wokal powinien się pokryć z muzyką, więc powinien być mniej więcej na tym samym poziomie głośności, ale partie mówiono są na fałszu i to nie wyjdzie...

@EDIT:

Nie cierpię tego gatunku, ale refren wpadł mi w ucho.

disco polo z elementai techno dance to najlepszy typ muzyki. Ogolnie hejtowany, a miliony ludzi przy tym sie bawi.

Wg mnie mimo, iż nie przepadam za tego typu muzyką to wszystko ładnie i pięknie ale kolega na wokalu trochę za bardzo "sztywny"! Klepie jakby patrzył na tablice i czytał byle by się nie pomylić. Trochę więcej werwy i energii oraz poczucia muzyki . Bo jeśli chodzi podkład muzyczny to jest na dość wysokim poziomie jeśli chodzi o tego typu muzykę.

@WesolyKmiotek

Elektro też nie lubię, a kiedy jestem w grupie, to przy niej się dobrze bawię. Nie zmienia to faktu, że tego w domu (i gdzie indziej) nie słucham. To że ktoś się przy czymś bawi, nie zawsze musi oznaczać, że to lubi (to przy czym się bawi). Poza tym w grupie człowiek działa inaczej i ciężko jest być ważniakiem, kiedy wokół jest dużo energii.

Nie znam się zbyt dobrze na muzyce. Generalnie spoko to brzmi. Do samej nuty przyczepiać się nie będę, wokal śpiewany brzmi naprawdę dobrze. Jednakże moim zdaniem nie wyszło wam dopasowanie 2 oraz 3 kwestii "mówionej". Przeciągasz słowa żeby dopasować się do nuty, może to być też kwestia wysokości użytego tonu głosu albo samych słów, ciężko mi ocenić jeżeli nie usłyszę innej wersji, może chodzi o wszystkie te aspekty. Reszta jak już mówiłem brzmi dobrze.

To moja opinia życzę powodzenia.

Aż nie wierze,że się wypowiem - w końcu słucham dużo dp :P.

Wdł. mnie nie jest źle, ale - słuchając refrenu odczuwam lekki... niedosyt? Tak jakby był za krótki [1 i 2] w wypadku 3, nie jest, tylko bardziej by się przydało tam zrobić krótszy przerywnik (nawet to by bardziej pasowało do wokalu wtedy).

Ale z 2 strony,to tylko moja opinia, nie mniej jednak - powodzenia ;]!

DISCOPOLO!!! xD

Mi sie podobalo, bylo zabawine xD Nie bylo zle jak na poczatek xD Wiec dam Like xD

A ja jestem super samcem, tańce, pchańce i ruchańce.

Nie wyróżnia się na tle tego typu muzyki, więc muszę przyznać, że jest okej ;)

Nie jestem fanem takiej muzyki, ale wpada w ucho :D

Nie lubię DiscoPolo moim gatunkiem jest Metal \m/ ale obiektywnie rzecz słuchając kładziesz wszystkie sezonowe łikendy i im podobne. Ale łapy precz od grzebania przy poziomach głośności.

W sumie to jest naprawdę dobre. Ale nie np odpycha tekst. Wszystkie DiscoPolo mają takie głupie/zbereźne teksty ?

Z góry zaznaczam, że nie jest to gatunek muzyczny, który każdy lubi :). Po prostu proszę bez hejtu, ale o szczerą opinię:).

Jest to utwór do którego tworzyłem podkład.

Grupa dopiero startuje, więc mamy nadzieję, że będzie się podobać:).

Polajkować można na:

https://www.facebook.com/pages/BAxXx_Official/894216960630984