Hej ho! Śląsk - poznam, spotkam się, pogram :)

Witajcie Panowie,

Mam na imię Monika, lat 27.

Nick w różnych grach: Sayomi, Orchidea_Sayomi, Orchidea, Mirabelka.

Obecnie mieszkam w Katowicach.

Od 16 roku życia grałam w przeróżne gry online. Początek z mmorpg wybrałam z Lineage2 a także Ragnarok Online.

Lubię gry strategiczno-taktyczne, także turówki - zwłaszcza te przypominające Final Fantasy.

strategieczno-ekonomiczne gry PC np. Kleopatra, Twierdza, Posejdon, Tycoon (przeróżne) Heroes III.

Puzzle rpg.

Samochodówkom nie odmówię - grywałam w NFSy różne na PS2 - mmo - powolutku zastanawiam się nad The Crew.

Jeśli jednak chodzi o mmorpg to:

najwięcej grałam w L2 (od 3kroniki do Kamaeli - 3 lata gry z przerwami - private i official)

Aion - 3 lata temu grałam po 10h dziennie (private i official - aktualnie na Barusie)

Tera Online (serv Fraya) - od początków powstania, mam zamiar wrócić, ale szukam ekipy)

Vindictus (Eu rozkręcam się dopiero)

Dota2 (uczę się :D lvl 4)

Testowałam wiele tytułów - japońskie i koreańskie servwery ze zmianami proxy.

od 2004 roku często bywam na różnych konwentach Fantasy/Manga&Anime.

Hobbystycznie fotografuję lalki bjd, które kolekcjonuję. Czytam fantastykę i książki podróżnicze.

Dodatkowo bardzo lubię architekturę pałaców i dworów XVII-wiecznych oraz militaria.

Muzycznie i subkulturowo w gotyku (rock też +folk+medivial) + industrial + dark electro + ebm. Chociaż jestem bardzo tolerancyjna i posłucham wszystkiego co melodyjne.

moja muzyka: lastfm.pl/user/Sayomi

Estetyczka, artystyczna dusza, kulturalna - jak mnie ściśnie to zaklnę okropnie :P

znajdziecie mnie na google +

https://plus.google.com/u/0/+OrchideaSayomi/posts

oraz darkplanet

http://www.darkplanet.pl/users/profile/Orchidea_Sayomi

Chętnie poznam bratnią duszę, spotkam się, pogadam, pogram :D

Hej, miło że z nami jesteś. Miłego użytkowania forum!

Dziwnie to wszystko ujęłaś, jakbyś pisała ogłoszenie matrymonialne :P.

każdy odbiera post inaczej ;)

Hej, miło że z nami jesteś. Miłego użytkowania forum!Dziwnie to wszystko ujęłaś, jakbyś pisała ogłoszenie matrymonialne .

Podwójnie dziwne, że większość użytkowników forum jest dwa razy młodsza :P

#topic

Po co się ograniczać do Śląska, kraj taki duży ^^

#edit

Bo w tym kierunku podążam
A mówią, że to faceci są zdesperowani :D

Nic do tego nie mam. Skoro szuka faceta o podobnych zainteresowaniach, powodzenia :P. Razem sobie będą grać, nie ma w tym nic złego.

Czołem następna nieznajoma ;0

Powodzenia. Kobiety i "kobiety" nie maja łatwo na forum.

The Crew nawet polecam, zapraszam do działu recenzji gdzie jest moja pełna opinia, a w Docie zycze powodzenia :q Sam gram raczej tylko rankedy wiec nie zaproponuje wspolnej gry.

@edit

Also lalki bardzo przyjemne hobby, widzac zdjecia zostaje mi powiedziec - wow, gratulacje

Witam w naszym kręgu, mamy ciastka i trolli, którzy je zjadają :P

Co do lalek, to dość ciekawe hobby. Kupujesz je gdzieś w Polsce czy sprowadzasz? Btw. ja takich lalek nie mógłbym mieć w domu, bo mi się za bardzo z azjatyckimi horrorami kojarzą >_<

Witam na forum ;)

Widzę, że w końcu ktoś kto mieszka niedaleko mnie ;) Tak czy siak, jeżeli zdecydujesz się czy to na The Crew czy na jakąś inną gierkę, to ile to mój złomek pociągnie z chęcią pogram z Tobą jako ktoś do pogadania ;)

Witam i ja ^^

Widzę że upodobania do gier mamy podobne więc jakbyś chciała w cosik pograć to się pisze ^^

Swoją drogą jak ktoś to już wcześniej zauważył to co napisałaś wygląda jak ogłoszenie matrymonialne :P

Witam serdecznie :). Ciekawie, ciekawie.

Strasznie podobają mi się twoje lalki.

Czy Ty czasem nie gralas na L2 Berserker pod nickiem Orchidea ? (Czarny Elficki Lucznik)

Witam panią bardzo serdecznie i życzę powodzenia w poszukiwaniach :)

Pozdrawiam,

Szczery Błazen

Hanz

Czy Ty czasem nie gralas na L2 Berserker pod nickiem Orchidea ? (Czarny Elficki Lucznik)

Tak to ja :D dokładnie zgadza się

Witam serdecznie . Ciekawie, ciekawie.Strasznie podobają mi się twoje lalki.

Dzięki wielkie :) staram się wyciągnąć z nich co nieco seksapilu i charakteru - więcej zdjęć mojej kolekcji tutaj https://www.flickr.com/photos/orchidea_sayomi/

Rozumiem, że sama je ubierasz, jedynie modele sprowadzasz?

Rozumiem, że sama je ubierasz, jedynie modele sprowadzasz?

Sprowadzam, używane, zniszczone, pofarbowane, z rozwalonym szkieletem wewnętrznym (abs poskręcany śrubkami), materiał imitujący skórę to miękki winyl. Panny są bez makijażu, bez oczu, peruk. Wysyłam na malowanie, szyję ciuchy - stylizuję.

Używaną do odnowienia potrafię dorwać za 700-900zł po odpicowaniu mogę sprzedać za 1500zł ;) Aktualne modele ze zdjęć to Dollfie Dream firmy Volks.

Ja wiem, ja wiem. Ciekawiło mnie po prostu, czy zwyczajnie kolekcjonujesz i skupujesz, bo Cie to bawi, czy się tym zajmujesz od podstaw. Sam się spotkałem z tym, że lalki sprowadza się dwu częściowo, ciałko i oddzielnie główka, którą też trzeba przygotować. Wszystko suche i przygotowane do pracy. Niemniej skoro bawisz się od podstaw, to należą się gratulacje, bo efekt końcowy jest bardzo miły dla oka.

Czemu te lalki mają takie dziwne szyje? Okropne. Podobają mi się tylko te szyje są straszne.

Czemu te lalki mają takie dziwne szyje? Okropne. Podobają mi się tylko te szyje są straszne.

Szyję da się skrócić u każdego (skrócić o szyję o !), nie tylko u lalki ;)

Hmmm chyba Cię skądś kojarzę :P Od kiedy w Katowicach mieszkasz?
btw ja też z Katowic ;)