SURVARIUM S.A.M.O.T.N.I.C.Y. Rekrutacja!

Pamiętam ten pierwszy raz jak silnym ruchem ręki miotałem nożem w drzewo dziwiąc się, że nie mogę trafić. Pamiętam też jak chwile po oddanym strzale w to samo drzewo musiałem wyciągnąć stalowy pocisk z własnej łydki.

Pierwszy otrzymany cios nie jest porażką tylko lekcją...

999067527a673ec9med.png

https://www.youtube.com/watch?v=nsQCgldhI7E - TAKA MAŁA REKLAMA ;)


Zarówno w życiu jak i w grze SURVARIUM mamy do czynienia z ludźmi, a od dawien dawna wiadomo, że ludzie słabi i niezorganizowani łączą się w grupy.
Czasem są to gildie, w których ludzie łącząc siły starają się zaspokoić wspólne cele.
Czasem plemiona, w których na dobre i na złe żyją, rozwijają się i pracują by wszystkim żyło się dobrze.
W grze SURVARIUM mamy do dyspozycji system klanów i to na pierwszy rzut oka było dla mnie zniechęcające.
Definicja słowa KLAN jest prosta... " związek osób wspierających się i mających wspólne interesy " Inni mogą w tym słowie zobaczyć swój ulubiony serial z Maćkiem.

Ja postanowiłem, że w naszym przypadku 'KLAN' jako grupa nie będzie istniał, a sam system da nam od siebie kawałek miejsca na ognisko przy, którym kiedy tylko chcemy można usiąść z gitarą, piwem lub jak kto woli swoją kobietą i oddać się wchłanianiu jedynego właściwego klimatu.



Nasz świat to twardy, męski i co najważniejsze brutalny świat, każdy z nas ma swoje zasady i nie narzuca ich innym.
Całkiem przyjemną i sprawną komunikacje w tym wszystkim umożliwia nam prywatny serwer TeamSpeak3 do którego dostęp mają tylko S.A.M.O.T.N.I.C.Y.
W grze stosujemy system rang dzięki, któremu możemy ocenić kto z nas jaki czas poświęcił grze.
Jedyną rzeczą stawiającą prawdziwego Samotnika nad innym Samotnikiem jest jego silny charakter, więc proszę pohamować łzy gdy pierwszy raz zobaczycie ranking.



Staram się prowadzić w miarę na bieżąco kanał częściowo poświęcony grze - https://www.youtube.com/channel/UCfO-84 ... H3NYBapp_g

A dla leniwych stworzyłem temat, w którym aktualizuje listę filmów o Survarium -viewtopic.php?f=17&t=109&p=1222#p1222



Osoby szukające miejsca przy ognisku mogą składać podania w tym temacie lub pisać bezpośrednio w grze do:

-WagonKurde

-Hashu87Pl
-Szeptun
-22Michel22

-Gwozdo12

-Edzison


Komunikator głosowy TS3 obowiązkowy! Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy.

WagonKurde - Pierwszy Samotnik

Chciałbym sprawdzić grę ale nie mam keya na betę, czy przez akcje zaproś znajomego można grać bez keya? Jeśli tak to wyślij mi zaproszenie na maila. sxsilder@gmail.com

Chciałbym sprawdzić grę ale nie mam keya na betę, czy przez akcje zaproś znajomego można grać bez keya? Jeśli tak to wyślij mi zaproszenie na maila. sxsilder@gmail.com

Nie potrzeba już keya bo jest już open beta. Ale zarejestruj się z tego linku

to otrzymasz 2 tygodnie premium i 100szt złota

Co do tematu to zgłaszam się!

warn_ico.png
Reflink ~ NS

Ja bym chętnie dołączył do klanu mój nick w grze: zenek0328 zaproście bo samemu trochę nudno grać lv. 5 chyba i już jestem w osadnikach skraju.

Przepraszam, ale jeśli moje pytanie będzie zbytnio przeszkadzało(tzw. spam), to proszę usunąć. Jak wygląda system kupna broni w survarium, czasówki jak w większości shooterów online?

Przepraszam, ale jeśli moje pytanie będzie zbytnio przeszkadzało(tzw. spam), to proszę usunąć. Jak wygląda system kupna broni w survarium, czasówki jak w większości shooterów online?

Ekwipunek znajdujesz podczas rozgrywki i jego poziom jest losowy, a kupić w sklepie za walutę, którą też zdobywasz w rozgrywkach możesz zwykłe wersje, które ograniczone są tylko tym, że się psują i potrzebują amunicji.

Na szczęście normalnie grając i mając zaznaczone automatyczne naprawianie i uzupełnianie amunicji wgl nie zauważamy tych rzeczy.

Szybko

Analizując

Miażdżące

Opublikowanie

Trafiam

Na

Innych

Czytelników

Y

Skrót nie powala.

RocketMantastic winien usunąć refa z sygnatury

A co do survivalowek, dlaczego akurat ta?

Survarium to nie survival ,więcej się dowiesz tutaj http://survarium.com/pl/news/tryb-gry-swobodnej

Zrobiłem małą prace konkursową, która przy okazji może zaprezentować wam jak wygląda gra chociaż trochę.

Zapraszam do oceniania i oczywiście milej widziane łapki z kciukiem w górę bo to konkurs.

https://www.youtube.com/watch?v=soMYRVNdJ34

edit.

Taki mały film przedstawiający i zachęcający!

999067527a673ec9med.png

Jako, że do gry weszła nowa aktualizacja 0.28a to zapraszam was serdecznie do wspólnej gry! Klan w dalszym ciągu pomimo trudnych dla gry czasów istnieje i staramy się rozwijać!

Tutaj filmi przedstawiający aktualizacje 0.28a!

https://www.youtube.com/watch?v=NoPXJu84pdw

Małe pytanko: dalej jest to zwykły shooter, czy może już survival?

Dalej zwykły. Też czekam na otwarty świat, ale nie wiadomo czy się doczekamy.

Teraz gra jest już na STEAM i od tych 2 miesięcy tak poszła do przodu, że od razu widać przygotowania do trybu wolnego.

Proszę o PW z adresem TS3. Sciagnalem gre i zaczynam.

Proszę o PW z adresem TS3. Sciagnalem gre i zaczynam.

Sprawa załatwiona i oczywiście zapraszam kolejnych.

Pamiętam ten pierwszy raz jak silnym ruchem ręki miotałem nożem w drzewo dziwiąc się, że nie mogę trafić. Pamiętam też jak chwile po oddanym strzale w to samo drzewo musiałem wyciągnąć stalowy pocisk z własnej łydki.

Pierwszy otrzymany cios nie jest porażką tylko lekcją...

999067527a673ec9med.png

https://www.youtube.com/watch?v=nsQCgldhI7E - TAKA MAŁA REKLAMA ;)


Zarówno w życiu jak i w grze SURVARIUM mamy do czynienia z ludźmi, a od dawien dawna wiadomo, że ludzie słabi i niezorganizowani łączą się w grupy.
Czasem są to gildie, w których ludzie łącząc siły starają się zaspokoić wspólne cele.
Czasem plemiona, w których na dobre i na złe żyją, rozwijają się i pracują by wszystkim żyło się dobrze.
W grze SURVARIUM mamy do dyspozycji system klanów i to na pierwszy rzut oka było dla mnie zniechęcające.
Definicja słowa KLAN jest prosta... " związek osób wspierających się i mających wspólne interesy " Inni mogą w tym słowie zobaczyć swój ulubiony serial z Maćkiem.

Ja postanowiłem, że w naszym przypadku 'KLAN' jako grupa nie będzie istniał, a sam system da nam od siebie kawałek miejsca na ognisko przy, którym kiedy tylko chcemy można usiąść z gitarą, piwem lub jak kto woli swoją kobietą i oddać się wchłanianiu jedynego właściwego klimatu.



Nasz świat to twardy, męski i co najważniejsze brutalny świat, każdy z nas ma swoje zasady i nie narzuca ich innym.
Całkiem przyjemną i sprawną komunikacje w tym wszystkim umożliwia nam prywatny serwer TeamSpeak3 do którego dostęp mają tylko S.A.M.O.T.N.I.C.Y.
W grze stosujemy system rang dzięki, któremu możemy ocenić kto z nas jaki czas poświęcił grze.
Jedyną rzeczą stawiającą prawdziwego Samotnika nad innym Samotnikiem jest jego silny charakter, więc proszę pohamować łzy gdy pierwszy raz zobaczycie ranking.



Staram się prowadzić w miarę na bieżąco kanał częściowo poświęcony grze - https://www.youtube.com/channel/UCfO-84 ... H3NYBapp_g

A dla leniwych stworzyłem temat, w którym aktualizuje listę filmów o Survarium -viewtopic.php?f=17&t=109&p=1222#p1222



Osoby szukające miejsca przy ognisku mogą składać podania w tym temacie lub pisać bezpośrednio w grze do:

-WagonKurde

-Hashu87Pl
-Szeptun
-22Michel22

-Gwozdo12

-Edzison


Komunikator głosowy TS3 obowiązkowy! Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy.

WagonKurde - Pierwszy Samotnik