CS:GO Dyskusja ogólna

W tym poście możecie pisać wszystko o cs'ie np. pochwalić się skinem czy może KOSĄ.

Zapraszam do dyskusji.

Jeśli chodzi o skiny to można dużo zarobić na csgolounge.com nie chodzi mi tylko o obstawianie ale o trejdowanie bo część ludzi na tej stronce to kompletni idioci np ja w csgo zainwestowałem jakieś 150-200zł a teraz mam inventory warte ponad 450zł a to w dużej większości zasługa ludzi z którymi trejdowałem głównie kosy. Mam bayoneta crimson web ft ak wasteland rebela też ft i czekam aż dragon king stanieje bo np taki ft powinien zejść poniżej 4 euro jeśli teraz można wyłapać nawet za 4euro a chroma kosztuje 70 centów. Pamiętajcie że skiny z nowych skrzynek będą taniały dopóki cena skrzynki spadnie poniżej 15-10 centów. Także jeśli macie jakieś skiny z nowej kolekcji to jak najszybciej to sprzedajcie.

Nie polecam grać na 64tick.

I moje pytanie... Jak mamy mapy z warsztatu np jakieś do treningu to moge na niej zmienić tickety na 128? jak to zrobić?

I moje pytanie... Jak mamy mapy z warsztatu np jakieś do treningu to moge na niej zmienić tickety na 128? jak to zrobić?

Tickety? To nie są żadne bileciki tylko tickrate :) Musiałbyś odpalić serwer lokalny z komendą startową "-tickrate 128" i tyle :)

tickrate* wiem pisze skrótowo. Dzięki

na jakimś serwie słyszałem że niby można obstawiać gdzieś skiny i można wygrywać inne skiny

chciałbym zapytać czy to prawda ? na jakiej zasadzie to działa i gdzie można to obstawiać ?

na jakimś serwie słyszałem że niby można obstawiać gdzieś skiny i można wygrywać inne skinychciałbym zapytać czy to prawda ? na jakiej zasadzie to działa i gdzie można to obstawiać ?

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_586615867&feature=iv&src_vid=bOS9DoPM8tQ&v=b56jlm1C-Fs

chciałe mzapytać jeszcze

czy aby obstawiać skiny musza one byś ściągniete z broni czy mogą być aktualnie używane ?

i mam profil na publiczny a wyskakuje że nie można połączyć się ze steam albo profil jest prywatny

Aby obstawić skin musisz go dać botowi w trade, to czy jest założony czy nie - to nie ma znaczenia. Na youtube jest już wiele poradników jak obstawiać na csgolounge.

chciałbym zapytać

w 1.6 było pełno komend do cfg które w jakimś stopniu ułatwiały rozgrywke

czy w CS:GO również są jakieś przydatne komendy ?

Mam pytanko:

Zamierzam z kumplami kupić GOła, no i czytam, że jest dużo hakerów. Jak to jest z nimi naprawdę? Średnio co, który mecz się trafia?

Mi się ostatnio trafiają raz na 20-30 meczy. Tak na oko. Jakoś często ich nie widuje.

chciałbym zapytaćw 1.6 było pełno komend do cfg które w jakimś stopniu ułatwiały rozgrywkeczy w CS:GO również są jakieś przydatne komendy ?

Dołączam się do pytania, bo zamierzam kupić. Jak się okaże, że tam również ( co jest niedorzeczne ) można ingerować w cfg itp. zostaje przy H&G i BFie.

Oczywiście że można. Chociażby ustawienia celownika to wszystko cfg, możesz ustawić go w grze albo wklepać komendy do konsoli, o ile to ogarniasz. Jakby nie patrzeć to każda gra, która posiada konsolę, ma możliwość ingerowania w cfg :P

A co do hakerów: zależy jaka ranga. Od znajomego, który siedzi w DMG/LE słyszałem, że tam jest sporo cziterów, ale i w silverze (w którym siedzę ;d) też się czasami trafią. Niestety, częściej są to jednak smerfy (w silverze zazwyczaj z DMG/LE, a w LE smerfy są z global elite ;d), choć ciężko to rozpoznać na pierwszy rzut oka (no bo łatwiej po prostu wrzucić na czacie 'dirty cheater' - sam taki jestem).

Jednakże, gorszą plagą od cziterów są trolle albo Rosjanie ;)

Dołączam się do pytania, bo zamierzam kupić. Jak się okaże, że tam również ( co jest niedorzeczne ) można ingerować w cfg itp. zostaje przy H&G i BFie.

No kto to widział, żeby w dzisiejszych czasach można było ingerować w ustawienia gry. Faktycznie - niedorzeczne.

No kto to widział, żeby w dzisiejszych czasach można było ingerować w ustawienia gry. Faktycznie - niedorzeczne.

Widzę, że mamy do czynienia ze śmieszkiem który gówno wie a na siłę stara się zabłysnąć w internecie. Oczekuję odpowiedzi na temat, gracze 1.6 będą wiedzieli o co chodzi (no recoil, kierowane full auto itp.) - Czy również mamy na to wpływ w cs:go poprzez ustawienia w configu ?

w 1.6 nie gralem i nie wiem co tam można ustawiać. W GO nic nie ustawisz, jesli chodzi o strzelanie.

w 1.6 nie gralem i nie wiem co tam można ustawiać. W GO nic nie ustawisz, jesli chodzi o strzelanie.

O to mi chodziło, w 1.6 każdy gracz mógł sobie ustawić w jaki sposób ma się zachowywać odrzut broni lub prawie zupełnie go zniwelować.

Tutaj nie ma szans, no chyba że skrypty. Lecz za skrypty możesz dostać overwatch (ban).

Ja mam zaś mały problem z CS'em. Nie mogę handlować z ludźmi przez przeglądarkę internetową, ponieważ za każdym razem, gdy próbuję się zalogować wyskakuje durne powiadomienie, że podobno zalogowałem się z nowego urządzenia i zostaje na mnie nałożona 7-dniowa blokada. I tak za każdym razem. Przez clienta steama normalnie mogę wszystko robić, ale często, by komuś wysłać ofertę jestem zmuszony go dodawać...

O to mi chodziło, w 1.6 każdy gracz mógł sobie ustawić w jaki sposób ma się zachowywać odrzut broni lub prawie zupełnie go zniwelować.

Nie da sie zniwelować odrzutu chyba że masz dwujnóg który rozstawiasz :) jak już to chodzi ci o ruchomość celownika. Chyba że masz na myśli po prostu idealną kontrole fullauto gdzie kule trafiają w mały obszar a nie na całą powierzchnie. Możesz mieć tez marko w myszce bo ktoś kiedyś mnie spytał czy mam myszke a4tech bo mam makro a po prostu normalnie skontrowałem odrzut. Oczywiście to jest zabronione i widać kiedy ktoś ma taki 'niwelator odrzutu'

Co do hakerów to zależy... Jak grasz meczmejkingi to na pewno jest ich najmniej bo dużo typa sie boostuje własnie przez haxy. Jeśli grasz na jakieś swojej serwerowni np FFA lub TP to od razu jest kickowany. Jeszcze są faceit'y gdzie na pewno nie ma ich tyle co na meczmejkingach ale wiadomo że czasem na jakiegoś się trafi.

Ustawić w grze można wiele rzeczy. Zazwyczaj ustawia sie tylko celownik czy z kropką czy bez... ruchomy czy nie itp. W dodatku ustawienie modelu ciała i broni na ekranie. np klasyczny widok z 1.6 lub jakiś własny.